Pojechali bez siedmiu podstawowych zawodników!
Klub Hokejowy Sanok w piątkowym meczu rozegra spotkanie wyjazdowe ze Stoczniowcem Gdańsk. W wyjeżdżającym dzisiaj autokarze zabrakło: Wojciecha Milana, Tomasza Demkowicza, Macieja Radwańskiego, Artura Dżonia, Dariusza Demkowicza, Łukasza Miśkowa oraz Marcina Niemca.
Wojciech Milan, Tomasz Demkowicz i Dariusz Demkowicz są chorzy. Maciejowi Radwańskiemu odnowiła się kontuzja żeber. W ostatnim meczu Artur Dżoń doznał kontuzji kolana. Łukasz Miśków od miesiąca ma gips na ręce (złamany nadgarstek w dwóch miejscach). A Marcin Niemiec jest po zabiegu i przechodzi okres rehabilitacji.
Do Gdańska pojechało kilku młodych zawodników m.in. Mołoń, Padiasek czy Maślak.
Tak, więc sanoczan czeka bardzo trudne zadanie i każdy urwany punkt będzie można uznać za miano sensacji.
Czytaj także:
- Legenda Sanoka znów błyszczy. Martin Vozdecký poprowadził Czechów do Mistrzostwa Świata
- Niezwykły projekt połączył Polskę i Kanadę. Hokej odegrał główną rolę
- Wyjątkowa okazja dla amatorów. Byli reprezentanci Polski zapraszają na lód
- Mistrz najniższego szczebla wyłoniony! 3. liga zakończyła sezon
- Bezpieczeństwo podczas gry w hokeja – co warto wiedzieć?

Komentarze