
Okienko transferowe w NHL zamyka się 3 marca. Oto lista zawodników, których kontrakty się kończą, i którzy niebawem zmienią pewnie klubowe barwy.

Zapraszamy na relację live z ostatniego dnia okienka transferowego. W tym roku nie spodziewamy się zbyt wielu ruchów ze strony polskich klubów, ale uchylimy rąbka o przenosinach, które nie doszły do skutku.

Działacze polskich klubów pracują nad wzmocnieniami. Zewsząd słyszymy, że rynek jest trudny, a najnowszy regulamin PHL przewiduje, że każda z polskich drużyn w styczniu może przeprowadzić tylko dwa transfery. Spytaliśmy znajomych menedżerów, o to, jakich zawodników obecnie najtrudniej pozyskać.

Comarch Cracovia chciałaby zająć pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym, by z uprzywilejowanej pozycji przystąpić do fazy play-off. Wielu kibiców zastanawia się czy krakowski zespół zostanie jeszcze wzmocniony. – Możemy sprowadzić jeszcze dwóch zawodników, ale czy ich sprowadzimy? Nie wiem – przyznaje Janusz Filipiak, właściciel "Pasów".

W Polskiej Hokej Lidze rozpoczął się gorący okres transferowy. Każdy z klubów do końca stycznia może dokonać dwóch transferów. GKS Tychy postanowił wzmocnić się fińskim napastnikiem, który ostatnio występował w słowackiej ekstralidze.

GKS Katowice ma nowego obrońcę. Do drużyny mistrza Polski dołączył Aleksi Varttinen, który ma na swoim koncie 117 meczów w fińskiej Liidze.

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce zakończy się wspólna przygoda Matiasa Sointu i Comarch Cracovii. Fiński napastnik wyjechał do ojczyzny i – jak wynika z naszych informacji – rozgląda się za nowym klubem.

Tauron Podhale Nowy Targ starał się pozyskać dwóch białoruskich zawodników. Do tych transferów jednak nie dojdzie. Dlaczego?

Lukáš Motloch, który na początku września był testowany w Zagłębiu Sosnowiec, dołączył do klubu z Sosnowca. Czeski obrońca podpisał kontrakt i został potwierdzony do gry.

Zespół Marmy Ciarko STS Sanok wzmocnił formację obronną swojej drużyny. Do sanockiej drużyny dołączył już Wsewołod Tołstuszko i dzisiaj ma zadebiutować w nowych barwach.

Trwa ofensywa transferowa Marmy Ciarko STS-u Sanok. Po zakontraktowaniu dwóch napastników ze Szwecji działacze sanockiego klubu chcą pozyskać podstawowego obrońcę reprezentacji Ukrainy.

Aleksandr Pawłenko zostaje w zespole Marmy Ciarko STS-u Sanok. 23-letni napastnik, który urodził się w Mołdawii, przekonał do siebie sztab szkoleniowy klubu. Dodajmy, że w poprzednim sezonie był jednym z najskuteczniejszych zawodników ligi ukraińskiej.

21-letni Patrik Frič być może już w dzisiejszym starciu z Re Plast Unią Oświęcim, zadebiutuje w barwach Tauron Podhala Nowy Targ.

Tuż przed rozpoczęciem sezonu szefostwo Tauron Podhala Nowy Targ pozyskało nowego zawodnika, który zamyka kadrę zespołu. Wiadomo, że w klubie zostanie także testowany od kilku tygodni fiński napastnik.

Wołodymyr Ałeksiuk i Iwan Sawczenko ostatecznie nie zagrają w KH Enerdze Toruń. Dlaczego tak się stało? O tym w specjalnym komunikacie informują „Stalowe Pierniki”.

Ben Blood został nowym zawodnikiem Comarch Cracovii. Amerykański defensor, który przez ostatni tydzień przebywał na okresie testowym, złożył dziś podpis pod rocznym kontraktem.

Wakacje pełną parą, jednak my postanowiliśmy spojrzeć nieco wstecz, by przyjrzeć się zawodnikom, którzy w ostatnich latach występowali w polskiej ekipie, z której przenieśli się do topowych lig światowych.

Ben Blood przebywa na testach w Comarch Cracovii. 33-letni amerykański obrońca zagra w dzisiejszym meczu towarzyskim „Pasów” z GKS-em Katowice. Przed laty grał w jednej drużynie z Markiem Stone’em czy Johnem Carlsonem.

Klaruje się kadra Tauron Podhale Nowy Targ na nowy sezon Polskiej Hokej Ligi. Z testowanych zawodników siedmiu podpisało już umowy, a trzech przebywa jeszcze na okresie próbnym.

Na poniedziałkowym treningu pojawili się już wszyscy zawodnicy, którzy będą reprezentowali Marmę Ciarko STS Sanok w nadchodzącym sezonie.