Hokej.net Logo

Filmiki: Walka do końca

Zagłębie Sosnowiec to w świadomości większości sanockich kibiców główny rywal w walce o ekstraklasę. Gospodarze odnieśli zasłużone, choć okupione sporym trudem zwycięstwo, ale przebieg spotkania nie pozwala na sformułowanie klarownej odpowiedzi na pytanie, która z drużyn na dzień dzisiejszy bliższa jest pozostania w krajowej elicie.

FILMIKI:

www.hokej.net/download/KH-Zaglebie3/1-0Niemiec.mpg

www.hokej.net/download/KH-Zaglebie3/2-1T.Demkowicz.mpg

www.hokej.net/download/KH-Zaglebie3/3-1Radwanski.mpg

www.hokej.net/download/KH-Zaglebie3/4-3Cieply.mpg

www.hokej.net/download/KH-Zaglebie3/spiecie.mpg

www.hokej.net/download/KH-Zaglebie3/spiecie2.mpg

www.hokej.net/download/KH-Zaglebie3/Maryniakstrzal.mpg

www.hokej.net/download/KH-Zaglebie3/przewagaKH.mpg

www.hokej.net/download/KH-Zaglebie3/broniJaniec.mpg

www.hokej.net/download/KH-Zaglebie3/Kosteckisamnasam.mpg

www.hokej.net/download/KH-Zaglebie3/2karyzaglebia.mpg

www.hokej.net/download/KH-Zaglebie3/kh-zaglebie.mpg- Spięcia

www.hokej.net/download/KH-Zaglebie3/Niemiecnietrafia.mpg

www.hokej.net/download/KH-Zaglebie3/Milansam.mpg

www.hokej.net/download/KH-Zaglebie3/fracho_gol5.mpg

Filmiki: SKH&BANER


Obie drużyny rozpoczęły spotkanie dość ostrożnie, ale wraz z upływem kolejnych minut powoli rosła optyczna dominacja gospodarzy. Po rozbiciu wolno rozgrywanego ataku Zagłębia, Adam Fraszko przejął krążek i uruchomił wychodzącego na pozycję Aleksandra Panchenkę. Ukrainiec pomknął lewym skrzydłem, z zimną krwią wyczekał do końca, pozwolił obrońcy gości położyć się na lodzie, a potem celnym podaniem wzdłuż bramki zagrał krążek wprost na kij Marcina Niemca, który wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.
Zdobyta bramka pobudziła tylko strzeleckie apetyty gospodarzy, usilnie starających się o powiększenie przewagi. Inicjatywa w tej części gry należała do Sanoczan, ale nie potrafili oni udokumentować jej kolejnymi trafieniami. Starał się jak mógł Aleksander Panchenko, próbowali Marcin Niemiec i Adam Fraszko. Znów doskonałą partię rozgrywał Konstantin Ryabenko, który rozdzielał krążek z precyzją priorytetowych przesyłek kurierskich: ledwie widoczny ruch nadgarstka bądź dynamiczna klepka, a guma, jakby prowadzona niewidzialną dłonią, trafiała wprost pod kij partnera.

W dziewiątej minucie gry, po zderzeniu z Bogusławem Rąpałą, Gabriel da Costa przez dłuższą chwilę leżał na lodzie, co przez większą część publiczności uznane zostało za teatralny gest o znaczeniu taktycznym, mający doprowadzić do wykluczenia sanockiego defensora. Schodzącego z tafli obrońcę nie zaczepił żaden z zawodników drużyny gości, do chwili, w której ten, w drodze do szatni, odwrócił się do nich plecami. Wtedy dopiero jeden z zawodników Zagłębia odważył się na atak z zaskoczenia, uderzając od tyłu i strącając kask. Krótka szamotanina przerwana została przez sędziego.

Później hokeiści z Sosnowca pokazali jednak, że wolą walki i determinacją dorównują gospodarzom. W dziewiętnastej minucie gry, korzystając z przewagi jednego zawodnika, założyli zamek w tercji obronnej KH Sanok i po wymianie serii mało efektywnych podań po obwodzie, w sporym zamieszaniu, jeden z zawodników gości zdecydował się na siłowy strzał w stronę bramki. Janiec obronił, ale guma uderzyła go w kask. Sędzia nie zdecydował się na przerwanie gry i Łukasz Podsiadło, dobijając krążek, doprowadził do wyrównania.

Miejscowi ruszyli do ataku, ale mimo efektownie zawiązywanych akcji ofensywnych, brakowało im skuteczności. Kolejne sytuacje sam na sam z bramkarzem gości marnowali: najpierw Robert Kostecki, chwilę później Panchenko. Ten drugi, po dynamicznym wypadzie, stanął oko w oko z golkiperem przyjezdnych, jednak jadący w ślad za nim obrońca nie pozwolił mu na czyste oddanie strzału i powalił na lód. Sanocki napastnik protestował, ale sędzia nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

Na drugą tercję Sanoczanie wyjechali z przewagą dwóch zawodników. Po wznowieniu w tercji obronnej gości, hokeiści KH Sanok zdecydowali się na rozegranie krążka po obwodzie i wykorzystanie snajperskich umiejętności Tomasza Demkowicza. Popularny Dymek nie zawiódł pokładanych w nim oczekiwań, przymierzył i precyzyjnym strzałem ulokował krążek w bramce Szałaśnego. Kiedy dwie minuty później Maciej Radwański wyprowadził gospodarzy na dwubramkowe prowadzenie, mogło się wydawać, że losy spotkania są już przesądzone.
Nadzieje gości na korzystny wynik przedłuża Teddy Da Costa, wykorzystując dogranie brata Gabriela. Przynajmniej część winy za utratę bramki ponosi młody Maciej Maryniak, choć odnotować należy, że zawodnik ten w kilku innych sytuacjach spisał się poprawnie, nadrabiając brak doświadczenia ambicją. W trzydziestej czwartej minucie gry bracia Da Costa powtarzają ten sam schemat i tablica świetlna na Torsanie wskazuje już remis.

Znów optyczną przewagę osiągnęli gospodarze, znów to oni wydawali się dominować na lodzie, ale kolejne strzały mijały z dala bramkę Zagłębia. Znów w sytuacji sam na sam znalazł się aktywnie szukający gry Kostecki, ale po raz kolejny zabrakło mu zimnej krwi i precyzji. Dwukrotnie w dogodnej sytuacji strzeleckiej znalazł się Milan, ale jego strzały nie zaskoczyły dobrze grającego Szałaśnego. Dopiero trzy minuty przed końcem drugiej tercji euforię miejscowych kibiców wzbudził Piotr Ciepły, wyprowadzając gospodarzy na zasłużone prowadzenie. Co ciekawe, udało mu się to dzięki wyjątkowo niecelnemu uderzeniu z dystansu: krążek minął bramkę, uderzył w pleksę, odbił się od niej, dotknął pleców Szałaśnego i znalazł się w siatce.

Na trzecią tercję Sanoczanie wyjechali z dużym animuszem i już w pierwszej minucie, po rozegraniu krążka między Maciejem Radwańskim a Marcinem Niemcem, Adam Fraszko celnym strzałem powiększył przewagę gospodarzy. Po dwóch minutach za rozgrywanie krążka znów bierze się Niemiec, podanie wykorzystuje Radwański i KH Sanok odnotowuje kolejne trafienie.

Ten, kto sądził, iż Sosnowiec po stracie szóstej bramki uzna mecz za przegrany, grubo się mylił. Goście nie grali efektownie, ale do końca wierzyli w możliwość osiągnięcia korzystnego rezultatu. W czterdziestej szóstej minucie gry Wojciech Wojtarowicz, po podaniu Marcina Kozłowskiego, zalicza trafienie dla Zagłębia (znów niezdecydowanie Maryniaka) i od tej chwili to goście przejmują inicjatywę na lodzie. Trener Zagłębia prosi o czas, instruuje swoich podopiecznych i nakazuje im grać do końca. W pięćdziesiątej siódmej minucie Teddy Da Costa rewanżuje się bratu za dwie asysty, zagrywa krążek na skrzydło, a ten zdobywa kontaktowe trafienie.

W końcówce zawodnicy Zagłębia starali się, jak mogli, ale gospodarze umiejętnie wybijali ich z rytmu gry i nie pozwalali na płynne rozgrywanie akcji ofensywnych. Zaznaczyć należy, że goście grali ambitnie, do końca wierząc w zwycięstwo. Zdecydowali się na wycofanie bramkarza również w sytuacji, kiedy jeden z nich siedział na ławce kar, ale ich starania nie przyniosły rezultatu.

Sanok odniósł zasłużone zwycięstwo, gdyż w przekroju całego spotkania wydawał się być drużyną lepszą, silniejszą fizycznie. Gdyby Robert Kostecki i Wojciech Milan zaprezentowali lepszą skuteczność w bezpośrednich pojedynkach z bramkarzem, wynik byłby znacznie okazalszy. Zagłębie pochwalić należy za walkę do końca, wiarę w zwycięstwo i dużą dojrzałość psychiczną – potrafili przeczekać okresy dobrej gry Sanoczan, przetrzymać ich napór, by następnie przejąć inicjatywę. Mocnym punktem ich drużyny jest bramkarz, broniący ze sporym szczęściem i wielkim refleksem.
Sędzia spotkania nie dostosował się swoim poziomem do ambitnie grających hokeistów, nie panował nad wydarzeniami na lodzie i wydawał się być zagubiony jak Kopciuszek, który nie spotkał na swojej drodze wyśnionego Księcia. Na szczęście, jego decyzje w równym stopniu krzywdziły obie drużyny.

KH Sanok - Zagłębie Sosnowiec 6:5 (1:1, 3:2, 2:2)

Bramki:
1:0 Niemiec - Panchenko - Fraszko (7.), 1:1 Podsiadło (19. w przewadze), 2:1 T. Demkowicz - Fraszko (21. w przewadze), 3:1 Radwański - Burnat (23. w przewadze), 3:2 T. Da Costa - G. Da Costa (24.), 3:3 T. Da Costa - G. Da Costa (34.), 4:3 Ciepły (37.), 5:3 Fraszko - Radwański - Niemiec (41.), 6:3 Radwański - Niemiec (43.), 6:4 Wojtarowicz - Kozłowski (46.), 6:5 G. Da Costa - T. Da Costa (57.)

Składy:
KH: Janiec - Rąpała, Ciepły; Radwanski, Fraszko, Niemiec - Ryabenko, Maryniak; Panchenko, Pavel, Milan - Burnat, Talaga; Mermer M, Kostecki, Demkowicz T oraz Miśków.
Zagłębie: Szałaśny - Sosiński, Duszak; Kozłowski M, Frączek, Wojtarowicz - Mejka, Kowalówka A; Da Costa G, Da Costa T, Podsiadło - Maj, Labryga; Jasicki, Bernat, Plutecki - Rutkowski, Golec, Kozłowski T, Danieluk.

Kary: 43 (w tym 25 minut dla Bogusława Rąpały) - 18 min.

Strzały: 36:30 (10:10, 14:8, 12:12)

Sędziowali: Przemysław Kępa - Tomasz Radzik, Tomasz Przyborowski.

Widzów: 1 000Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Wypowiedz się o hokeju!
Shoutbox
 • botanick: Zrozumcie,w takim Krakowie 17lat jest Rudolf..ZERO ZERO ZERO wychowanków w.seniorskim zespole Cracovii!
 • botanick: To jest dramat polskiego sportu,nie tylko hokeja.
 • Arma: Obecnie sens chowania kolejnej gwiazdy reprezentacji ma jedynie Kraków, Katowice i Tychy bo tylko te trzy kluby są w stanie utrzymać takiego grajka w klubie, reszta sprowadza się do roli inkubatora hodującego gwiazdy dla bogatych
 • Luque: Pamiętam jak Pasiut był młodszym graczem i jakby miał kogoś co by go wyeksportował do Kanady (juniorki) to by grał w dużo lepszej lidze...
 • botanick: Ale ja jedtem dumny że Czerkawski jest wychowankiem Tychów.
 • Paskal79: Prwada weszli na poziom ale jak było powiedzmy 20-30 dobrych Polaków to z tego w Tychach grało 8 w Craxe 7 a resztą ... Dyktowali warunki jak chcieli i były dwie drużyny a teraz jest przynajmniej 5-6 do finału
 • botanick: Zagrał u nas w seniorach chwilę,ale tu się uczył grać w hokeja.
 • Paskal79: Nie Tylko Pasiut...
 • Luque: Botanick zobacz Pasiuta sezon 05-06... ciekawe który się ostatnio zbliżył do tych liczb...
 • Luque: W sensie, że w jego wieku..
 • Paskal79: Botanick to są pojedyncze jednostki w sumie w każdym sporcie mamy czy mieliśmy takie rodzynki u nas szkolenie leży kwiczy w każdym drużynowym graniu może siatka tu jest wyjątkiem
 • Luque: Brynkus jest dobry gracz i młody w sumie? Ale jakoś ciężko mu się wybić...
 • Paskal79: Powinni wprowadzić przepis że w lidze musi grać przynajmniej jeden młodzieżowiec z obrony i dwóch w ataku i to na stałe ale jak to wdrożyć?
 • botanick: No w tym roku może w Krakowie się to zmieni?Życze im tego. To nie wina kibiców Cracovii że tak się tam dzieje.
 • Paskal79: A Brykus po malu Ale idzie do przodu musiał by zmienić klub ale gdzie dostanie Tyle co w Craxe? Tychy i Kato mogą się zbliżyć a czy będzie w tych drużynach odgrywał większą rolę!?
 • Luque: Ja tam nie mówię, że każdemu się należy ale My wykosimy nawet takich co mają talent...
 • Paskal79: Długi i ciężki temat przez 30 lat nie ma pomysłu na szkolenie młodych a my ty chcemy to uzdrowić...🤔😁
 • botanick: W każdym hokejowym polskim mieście życze co sezon kilku rokujących.
 • Paskal79: Lugue talent talentem bez ciężkiej pracy nic nie ma za darmo to że ktoś jest Polakiem ma mieć z urzędu miejsce w składzie to też nie tak
 • Luque: Więc czasem to 50 na 50 nie jest złe, bo z pustego tych zawodników nie wezmą...
 • botanick: Jakieś stypendia by się przydały.
 • botanick: Kasa zawsze motywuje
 • Luque: Paskal ale też nikt nie każe brać jednych i tych samych, chodzi o to że jak temu się nie chce to biorę następnego młodego, po to się szkoli graczy...
 • Paskal79: Czasem przypadek czasem szczęście czy kontuzja wskakuję młody i gra i wykorzysta swoję 5 min co by nie mówić dużo młodych w Jkh dostaje szansę choć ostatnio to się zmniejszyło i to sporo
 • Luque: A nikt mi nie powie, że młody woła Bóg wie jaką kasę...
 • Luque: Woła dopiero jak wskoczy na jakiś poziom...
 • botanick: Doobra bo za bardzo się rozpisałem.Do następnego.
 • Luque: W sumie spytałem kto ostatnio wskoczył z młodych na prawie dwucyfrowy poziom punktowy...
 • Luque: To odpowiem: Bukowski ;)
 • Paskal79: Lugue ale tak jest na całym świecie że z wieku juniora do pierwszej drużyny trener bierze powiedzmy 5 na okres przygotowawczy 3 zostanie przy drużynie z tego jeden może dwóch gra systematycznie, chyba właśnie że chyba są kontuzję czy zawieszenia to dostaną drugą szansę ale tam są drugie drużyny lub farmerskie i koło się zamyka bo u nas tego praktycznie nie ma!
 • Luque: Pardon około 20 pkt w sezonie ;)
 • Paskal79: I znów wyjątek który się czasem trafi.....nie ma rządnej powtarzalności, dobrze że trafił do Tych bo znów będzie miał dwu cyfrowe statystyki bo w Sanoku miałby trudniej bo już by nie był takim anonimowym graczem i inaczej by go kryli wg mojej opinii...
 • Luque: Dokładnie Paskalu nie ma zaplecza, nie ma gdzie ograć, błędne koło... do tego nie ma solidnej juniorki...
 • Paskal79: U nas nic w hokeju nie ma mocnych fundamentów no może prawiey nic...
 • Paskal79: Zobacz Kraków wygrał PK a kopacze nie mogą lub z bieda zakwalifikują się do grupy ligi konferencji gdzie nasi tam powinni mieć dwie drużyny i może walczyć o ligę Europy ( grupa) jedyny klub co wygląda że jest dobrze prowadzony to Raków!!!
 • Paskal79: Dlatego hokeja i tak nikt poważnie u nas nie traktuję nie ma transmisji sposora ligi nie ma nic a co dopiero trenowania młodych,w piłce po 30 latach to pomału zrozumieli a kasę jest tam kosmiczna w porównaniu z biednym hokejem
 • Paskal79: Kończę Pozdro
 • Luque: Trzymaj się Paskalu, do zaś ;)
 • uniaosw: Nasi dzisiaj mają testy na awfie w Katowicach ciekawe jakie kto ma wyniki :)
 • uniaosw: Takahito Suzuki sto lat
 • Paskal79: Wygląda że ogólnie jest lepiej niż na rok temu,chyba nikt nie miał takiej nadwagi i braku przygotowań co Philips!,
 • Paskal79: No najbardziej ciekawi przygotowanie zawodników co przygotowywali na się sami ,bo chłopaki którzy byli na miejscu i trenowali z szefową od przygotowania fizycznego to są na pewno przynajmniej dobrze przygotowani i mają podstawy by dalej mocniej trenować na lodzie
 • Chinchill: https://zapodaj.net/7de1e818b75f9.jpg.html
 • hubal: a tym czasem Fińczyki oklepały 5-2 Szwabów w MŚ juniorów
 • emeryt: Chinchill dzięki
 • emeryt: ech szkoda tych sparingów jak cho le.ra
 • emeryt: wczoraj sie troche goryczy wylało ale...niech chłopaki spokojnie trenujo pod okiem Pana Trenera,dzisiaj były testy na AWF Katowice
 • emeryt: pod okiem Pani Anny
 • rober03: Szkoda tych sparingów człowiek już się na nie nastawił. Oby w przyszłym tygodniu już zagrali
 • uniaosw: Widząc ten upał za oknem może i lepiej że odwołane
 • uniaosw: Ale że dwie wieże..
 • Luque: "Śledztwo w tej sprawie wszczęła śledztwo w tej sprawie." - skh chyba nie czytałeś swojego dzieła ;)
 • skh: Poprawione, dzięki :)
 • redgar: to już jest skandal, żeby kompletnie blokować stronę jak się ma adblocka, skh, chyba jest wolność wyboru, nie chce oglądać tych reklam, ale żeby wszystko blokować. Klupnijcie się w głowę
 • redgar: tej strony z reklamami nie idzie używać
 • redgar: wszystko skacze, rozjeżdża się ja tu wchodzę poczytać newsy a nie oglądac reklamy, reklamy to se mogę w tv włączyć
 • skh: Czy gdy wchodzisz do np. Emipku to czytasz przez godzinę książkę i wychodzisz nie płacąc za otrzymaną usługę/produkt? Czy jednak płacisz i czytasz ją w wybranym przez siebie miejscu. Czas skończyć z myśleniem, że jak "mam internet to wszystko mi się należy za darmo".
 • Luque: Wiadomo, że żyjecie z reklam, więc ciężko się czepiać :p
 • botanick: Nikt mnie z empiku nie wygoni.
 • botanick: pJa rozumie reklamy,ale tak jak wspomniał kolega redgar tego portalu bez ad blocka nie da się na telefonie przeglądać.
 • redgar: no właśnie, podałeś z tyłka przykład, empik był od początku otwierany z zamiarem czytania godzinami książek. Pamiętam te czasy jak ludzie siedzieli przy regałach i czytali.
 • redgar: botanick, nie da się oglądać, to są jaja jakieś. Na początku przebolałem, że komentarze nie były widoczne i nie można było ich pisać, ale to już gruba przesada. Na bank coś takiego można zgłosić bo pazerność ludzi nie zna granic
 • botanick: To może szanowny Pan SKH wyjaśni nam promocje lgbt?
 • redgar: jak mam internet to wszystko mi się należy, kiedyś się wchodziło na stronę i była teraz musze klikać w 500 okienek, żeby coś zobaczyć co chce. taka prawda.
 • redgar: mam nadzieje, ze bedzie tutaj więcej ludzi takich jak botanick i ja i coś zrobimy, nie bedziemy wchodzić na stronę przez miesiąc w ramach protestu i wystarczy
 • Luque: W pewnym sensie łatwiej zarabiać kanałowi polskiego hokeja na yt, bo tam za określoną ilość wyświetleń się dostaje hajs
 • Arma: Dobra skh ale powiedzmy sobie szczerze, uBlock jak wchodzę na HN blokuje 32 reklamy, jakby to były reklamy nieinwazyjne to już pal licho, dużo osób by wyłączyło byście sobie zarobili bo robicie dobrą robotę. Ale to są reklamy inwazyjne i w tym jest problem. To że są każe także zakładać że sami używacie adblocka skoro wciąż się pojawiają.
 • Arma: Mi to lotto czy będzie wall na stronie, każdy orze jak może by strona nie przynosiła strat, najwyżej przestanę wchodzić
 • Hokejowy1964: rober03 a może będą inne sparingi ;)....
 • emeryt: w związku z przymusem reklam-dobranoc Państwu
 • skh: Na głównej stronie portalu jest obecnie tylko 12 reklam (nie liczę stałych typu jpg ewinner czy obozu hokejowego, które nie mają żadnego wpływu). Przeglądam stronę na www i w wersji mobilnej od początku tej wersji bez blokad. Działają bez zarzutu. Na komórce nic nie wyskakuje niechcianego. Są trzy reklamy (pasek stały z reklamą na dole, wideo w artykule oraz gdy kliknie się w newsa trzeba zamknąć reklamę - takie rozwiązania są na większości stron). Wczoraj usunąłem ok. 10-12 reklam.
 • skh: Jeśli ktoś liczy całe życie na darmoszkę to się grubo myli "że mi się należy", bo portal trzeba z czegoś utrzymywać, a koszty rosną jak wszystko. Jest też możliwość zbudowania systemu premium i wykupienia za stałą kwotę miesięcznie dostępu do portalu bez reklam (tylko z głównym sponsorem - ale to JPG reklamy). Ale czy jest sens inwestycji w cały system jak zainteresowanych będzie np. 50 osób? Nie sądzę.
 • J_Ruutu: Skh - tutaj ruch jest i tak głównie na SB. Zrób płatny dostęp do SB i kasa poleje się szerokim strumieniem :D
 • fruwaj: uBlock w tej chwili zablokował mi 18 pozycji więc to troszkę odbiega od podanych przez skh 12... reklamy tutaj są strasznie upierdliwe i chcąc cieszyć się czystą stroną trzeba co najmniej recznie z 3 zamknąć... no ale wiem że z czegoś żyć trzeba więc ogądam stronę bez uBlocka i za kazdym razem tylko złorzeczę pod nosem ;)
 • fruwaj: nakjbardziej wkurza dolny pasek który zasłania z 20% ekranu...
 • Miletor: Jutro o 16 powtórka finału PHL 😉
 • skh: Fruwaj - czytaj ze zrozumieniem. Jest 12 reklam głównych, nie licząc pozostałych jak ewinner, obozy ziętary, strzelnica i kilku innych stałych JPG czy GIF, które w niczym nie przeszkadzają. Dolny pasek ma praktycznie większość stron tak samo reklama po otworzeniu artykułu. Reklam jest mniej jak na poprzedniej wersji strony. A wyskakujących praktycznie nie ma oprócz ta z artykułu. Chyba chcą mieć dobry portal należy go wspierać a nie podstępem korzystać za darmo ...
 • J_Ruutu: Podstępem, hahaha :D
 • skh: Stanowski o Adblocku, polecam :)

  https://www.youtube.com/watch?v=v6fWW_9KHFs
 • Żółty Kacior: Opera jest zakazana?
 • C!chy: Z tym adblockiem to już przesada
 • Żółty Kacior: nie ma adblocka a pieknie blokuje niechciane tresci :)
 • C!chy: Na telefonie żeby trafić w artykuł trzeba być dobrym strzelcem a na laptopie trzeba specjalnie dla hokej net wylaczyć adblocka na 5 minut
 • C!chy: Jak tak dalej pójdzie skh zostaniesz na portalu sam jak palec
 • C!chy: mamy 9 klubów w PLH niech każdy klub da 200 zł miesięcznie i Królicki wypłata jak znalazl
 • skh: Każdy ma wolny wybór. Coś czuję, że stali bywalce niby lojalni chcieli by wszystko za darmo a mniej przywiązani wspomogą i uszanują naszą pracę.
 • szop: reklamy niestety utrudniaja pozdrawiam
 • Jersan1: Seba zrób druga wersję hokej.net z płatnym dostępem, będzie wybór, reklamy albo kasa...
 • C!chy: SKH-ja rozumiem ze nie bedziesz poświecał swojego czasu za darmo ale jesteś redaktorem masz kontakt z ludzmi innych klubów w końcu nie tylko trenerzy ale i zawodnicy odwiedzają tą strone. Mnóstwo klubów ma dużych sposnsorów więc może w tą strone powinieneś iść
 • skh: Niestety nie jest to takie łatwe, żeby kluby dawały pieniądze na prywatną stronę.
 • Unikatowy99: Pięknie jutro gramy sparing z Katowicami na Janowie podobno będzie transmisja
 • rober03: Gdzie ta transmisja?
 • Unikatowy99: podobno gks tv
 • Unikatowy99: mecz o 16.00 więc trzeba szukać może będzie również na youtube
 • Unikatowy99: mam nadzieje że to będzie mały rewanż za finał
 • rober03: Dla nas każdy mecz teraz ważny wynik sprawą drugorzędną
 • Unikatowy99: Katowice słabe przegrały wszystkie sparingi i oby się nic nie zmieniło w tym temacie po meczach z nami w piątek jak i we wtorek
 • Miletor: Unikatowy serio traktujesz sierpniowy sparing jako rewanż za 4:0 w finale ?
  Mieliśmy wygrać wtedy albo chociaż nawiązać rywalizację, w sparingach nie sztuką jest wygrywać.
 • Unikatowy99: Teraz na każdy mecz z Katowicami będę patrzył przez pryzmat ostatniego finału
 • rober03: Oj czekam bardzo na mecze u siebie. No i oczywiście na konkretnych obrońców
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2022 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe