Hokej.net Logo
KWI
18
KWI
19
MAJ
3

Hašek krytykuje NHL za syna Owieczkina. "Naplucie w twarz zabitym ukraińskim dzieciom" [WIDEO]

2023-02-06 13:39 NHL
Legendarny Dominik Hašek (z lewej) skrytykował NHL za udział Aleksandra Owieczkina z synem w konkursie umiejętności przed Meczem Gwiazd.
Legendarny Dominik Hašek (z lewej) skrytykował NHL za udział Aleksandra Owieczkina z synem w konkursie umiejętności przed Meczem Gwiazd.

Legendarny Dominik Hašek skrytykował NHL za zdarzenie, do którego doszło podczas konkursu umiejętności przed Meczem Gwiazd NHL. - To naplucie w twarz zabitym, rannym i porwanym ukraińskim dzieciom - stwierdził słynny Czech. Komisarz NHL nie zgadza się z opinią byłego bramkarza.

Chodzi o sytuację, która miała miejsce podczas konkursu na najefektowniejsze zakończenie akcji "sam na sam" z bramkarzem. Aleksandr Owieczkin wystąpił w tej konkurencji w specjalnie stworzonej parze z Sidneyem Crosbym, a dodatkowo ze swoim małym synem Siergiejem.

Dzięki ocenom specjalnego jury to właśnie oni wygrali tę konkurencję (wideo poniżej).

Dopuszczenie do udziału w imprezie syna Owieczkina nie spodobało się Haškowi.

- NHL upadła na dno. Pozwolenie synowi Owieczkina, żeby wystąpił na lodzie w NHL All-Star jest napluciem w twarz ok. 500 zabitych, tysiącom rannych i dziesiątkom tysięcy porwanych ukraińskich dzieci. NHL i Gary Bettman [komisarz NHL - red.] muszą zapłacić za ten haniebny akt - napisał na Twitterze.

Hašek od samego początku rosyjskiej agresji na Ukrainę krytykuje NHL za to, że ta pozwala rosyjskim hokeistom wciąż występować na jej taflach. 

Owieczkin to z kolei jeden z najbardziej aktywnych przez lata w poparciu dla Władimira Putina sportowców w Rosji. Dobrze zna rosyjskiego prezydenta osobiście, a w 2017 roku założył ruch społeczny "Drużyna Putina", który skupia sportowców i celebrytów popierających rosyjskiego prezydenta. Napastnik Washington Capitals cały czas jako zdjęcie profilowe w serwisie Instagram ma ustawione to z Putinem, mimo że nieoficjalnie wiadomo, iż klub Washington Capitals nakłaniał go, by je zmienił.

W lutym, zaraz po rozpoczęciu rosyjskiej inwazji na Ukrainę, zapytany na konferencji prasowej o swoje poparcie dla Putina w tej sytuacji, rosyjski gwiazdor odpowiedział:  Cóż, on jest moim prezydentem. Ale ja nie jestem w polityce. Jestem sportowcem. I mam nadzieję, że wszystko się wkrótce skończy. To jest w tej chwili trudna sytuacja dla obu stron. Ja nie mam nad tym kontroli.

W tegorocznym Meczu Gwiazd NHL wzięło udział 9 rosyjskich hokeistów, co jest rekordem w historii tej imprezy. Hašek na swoim Twitterze skrytykował też portal internetowy czeskiego dziennika "Sport", który artykuł o konkursie umiejętności zatytułował "Hokejowe święto".

- Hokejowe święto? NIE, najbardziej obrzydliwa reklama rosyjskiej wojny i zbrodni, w tym ludobójstwa na ukraińskich dzieciach. (...) Zdajecie sobie sprawę, że ten tytuł pomaga promować rosyjską wojnę i zbrodnie? - pytał.

Komisarz NHL Gary Bettman nie zgodził się z opiniami Haška.

- Dominik Hašek był naszym aktywnym krytykiem w zeszłym roku. Ma prawo do swojej opinii, ale nie wydaje mi się, żeby ona oddawała stanowisko Czechów albo czeskich władz. Przy okazji, nie zgadzam się z nim - skomentował Bettman.

Hašek w ubiegłym roku aktywnie działał na rzecz tego, by rosyjscy hokeiści nie zostali wpuszczeni do Czech na otwierające sezon mecze Nashville Predators z San Jose Sharks. Pod wpływem jego zabiegów czeskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych zapowiedziało wówczas, że nie wyda Rosjanom wiz, ale ostatecznie czeskie władze musiały hokeistów wpuścić, ponieważ uzyskali oni wizy w innych państwach strefy Schengen.

Mistrz olimpijski z Nagano i dwukrotny zdobywca Pucharu Stanleya, który swoją karierę sportową kończył w 2011 roku w barwach Spartaka Moskwa, jak zwykle został za swoje słowa skrytykowany w mediach rosyjskich, przy czym większość z nich pisze tylko ogólnie, że nie podobał mu się udział rosyjskich hokeistów w Meczu Gwiazd, nie odnosząc się do wpisu na temat syna Owieczkina i ukraińskich dzieci.

Z kolei popularny portal Allhockey.ru cytując wpis o synu Owieczkina, przetłumaczył jedynie to, że zdaniem Czecha jest to "naplucie w twarz ukraińskim dzieciom", pomijając fragment o dzieciach zabitych, rannych i porwanych.

W ostrych słowach zaatakował Czecha były legendarny hokeista i trener Wiaczesław Bykow, który kiedyś był także trenerem-konsultantem przy reprezentacji Polski.

- Dominik Hašek oszalał. Wygląda na to, że często dostawał krążkiem w głowę. Nie wie, jak inaczej się wyróżnić. Przyzwyczaił się, że się pojawia w wycinkach gazet i nagle o nim zapomnieli! Więc przypomina, że taka osoba istnieje. Jednym słowem nienormalny! - skomentował Bykow.

Liczba komentarzy: 15

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Lista komentarzy
 • RafałKawecki
  2023-02-06 14:09:22

  Że ruscy to ślepa uliczka ewolucji, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Natomiast zawsze znajdą się tacy, którzy na tego typu kreaturach będą chcieli zarobić. W NHL kimś takim jest Gary Bettman. Na ironię zakrawa fakt, że reprezentuje naród, który swego czasu bardzo aktywnie ściągał pieniądze z firm, które "zarobiły na zagładzie".

 • beny77
  2023-02-06 16:08:34

  Gdyby powiedział że tęczówki to zbo....ńcy to by go zaraz wywalili

 • kijek
  2023-02-07 01:34:41

  Że mu się nie znudzi tak ciągle skamlać, i tak uj z tego wynika.

 • RafałKawecki
  2023-02-07 08:30:07

  Zawsze jest sens nazywać podłość podłością. Sens tym większy im bardziej inni się do podłości przyzwyczajają.

 • kijek
  2023-02-07 09:49:53

  Sens ma działanie, które może przynieść efekt. Czesi jakby się uparli to by mogli Sowietów nie wpuścić. Zapomnieli tylko dodać, że ich ddużyny jasno się określiły, albo wszyscy albo w d.... mają taki wyjazd. Tak na marginesie to było też zdanie Czechów z tych drużyn, przynajmniej oficjalnie. Więc rzeczywistość wygląda tak, jakby kilka razy za dużo dostał krążkiem po łbie.
  Jak Sowietom pozwolą wystąpić na IO to kolo chyba samospalenia dokona.

 • Hokej_Fan_GKS_TYCHY
  2023-02-07 12:23:45

  Panie Kawęcki, a czymże zawinił Ovi i jego syn? Piszesz o ślepej uliczce ewolucji ale to Europa coraz bardziej wariuje, a w Rosji promują normalne rodziny. Nigdy nie będę lubił Rosji czy Niemiec, bo moja rodzina zbyt dużo wycierpiała od tych narodów ale w tej sytuacji [****]nie Rosjan tylko za pochodzenie to zwykły rasizm. Niestety świat zachodu zwariował i im ktoś głupszy czy bardziej odklejony tym bardziej jest promowany. Z jednej strony media pier.olą o tym jak Putin niszczy opozycjonistów i ich rodziny, a z drugiej domagają się od zwykłych Rosjan krytyki Putina i jego zagrywek. Przecież to jest hipokryzja lvl. Expert.

 • Keny
  2023-02-07 13:36:04

  Co zawinił? No nic. Tylko tyle, że jest cały czas kapitanem "Drużyny Putina" i doradcą Dynama Moskwa.
  Większość wybitnych rosyjskich zawodników wywodzi się z klubów wojskiwych (inaczej żołnierze po przysiędze) lub innych resortów siliwych jak np. KGB i ich sztandarowy klub Dynamo Moskwa. Haszek wie, że Ovi jest agentem KGB z Dynama Moskwa i wykonuje zadania propagandowe na rzecz swojej ojczyzny. Jeżeli ktoś tego nie rozumie, to powinien na spokojnie prześledzić sposób sponsorowania sportu w obecnej faszystowskiej, a dawniej sowieckiej Rosji.
  Ilu malych synów wystąpiło w tej imprezie?
  Ilu zawodników zostało w taki sposób uhonorowanych?
  Tylko wychowanek i doradca (KGB) Dynamo Moskwa, by pokazać, a to pokazuje, że ruski mir działa.
  Dlatego Haszek tak zareagował.

 • Keny
  2023-02-07 13:52:35

  Ovi, to nie jest zwykły Rosjanin. Wybitny zawodnik (specjalnie nie piszę sportowiec), który popiera swoich dobroczyńców, czyli mateczkę Rosję i KGB, które pozwoliły mu wejść na szczyt. Może i jest zakładnikiem Putina, ale działanie, które promuje go dalej na świecie, jest działaniem CELOWYM, ocieplającym reżim moskiewski, za gruby hajs z Kremla.

 • RafałKawecki
  2023-02-07 14:10:23

  Panie Hokej_Fan_GKS_TYCHY, Putin nie jest przypadkowym dyktatorem. Jest wytworem ruskiego sposobu myślenia i ruskiego patrzenia na świat pielęgnowanego od stuleci. Pielęgnowanego właśnie przez "zwykłych Rosjan", którzy tylko chcą zarobić i "nie interesują się polityką". Gdyby nie interesowali się polityką w tym sensie czy na odnawialne źródła energii idzie w Rosji 1 czy 2% środków z budżetu to może przymknąłbym na to oko. Niestety nie interesują się też tym, że ich armia na masową skalę morduje cywilów oraz gwałci kobiety i dzieci. Co najbardziej szokuje, słów dezaprobaty/zaniepokojenia/współczucia nie widać nawet ze strony Rosjan, którzy siedzą (jak Owieczkin) na Zachodzie i korzystają z dobrodziejstw demokracji, dobrobytu i swobody wypowiedzi.

 • J_Ruutu
  2023-02-07 15:41:17

  "Europa coraz bardziej wariuje, a w Rosji promują normalne rodziny." - hahaha, komuś tu ruska propaganda za mocno weszła.
  A "czym zawinił Ovi"?
  Że wciąż jest "twarzą" (choć dla mnie już tylko m ordą) tejże ruskiej propagandy. I siedząc tyle lat na tym "strasznym zachodzie" udaje że nic się złego przecież nie dzieje, wojny nie ma, ruscy nikogo nie napadli itp itd.
  I w ogóle nie będę zdziwiony gdy kiedyś wyjdzie na jaw że jest on człowiekiem kgb, tak jak jego idol.

 • Patrick Albert Dole
  2023-02-07 16:34:58

  Myślę, że jednym z powodów, dla których polski hokej jest tak słaby jest to, że istnieje bardzo silne rosyjskie lobby hokejowe na arenie międzynarodowej, w iihf (Pavel Bure) i w NHL. Szczerze mówiąc, naprawdę mam w [****] NHL. Jest ona coraz gorsza odkąd Wayne Gretzky przeniósł się do Los Angeles, a Quebec Nordiques do Colorado. Teraz masz ponad sześciu graczy NHL z urodzonych w stanie w Arizonie i Polska nie miała gracza NHL w ciągu ostatnich 20 lat. Ponadto NHL promuje ideologię LGBQT, która mi się nie podoba, a IIHF promuje kobiecy hokej, który również mi się nie podoba i w Polsce z zaledwie 25 lodowiskami jest zupełnie bez sensu. Więcej czasu na lodzie powinni mieć chłopcy. Gdyby Polska miała trzy tysiące krytych lodowisk, tak jak Kanada, moglibyśmy się bawić w hokej kobiet, ale teraz to naprawdę bez sensu. Priorytetem powinien być lepszy hokej męski w Polsce, który może konkurować z każdym krajem.

 • Patrick Albert Dole
  2023-02-07 16:42:02

  Dlaczego Wiaczesław Bykow został konsultantem reprezentacji Polski?

 • Hokej_Fan_GKS_TYCHY
  2023-02-08 03:11:36

  Hahahaha. Szkoda słów. Oglądajcie sobie dalej te swoje telewizje i słuchajcie swoich autorytetów, a niebawem będziecie ze smakiem zajadać się robaczkami, bo przecież ci co mówią, że to nienormalne to ruskie trolle. I tak. W Rosji stawiane są pomniki rodzin z dziećmi, a u nas na zachodzie:
  https://globalne-archiwum.pl/jawny-satanizm-w-rzymie-posag-demona-molocha-zostal-wystawiony-przed-koloseum-miejscu-kazni-chrzescijan/

 • Hokej_Fan_GKS_TYCHY
  2023-02-08 03:17:10

  Ovi agentem KGB hahahaha. USA to nie Polska.
  I na tym zakończę, bo nie ma sensu tracić czasu na ludzi biorących swoją wiedzę z telewizji lub innych mediów głównego nurtu.
  Pozdrawiam jaśnie oświeconych i nieogarniętych propagandą :)

 • RafałKawecki
  2023-02-08 12:08:00

  @Hokej_Fan_GKS_TYCHY
  Ty też czerpiesz z mediów głównego nurtu. Tyle, że ruskiego.

Wypowiedz się o hokeju!
Shoutbox
 • emeryt: Jerzy Dusik pamietamy
 • emeryt: świetny dziennikarz swojo drogo
 • unista55: Może Charles Franzen? :)
 • Jamer: Pascal79: Dlatego ciesze się że Dziubek zostaje z Nami na kolejny sezon… Może formy nie mail wybitnej ale szatnie ustawił i zmotywował… Kapitan przez duże C!
 • emeryt: Franzen wrócił w zeszłym roku do SWE i prowadził chłopaków w lidze u20
 • emeryt: przed Unio pracował w Rumunii,uciekł przez hotelowe okno w sino dal:):)
 • emeryt: miał charyzme ale miał też coś z deklem,pozdro dla nienormalnych
 • Paskal79: Pisałem dawno temu że Dziubek to najlepszy kapitan w historii w Uni....to dostałem tu od nie których po,, głowie,, zwłaszcza gdy miał słabszy ten sezon, ale charakter to ma sądzę że nowy sezon będzie miał dużo lepszy..
 • Jamer: Pascal79: Punkty robił w szatni i na lodowisku taka prawda! Moim zdaniem ważniejsze punkty zrobił w szatni ale niestety większość kibiców patrzy tylko przez pryzmat meczy…
 • Arma: Ciekawe czemu, wiecie może ? Dla mnie zagadka chyba nie do rozwiązania
 • Jamer: eme: Franzen to taki trener jak Sa Pinto w piłce nożnej… :)
 • Paskal79: Jamer sam pisałem że nasze kapitan był w słabej formie, i się dziwiłem że to tak długo trwa,ale był i jest prawdziwym kapitanem i liderem w szatni,wtajemniczeni wiedzą z jakimi urazami grał w Play Off, i tu pokazał,, jaja '' charakterny zawodnik ,i jestem przekonany że od strony sportowej będzie dużo lepszy niż w tym sezonie...
 • Paskal79: Arma zagadka może jest ale da się ja rozwiązać,ale wszystkiego nie można tu pisać
 • hokej_fan: Wiemy już, co z Zupą?
 • Jamer: Pascal79: Jeden grill mniej w wakacje i będzie dobrze… ;)
 • Paskal79: No powiedzmy.....:-)
 • Paskal79: Dobra kończę te nasze,, mądrości '' i podpowiedzi niech ludzie za to odpowiedzialni działają....:-)
 • Jamer: Pascal79: Do jutra! Niech jutro bedzie ten dzień... :) Oni nie śpią cały czas działają i szukają nowej drogi do kolejnego MP! :)
 • KubaKSU: Kalle jako pierwszy:)
 • Jamer: Pascal79: Dziubek tez robi swoje na kadrze...
 • Paskal79: No wiem...
 • Paskal79: Oby chłopaków na kadrze omijały kontuzję i urazy
 • Simonn23: Mam nadzieję, że w zasadniczym sezonie frekwencja będzie lepsza, jakby na meczach hitowych było po 3-3,5 tys ludzi to byłoby spoko bardzo
 • Paskal79: Simon przesadziłeś dobre by było średnia na poziomie 2 tys była
 • omgKsu: Gdyby był obiekt na "poziomie" to śmiało srednia 3tys na mecz do zrobienia , popatrzmy na Sosnowiec.
 • Paskal79: No właśnie nowoczesny a nie pudrowanie starego ,, trupa ' cza coś z tym zrobić by to zmieli, póki nie jest za późno....
 • Andrzejek111: W Sosnowcu jak nie będzie wyników to frekwencja spadnie. W tym sezonie był efekt nowej hali.
 • omgKsu: W Oswiecimiu od lat są "wyniki" , gdyby doszła nowa hala to wyżej wymieniana srednia widzów do zrobienia
 • Simonn23: Ale ja nie mówię o meczach z Sanokiem, Zagłębiem tylko Tychami, Katowicami itd. jak były sezony 10/11, 11/12 to na meczach z Tychami zawsze był komplet na widowni
 • omgKsu: Byłem w niedziele w Trzyncu na finale .
  Ponad 5000 widzów , obiekt prezentuje sie znakomicie. Jedno tylko "ale" , sądze ze na meczach finałowych w Oswiecimiu atmosfera była duzo lepsza ;)
 • Simonn23: Udało Ci się kupić w otwartej sprzedaży? Z ciekawości ostatnio patrzyłem to 3 minuty po rozpoczęciu już nie było biletów ^^
 • omgKsu: Mam dobrego znajomegonw Trzyncu , ogarnął temat.
  Słyszałem ze w otwartej sprzedaży praktycznie nie do zdobycia ;)
 • emeryt: szukam na necie filmu ze spotkania Prezesa Sibika,Pan Klisiaka i zaprezentowania nowego trenera Pana Zupy,spotkanie odbyło sie na lodowisku,ma ktoś z Was kochani linka z tej prezentacji trenera?Chodzi o rok 2019
 • emeryt: tam padły nazwiska trenerów z którymi Unia rozmawiala ale doszła wtedy do porozumienia stąd podjęto decyzje o podpisaniu z Nikiem Zupanciciem,chciałem sobie poczytac jak ułożyly sie ich trenerskie losy,kogo trenowali,byla wtedy kandydatura pewnego Szweda,z bardzo mocnym cv ,był nawet na rozmowach w Oświęcimiu ale odmówił,szukam tego filmu na necie bo Prezes odsłonil nieco kulis negocjacji
 • emeryt: pisanie na telefonie...
 • Zaba: Szweda czy Fina? Nie jestem pewny czy padło na tej konferencji jego nazwisko...
 • emeryt: wydaje mi sie ze Szweda,był na lodowisku ,rozmawiał z działaczami ale strony nie doszly do porozumienia
 • Simonn23: Może Roman Stantien? 😂
 • Arma: Żeby tylko nie powtórka z Kevina
 • emeryt: 2019
 • Zaba: Raimo Summanen
 • Zaba: Fin :)
 • Zaba: https://sportowy24.pl/nik-zupancic-bedzie-trenerem-hokejowej-replast-unii-oswiecim/ar/c2-14225027
 • emeryt: no mosz...faktycznie
 • emeryt: dzieki Żabo
 • Zaba: Jestem młodszy to i pamięć... :)
 • Rado: @Emeryt to był Fin, Heikki Leime.
 • Rado: On na pewno był w Oświęcimiu :)
 • hubal: tata Lami z "Seksmisji" :)
 • emeryt: dzieki Radzie,coś mi dzwoni tylko nie pamietam w którym kościele:)
 • hubal: vpw kiedy ostatnie wyniki Typerka ?
 • Zaba: Rado, ale na spotkaniu z kibicami Prezes mówił o Summanienie. Rzeczywiście były wowczas problemy z jego licencja w PLH, a później zdecydował się pomóc w indywidualnym przygotowanii fińskim zawodnikom z NHL. Po roku wrocil do trenerki klubowei i z Olimpia Lublans wygral ligę AlpsHL, ale rok później po przeniesieniu się do austriackiego Linza zajął z tym zespołem przedostatnie miejsce w lidze EBEL i od tego sezonu juz nikogo nie trenował
 • Rado: O Leime też :) Od niego wszystko się zaczęło, zresztą wizytował nasze obiekty :)
 • emeryt: Leime też już w stanie spoczynku
 • Rado: @emerycie znalazłem.

  https://hokej.net/artykul/kandydatow-bylo-wielu
 • emeryt: no mosz Radzie
 • Oświęcimianin_23: Kolejny dzień sezonu ogórkowego uważam za otwarty! Paskal, Jamer, czekamy na przecieki :)
 • Simonn23: Coś mi mówi że Podhale robi ogromny błąd z odejściem Hirvonena. Jakoś ten Allison mnie nie przekonuje...
 • Padaka77: Mnie również nie przekonuje ten Allisnon. Jeżeli chodzi o Hirvonena to ponoć jego decyzja że nie chciał już pracować w PL
 • fruwaj: Tychy ciąg dalszy zwolnień. Teraz przyszedł czas na Mroczkowskiego, Jaśkiewicza, Marca i Jaroměřskiego
 • fruwaj: tako podaje konkurencja ;)
 • wpv: Nic nowego, informowaliśmy o tym już dawno https://hokej.net/artykul/czystka-w-tychach-finski-trener-sprowadzi-wiecej-suomi
 • Oświęcimianin_23: fruwaju, lepiej tutaj nie wrzucaj info od konkurencji, łatwo bana wyłapać :))))
 • thpwk: Ale za to zostaje Turkin…
 • Simonn23: Turkin zostaje w Tychach XDD
 • Simonn23: Hahaha
 • thpwk: Odejście Galanta, a zostawienie tego chłopa to jest żart tego sezonu ogórkowego
 • thpwk: Pan trener stąpa po cienkim lodzie. Kredyt zaufania dostał duży i po tej rewolucji oczekiwania będą jeszcze większe.
 • thpwk: Gorzej, że klub pozbywając się zawodników takich jak Galant traci tożsamość. Chyba, że da się stałe miejsce Krzyzkowi i Ubo
 • fruwaj: z tym Turkinem to jakieś nieporozumienie... chyba że chłop do tej pory pozorował grę ale to tym gorzej o nim świadczy...
 • Oświęcimianin_23: Może ma taśmy na A.B. :)
 • Luque: Turkin miał dobre momenty i później zgasł w PO... trochę dziwny ruch w sumie, chyba że trener wie dlaczego tak się stało
 • Zaba: on ma dopiero 35 lat, więc jest perspektywiczny... ma jeszcze czas na pokazanie pełni umiejętności...
 • Simonn23: Czyli pozbywacie się charakternego Galanta, który rozegrał naprawdę dobre playoffy, a zostawiacie obcokrajowca Turkina, gdzie jest cały czas powtarzane, że obco musi być lepszy od krajowych zawodników, a w tym przypadku Turkin był przeciętniakiem, w dodatku 35 letnim, niezrozumiały ruch.
 • Oilers: Jesli chodzi o trzyniec, to 2h przed meczem uwalniają miejsca karnetowców, ale mega szybko znikają
 • stasiu71: Spokojnie Aron Chmielewski zawita do Tychow :)))
 • sokol: Nie ma tematu Arona dla Tychów.
  Turkinowi wg mnie brakuje grajków. Turkin wygrał z Galosem dla trenera
 • stasiu71: sokol jest temat Arona ale to zalezy jakie bedzie mial żądania finasowe czas pokaze
 • Simonn23: No to jak Turkin zostaje, to jeszcze Padakin i Korenczuk 😛
 • sokol: Padakin nwm, ale Korenchuk raczej out
 • sokol: @simonn23 a to masz jakieś wtyki, że tak mówisz dot. Arona?
 • stasiu71: jak by Padakin pokazal ta gre co w Uni gral za nim przyszedl do Tychow to byl by dobry grajek ale nie stety w Tychach nic nie pokazal
 • sokol: dokladnie
 • stasiu71: sokol sa prowadzone rozmowy na temat Arona tyle w temacie czas pokaze
 • Simonn23: No skoro takie ruchy dziwaczne kadrowe robicie, to nie zdziwiłbym się jakby ta dwójka została.
 • sokol: stasiu wg mnie nie są
 • sokol: nie zostanie :)
 • stasiu71: Ok pozdrawiam.
 • sokol: rowniez dobrego dnia
 • unista55: Myślę, że Turkin będzie miał kolegów w postaci Korenchuka i Padakina :) Tavi też się ostanie
 • sokol: chyba inne ptaszki nam ćwierkają :D
 • Oświęcimianin_23: Kibice Tychów wołali "Padakin c*el" jak jeszcze grał w Unii więc pięknie im się odwdzięczył :)
 • stasiu71: Padakin c*el!!!
 • emeryt: Pan Zupa 2025
 • weekendhero: Jarkko Malinen jedna noga w KSU, finalnie po namowach żony przez trenera Pekke, trafi do tyskiej druzyny
 • weekendhero: Zreszta to podobno nie jedyny transfer byłego gracza Herning do tyskiej drużyny.

  Pekka ruszył na łowy pięknych partnerek. Wspiera go tyski bawidamek Adam B
 • Oświęcimianin_23: eme, oby :)
 • emeryt: poczekajmy na oficjalne info,w kuluarach aż huczy...
 • Oświęcimianin_23: Ania 2025 również poprosimy
 • emeryt: taa Pani Anno prosze z nami zostać
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2024 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe