Hokej.net Logo

2023/24   2022/23   2021/22   2020/21   2019/20   2018/19   2017/18   2016/17   2014/15   2013/14   2012/13

 

1. kolejka PHL

 

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Sebastian Łabuz (MMKS Podhale Nowy Targ), Miroslav Zatko (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Bartosz Fraszko (Comarch Cracovia), Peter Tabaček (Unia Oświęcim), Michał Woźnica (GKS Tychy).

 


 

2. kolejka PHL

 

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mateusz Sordon (Orlik Opole), Louis Liotti (Comarch Cracovia), Dariusz Gruszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Marcin Biały (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie)

 


 

3. kolejka PHL

 

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Nicolas Besch (GKS Tychy), Tomáš Valečko (Polonia Bytom), Michał Gryc (Naprzód Janów), Michal Plichta (JKH GKS Jastrzębie), Kacper Guzik (GKS Tychy).

 


 

4. kolejka PHL

 

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Nicolas Besch (GKS Tychy), David Turoň (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jegor Omieljanienko (MMKS Podhale Nowy Targ), Damian Słaboń (Comarch Cracovia), Branislav Fabry (Polonia Bytom).

 


 

5. kolejka PHL

 

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Patrik Vrana (Naprzód Janów), Jarosław Kłys (Comarch Cracovia), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Jegor Omieljanienko (MMKS Podhale Nowy Targ), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy).

 


 

6. kolejka PHL

 

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Anton Klemientjew (Naprzód Janów), Louis Liotti (Comarch Cracovia), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Petr Šinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jegor Omieljanienko (MMKS Podhale Nowy Targ).

 


 

7. kolejka PHL

 

Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie), Miroslav Zatko (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Roman Němeček (JKH GKS Jastrzębie), Jarosław Różański (MMKS Podhale Nowy Targ), Filip Komorski (Unia Oświęcim), Adam Bagiński (GKS Tychy).

 


 

8. kolejka PHL

 

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Pavel Mojžíš (GKS Tychy), Jerzy Gabryś (Unia Oświęcim), Stanisław Wirołajnen (Orlik Opole), Jordan Pietrus (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie).

 


 

9. kolejka PHL

 

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzebie), Miroslav Zatko (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Wojciech Wojtarowicz (Unia Oświęcim), Damian Słaboń (Comarch Cracovia), Damian Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ).

 


 

10.  kolejka PHL

 

Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie), Tomáš Protivny (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Joseph Harcharik (Orlik Opole), Peter Tabaček (Unia Oświęcim), Maksim Kartoszkin (GKS Tychy)

 


 

11. kolejka PHL

 

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Adrian Kowalówka (Comarch Cracovia), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie) Radek Meidl (Polonia Bytom), Filip Stopiński (Orlik Opole).

 


 

12. kolejka PHL

 

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Matt Williams (Ciaro PBS Bank KH Sanok), Kacper Guzik (GKS Tychy), Branislav Fabry (Polonia Bytom), Patryk Kogut (Naprzód Janów).

 


 

13. kolejka PHL

 

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Bartłomiej Bychawski (Orlik Opole), Tomáš Protivný (JKH GKS Jastrzębie), Josef Fojtik (Comarch Cracovia), Kasper Bryniczka (MMKS Podhale Nowy Targ), Mariusz Jakubik (Naprzód Janów).

 


 

14. kolejka PHL

 

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Miroslav Zatko (Ciarko PBS Bank), Anton Klemientjew (Naprzód Janów), Petr Šinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michal Plichta (JKH GKS Jastrzębie), Damian Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ).

 


 

15. kolejka PHL

 

John Murray (Orlik Opole), Louis Liotti (Comarch Cracovia), Anton Klemientjew (Naprzód Janów), Mike Danton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Petr Polodna (JKH GKS Jastrzębie), Grzegorz Pasiut (Comarch Cracovia).

 


 

16. kolejka PHL

 

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), David Turoň (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Patrik Valčák (Comarch Cracovia), Patryk Wronka (MMKS Podhale Nowy Targ).

 


 

17. kolejka PHL

 

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Miroslav Zatko (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Kacper Guzik (GKS Tychy), Michał Gryc (Naprzód Janów), Dennis McCauley (Comarch Cracovia).

 


 

18. kolejka PHL

 

John Murray (Orlik Opole), Grzegorz Piekarski (Unia Oświęcim), Mateusz Sodron (Orlik Opole), Tomasz Kulas (JKH GKS Jastrzębie), Petr Šinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Adam Bagiński (GKS Tychy).

 


 

19. kolejka PHL

 

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Nicolas Besch (GKS Tychy), Tomáš Protivný (JKH GKS Jastrzębie), Marcin Jaros (Unia Oświęcim), Grzegorz Pasiut (Comarch Cracovia), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok).

 


 

20. kolejka PHL

 

Michał Elżbieciak (Naprzód Janów), Matt Williams (Ciarko PBS Bank KH Sanok), David Turoň (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Patryk Kogut (Naprzód Janów), Josef Fojtik (Comarch Cracovia), Wojciech Wojtarowicz (Unia Oświęcim)

 


 

21. kolejka PHL

 

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Nicolas Besch (GKS Tychy), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Michal Plichta (JKH GKS Jastrzębie), Jordan Pietrus (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mykyta Bucenko (Polonia Bytom).

 


 

22. kolejka PHL

 

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Matuš Vizvary (Unia Oświęcim), Josef Fojtik (Comarch Cracovia), Krystian Dziubiński (MMKS Podhale Nowy Targ), Vladimir Nikiforov (Orlik Opole).

 


 

23. kolejka PHL

 

John Murray (Orlik Opole), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Tomáš Valečko (Polonia Bytom), Radosław Galant (GKS Tychy), Patrik Valčák (Comarch Cracovia), Filip Stopiński (Orlik Opole).

 


 

24. kolejka PHL

 

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Nicolas Besch (GKS Tychy), Joni Haverinen (MMKS Podhale Nowy Targ), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Mariusz Jakubik (Naprzód Janów), Lukáš Endál (Ciarko PBS Bank KH Sanok).

 


 

25. kolejka PHL
 

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Lubomir Vosatko (Unia Oświęcim), Nicolas Besch (GKS Tychy), Mateusz Michalski (MMKS Podhale Nowy Targ), Jordan Pietrus (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Filip Stoklasa (Comarch Cracovia).

 


 

26. kolejka PHL

 

John Murray (Orlik Opole), Louis Lotti (Comarch Cracovia), Pavel Mojžíš (GKS Tychy), Michael Cichy (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Petr Polodna (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Szewczyk (Unia Oświęcim)

 


 

27. kolejka PHL

 

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Marek Kalus (Comarch Cracovia), Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mateusz Bepierszcz (Unia Oświęcim).

 



28. kolejka PHL
 

John Murray (Orlik Opole), Tomáš Valečko (Orlik Opole), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Sebastian Kowalówka (Comarch Cracovia), Filip Komorski (Unia Oświęcim), Artem Bondarew (JKH GKS Jastrzębie).

 


 

29. kolejka PHL

 

Jewhen Napnenko (Naprzód Janów), Damian Tomasik (MMKS Podhale Nowy Targ), Rostislav Slota (HC GKS Katowice), Michael Cichy (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Patrik Valčák (Comarch Cracovia), Jiří Zdeněk (Unia Oświęcim).

 


 

30. kolejka PHL

 

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Martin Richter (Ciarko PBS Bank), Michał Krokosz (HC GKS Katowice), Damian Kapica (Podhale Nowy Targ), Michał Gryc (Naprzód Janów), Vladimir Nikiforov (Orlik Opole).

 


 

31. kolejka PHL


Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie), Tomáš Valečko (Orlik Opole), Lubomir Vosatko (Unia Oświęcim), Mariusz Jakubik (Naprzód Janów), Filip Komorski (Unia Oświęcim), Damian Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ).
 


 

32. kolejka PHL


Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Tomáš Protivný (JKH GKS Jastrzębie), Marek Pohl (Naprzód Janów), Krystian Dziubiński (MMKS Podhale Nowy Targ), Jordan Pietrus (Ciarko PBS Bank KH Sanok).
 


 

33. kolejka PHL

 

John Murray (Orlik Opole), Lubomir Vosatko (Unia Oświęcim), Joni Haverinen (MMKS Podhale Nowy Targ), Jordan Pietrus (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Damian Słaboń (Comarch Cracovia), Wojciech Stachura (Naprzód Janów).

 



34. kolejka PHL

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Pavel Mojžíš (GKS Tychy), Martin Lučka (MMKS Podhale Nowy Targ), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Peter Tabaček (Unia Oświęcim), Martin Vozdecký (Ciarko PBS Bank KH Sanok).
 



35. kolejka PHL

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Louis Liotti (Comarch Cracovia), Damian Tomasik (MMKS Podhale Nowy Targ), Michal Plichta (JKH GKS Jastrzębie), Radosław Galant (GKS Tychy), Stanisław Wirołajnen (Orlik Opole).
 



36. kolejka PHL

John Murray (Orlik Opole), Matt Williams (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Damian Piotrowicz (Unia Oświęcim), Maksim Kartoszkin (GKS Tychy), Branislav Fabry (Orlik Opole).
 



37. kolejka PHL

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Pavel Mojžíš (GKS Tychy), Patryk Wajda (Comarch Cracovia), Dariusz Gruszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie).



38. kolejka PHL

Michał Elżbieciak (Naprzód Janów), Roman Němeček (JKH GKS Jastrzębie), Joni Haverinen (MMKS Podhale Nowy Targ), Mike Danton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jiří Zdeněk (Unia Oświęcim), Patryk Kogut (GKS Tychy).
 



39. kolejka PHL

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Sulka (MMKS Podhale Nowy Targ), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Damian Słaboń (Comarch Cracovia), Lukáš Endál (Ciarko PBS Bank KH Sanok).

 



40. kolejka PHL

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Grzegorz Piekarski (Unia Oświęcim), Miroslav Zatko (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mateusz Adamus (Unia Oświęcim), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Petr Polodna (JKH GKS Jastrzębie) 



41. kolejka PHL

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Tomáš Protivný (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Ferenc (GKS Tychy), Lukáš Endál (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jan Steber (JKH GKS Jastrzębie), Damian Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ)



42. kolejka PHL

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Miroslav Zatko (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jan Steber (JKH GKS Jastrzębie), Maksim Kartoszkin (GKS Tychy), Branislav Fabry (Orlik Opole) 
 



43. kolejka PHL

 

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Matt Williams (Ciarko PBS Bank), Tomáš Protivný (JKH GKS Jastrzębie), Lukáš Endál (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Gryc (Naprzód Janów), Karol Wąsiński (Polonia Bytom).

 



44. kolejka PHL

 

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Erik Spady (Comarch Cracovia), Nikita Semiannikow (Orlik Opole), Petr Šinágl (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Jakub Witecki (GKS Tychy).

 



45. kolejka PHL

David Zabolotny (JKH GKS Jastrzębie), Martin Lučka (MMKS Podhale Nowy Targ), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Dennis McCauley (Comarch Cracovia), Daniel Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ), Łukasz Sękowski (Naprzód Janów).



46. kolejka PHL

David Zabolotny (JKH GKS Jastrzębie), Pavel Mojžíš (GKS Tychy), Tomáš Valečko (Orlik Opole), Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Lukáš Endál (Ciarko PBS Bank KH Sanok).
 



1. mecz ćwierćfinału play-off

Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jakub Ferenc (GKS Tychy), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Michalski (MMKS Podhale Nowy Targ), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie)
 



2. mecz ćwierćfinału play-off

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Łukasz Sokół (GKS Tychy), David Turoň (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Michael Cichy (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jegor Omieljanienko (MMKS Podhale Nowy Targ).
 



3. mecz ćwierćfinału play-off

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Miroslav Zatko (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Michał Woźnica (GKS Tychy)
 



1. mecz półfinału play-off

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Matt Wiliams (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Tomasz Pastryk (JKH GKS Jastrzębie), Martin Przygodzki (JKH GKS Jastrzębie), Michael Cichy (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jurij Kuzin (GKS Tychy).
 


 

2. mecz półfinału play-off


Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Roman Němeček (JKH GKS Jastrzębie), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Petr Polodna (JKH GKS Jastrzębie), Zenon Konopka (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Adam Bagiński (GKS Tychy).
 



3. mecz półfinału play-off

Ondřej Raszka (MMKS Podhale  Nowy Targ), Joni Haverinen (MMKS Podhale  Nowy Targ), Jakub Ferenc (GKS Tychy), Maksim Kartoszkin (GKS Tychy), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Damian Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ).
 



4. mecz półfinału play-off

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Patryk Wronka (MMKS Podhale Nowy Targ), Adrian Parzyszek (GKS Tychy), Petr Polodna (JKH GKS Jastrzębie).
 



5. mecz półfinału play-off

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Lukáš Endál (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Kacper Guzik (GKS Tychy), Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie).

 



1. mecze o medale

Štefan Žigárdy, Nicolas Besch (GKS Tychy), Roman Němeček (JKH GKS Jastrzębie), Filip Wielkiewicz (MMKS Podhale Nowy Targ), Michael Cichy (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jakub Witecki (GKS Tychy).
 



2. mecze o medale

Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Martin Lučka (MMKS Podhale Nowy Targ), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Krystian Dziubiński (MMKS Podhale Nowy Targ), Jurij Kuzin (GKS Tychy).
 



3. mecze o medale

Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie), Adam Bagiński (GKS Tychy), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie).
 



4. mecze o medale

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Nicolas Besch (GKS Tychy),Tomáš Protivný (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Josef Vitek (GKS Tychy), Jakub Witecki (GKS Tychy).
 



5. mecze o medale

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Josef Vitek (GKS Tychy), Maksim Kartoszkin (GKS Tychy), Martin Przygodzki (JKH GKS Jastrzębie).




6. mecze o medale

Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Jan Steber (JKH GKS Jastrzębie), Kacper Guzik (GKS Tychy).
 


 

 

KLASYFIKACJA 

 

Bramkarze


Bryan Pitton (Ciarko PBS Bank KH Sanok) - 11.

Ondřej Raszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Štefan Žigárdy (GKS Tychy) - 10.


John Murray (Orlik Opole) -  

7.


Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Michal Fikrt (Unia Oświęcim) - po 6.

 

Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie) - 5.

 

Michał Elżbieciak (Naprzód Janów), David Zabolotny (JKH GKS Jastrzębie) - po 2.


Jewhen Napnenko (Naprzód Janów)- 1.

 

 

Obrońcy:


Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie) - 10.

Miroslav Zatko (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Nicolas Besch (GKS Tychy) - 8.


Łukasz Sokół (GKS Tychy), Tomáš Protivný (JKH GKS Jastrzębie) - 7.

 

 

Louis Liotti (Comarch Cracovia), Tomáš Valečko (Polonia Bytom/Orlik Opole), Pavel Mojžíš (GKS Tychy), Matt Williams (Ciaro PBS Bank KH Sanok), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy) - po 5.

 

David Turoň (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Joni Haverinen (MMKS Podhale Nowy Targ), Roman Němeček (JKH GKS Jastrzębie), Michał Kotlorz (GKS Tychy) - po 4.

 

Anton Klemientjew (Naprzód Janów/Ciarko PBS Bank KH Sanok), Lubomir Vosatko (Unia Oświęcim), Jakub Ferenc (GKS Tychy), Martin Lučka (MMKS Podhale Nowy Targ) - po 3.

 

Mateusz Sordon (Orlik Opole), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia(, Damian Tomasik (MMKS Podhale Nowy Targ), Grzegorz Piekarski (Unia Oświęcim), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie) - po 2.

 

Sebastian Łabuz (MMKS Podhale Nowy Targ), Jerzy Gabryś (Unia Oświęcim), Adrian Kowalówka (Comarch Cracovia), Bartłomiej Bychawski (Orlik Opole), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Matuš Vizvary (Unia Oświęcim), Patrik Vrana (Naprzód Janów), Jarosław Kłys (Comarch Cracovia),, Rostislav Slota (HC GKS Katowice), Martin Richter (Ciarko PBS Bank), Michał Krokosz (HC GKS Katowice), Patryk Wajda (Comarch Cracovia), Maciej Sulka (MMKS Podhale Nowy Targ), Erik Spady (Comarch Cracovia), Nikita Semiannikow (Orlik Opole), Tomasz Pastryk (JKH GKS Jastrzębie), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie) - po 1.

 

 

Napastnicy:


Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie) - 8.

Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Damian Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ), Lukáš Endál (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie) - po 6.


Jordan Pietrus (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Petr Polodna (JKH GKS Jastrzębie), Michael Cichy (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Maksim Kartoszkin (GKS Tychy), Kacper Guzik (GKS Tychy) - po 5.

 

Michal Plichta (JKH GKS Jastrzębie), Damian Słaboń (Comarch Cracovia), Branislav Fabry (Polonia Bytom/Orlik Opole), Michał Gryc (Naprzód Janów), Petr Šinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jegor Omieljanienko (MMKS Podhale Nowy Targ), Adam Bagiński (GKS Tychy) - po 4.


Josef Fojtik (Comarch Cracovia),  Patrik Valčák (Comarch Cracovia), Mariusz Jakubik (Naprzód Janów), Peter Tabaček (Unia Oświęcim), Filip Komorski (Unia Oświęcim), Patryk Kogut (Naprzód Janów / GKS Tychy), Krystian Dziubiński (MMKS Podhale Nowy Targ), Jakub Witecki (GKS Tychy), Jan Steber (JKH GKS Jastrzębie) - po 3.

 

Grzegorz Pasiut (Comarch Cracovia), Wojciech Wojtarowicz (Unia Oświęcim), Filip Stopiński (Orlik Opole), Joseph Harcharik (Orlik Opole), Vladimir Nikiforov (Orlik Opole), Martin Vozdecký (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Radosław Galant (GKS Tychy), Stanisław Wirołajnen (Orlik Opole), Dariusz Gruszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Jiří Zdeněk (Unia Oświęcim), Mike Danton (Ciarko PBS Bank KH Sanok), , Dennis McCauley (Comarch Cracovia), Mateusz Michalski (MMKS Podhale Nowy Targ), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Michał Woźnica (GKS Tychy), Patryk Wronka (MMKS Podhale Nowy Targ), Jurij Kuzin (GKS Tychy), Josef Vitek (GKS Tychy), Martin Przygodzki (JKH GKS Jastrzębie) - po 2.

 

Jarosław Różański (MMKS Podhale Nowy Targ), Bartosz Fraszko (Comarch Cracovia), Radek Meidl (Polonia Bytom), Kasper Bryniczka (MMKS Podhale Nowy Targ), Marcin Biały (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Tomasz Kulas (JKH GKS Jastrzębie), Marcin Jaros (Unia Oświęcim), Mykyta Bucenko, Mikołaj Łopuski (GKS Tychy), Maciej Szewczyk (Unia Oświęcim), Marek Kalus (Comarch Cracovia), Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mateusz Bepierszcz (Unia Oświęcim), Marek Pohl (Naprzód Janów), Wojciech Stachura (Naprzód Janów), Filip Stoklasa (Comarch Cracovia), Sebastian Kowalówka (Comarch Cracovia), Artem Bondarew (JKH GKS Jastrzębie), Damian Piotrowicz (Unia Oświęcim), Mateusz Adamus (Unia Oświęcim), Karol Wąsiński (Polonia Bytom), Daniel Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ), Łukasz Sękowski (Naprzód Janów), Zenon Konopka (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Adrian Parzyszek (GKS Tychy), Filip Wielkiewicz (MMKS Podhale Nowy Targ) - po 1.

Wypowiedz się o hokeju!
Shoutbox
  • wpv: @TenHasek;) ostrzegałem. Leci ban
  • Oświęcimianin_23: Brawo!
  • PanFan1: wpv: Hasiu dobry chłopak jest, może z deka łatwopalny, ale przez to ideowy, zostaw Haśka nikomu krzywdy nie robi ;)
  • PanFan1: Rawa właśnie odrabiam straty, sorry Przyjacielu, miałem ostatnio spory młyn, starczało na 3 - 4 godziny snu dziennie, zeszłej nocy miałem możliwość odespać i odespałem :)
  • rawa: PF1 to witaj w klubie pernamentnie niewyspanych:)
  • Andrzejek111: AAA bilet kupię.
  • PanFan1: Kto za tym żeby odblokować Haśka ❓❓
  • hanysTHU: 8 godzin i piętnaście minut.
  • Arma: To jego czwarte konto, niech wraca na piłkę lepiej a nie leczy kompleksy na SB
  • rawa: PF1 przecież zaś się pojawi. Jego wyd... drzwiami a on przez okno wlezie.
  • Hokejowy1964: Luque subtelna różnica jest taka że 4 tys. przez połowę meczu wyzywa nas a nie dopinguje swoich a u nas te 1,5 tys. przez 95% meczu wspierar naszą GieKSę ukochaną najlepszym dopingiem w Polsce. Jak sądzisz kto zatem ma większe wsparcie z trybun ? Liczba kibiców to nie wszystko. U nas jak naszym nie idzie nie śpiewamy " @urwa mać GieKSa grać" tylko "Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię , w moim sercu GieKSa i na dobre i na złę",dlatego 4 tys. jest mniejszym wsparciem niż 1,5 tys
  • hokej_fan: Najlepszy doping w Polsce, to popłynąłeś teraz. Porozmawiaj z naszymi hokeistami to powiedzą tobie czy wspieramy ich czy nie!
  • Hokejowy1964: Arma jakie to niesamowite że w Oświęcimiu są sami kibice 20-30 letnim stażem , którzy są najbardziej obiektywną publicznością hokejową w Polsce ;))))
  • hokej_fan: Oświęcim żyje hokejem, większość ludzi zna się bardzo dobrze na hokeju, nam nie jest obojętne czy Unia wygrywa czy przegrywa.
  • hokej_fan: Bo w Katowicach większość to kibice piłkarscy
  • hokej_fan: Zobacz shoutbox, czy komentarze pod postami albo faceboka, jak kibice w Oświęcimiu żyją hokejem, 10% mieszkańców miasta przychodzi na mecze.
  • Renata BN: Powiedźcie co w tym złego że nowi ludzie przychodzą na mecze. Ja też kiedyś byłam pierwszy raz. Teraz mają koleżanka kupiła bilet na finał i dzisiaj będzie. To chyba fajnie? Czy nie?
  • Szefu: 10 % troszkę przesadzasz myślę że ok5 teraz się trochę kibiców sukcesu udziela. Tak naprawdę żyję w tym mieście 40 lat i zagorzałych fanów to 1 na 100
  • Szefu: Renata jak najbardziej na plus tylko żeby to nie był raz wtedy jak najbardziej wszyscy będą zadowoleni
  • Oświęcimianin_23: Szefu, i tak ją zwyzywają od pikników:) A odnośnie dopingu to wszędzie są bluzgi pomieszany z wspieraniem drużyny. Tak już jest, ale oczywiście w Kato jest czyściutko i milutko, Dziubińskiego zapraszają na wodzionka po meczu :)
  • Oświęcimianin_23: hokej_fan -> 10/10
  • PanFan1: Renata BN oczywiście że to dobrze, powiem więcej, wykonałaś właśnie kupę dobrej roboty dla polskiego hokeja, brawo Ty 👍
  • Goral99.: Marek Ziętara trenerem Cracovii
  • emeryt: Renata 10/10...nie słuchaj kombatantów co to jeden z drugim ma karnet i mysli że jest solo tego klubu a tak nie jest...pozdro dla normalnych
  • emeryt: piniondza w klubie więcej to i wszelkiej masci znawców jak grzybów po deszczu,takich co to segregujo kibica na zasłużonego kombatanta i piknika,nie wiedzieć jakim prawem...szanuj kazdego kibica bo braknie kasy to sie zwiniesz ale to nisze zapełnio nowi kibice ,tacy też i na gorsze czasy...
  • Oświęcimianin_23: Ja na PP w tamtym roku zostałem nazwanym piknikiem bo siadłem w innym miejscu niż zwykle:)
  • emeryt: 23 ten łachudra co Cie tak nazwał miał problem wymienic skład Unii...że juz o nazwisku kołcza nie wspomne
  • Hokejowy1964: Ośięcim23 zakrzywiasz rzeczywistość z tym kibicowaniem. Nawet kibice innych klubów podkreślają że na GieKSie jest mało bluzgów a kibice wspierają swoich, u Was jest 50/50 bluzgi na nas i doping. Oczywiście Wy witacie naszych zawodników , zwłaszcza Johna i Grzesia chlebem i solą i serdecznie pozdrawiacie ;)))
  • Młodziutki: Chodzą słuchy że jak Unia wygra dzisiaj to w następnym meczu będzie zadyma pod spodkiem w Kato. Ruch i niebieskie będą pod spodkiem także tak ostrzegam kibiców bo może dojść do zamieszek
  • szop: dzis gra DOT stawiac domy na Unie hahah
  • emeryt: Dzisiaj wygraća w Kato może być różnie
  • narut: no chłopaczki kochane - tak trzymać, I tercja u18 nasi kontra Słowacja 1-0 dla naszych
  • mario.kornik1971: Hokejowy1964 dej se spokój z tym 50/50 , obejrzyj wywiad Japończyka
  • hanysTHU: Mnie to bawi jak lodzi słodzi po imieniu ten i tamten jakby się przed nimi wypinał .
  • Oświęcimianin_23: eme, ten łachudra nie raczył dopingować jeno dyskutować i gestykulować :)
  • emeryt: no mosz,kombatant
  • Renata BN: Na ostatnich meczach zauważyłam że cała hala w Oświęcimiu śpiewa nie tylko elkowcy. Było kilka niecenzuralnych przyśpiewek, ale w telewizji w Katowicach też słyszałam takie że " jazda z..., polamcie kości, na Dziubińskiego i że Unia .... Jest" a więc... Jednemu chyba nie moZna zaprzeczyć że w Oświęcimiu chyba największa frekwencja. A to chyba dobrze dla hokeja w Polsce?
  • Oświęcimianin_23: Na PO śpiewa cała hala, w zasadniczym bywa z tym różnie.
  • Paskal79: Kibic to kibic, panowie Daniel chyba zagra,tak wiec wszystkie ręce na pokład i walczymy,dopingujemy i będzie 3:3 dziś w serii
  • Darek Mce: Kto za Matczaka ?
  • Darek Mce: U18 na razie remis ze Słowacją, 2:2
  • tombot64: Trzeba pomału zbierać się po sovietskoje igristoje i do lodówy :D
  • Darek Mce: u mnie też czeka skrzyneczka na otwarcie
  • Darek Mce: Krupa wygrał wybory, obiecał nowe lodo, więc jest coraz lepiej
  • KOS46: Już w czwartek mieliście otwierać szampany. Otwarte będą w niedzielę, tylko przez kogo?
  • Darek Mce: wierzę ze przez rodzinę Gieksy, Unii życze co najlpesze, bo gra dobry hokej, ma publikę i dla dobra hokeja im lepsze drużyny tym lepiej
  • Renata BN: DOT i wszystko jasne!
  • Darek Mce: i pomyśleć że ostatni mecz byłby w Spodku, pełna hala 10 tys widzów, ale komuś instalacja do mrożenia przeszkadzała i gramy dla 1420 widzów
  • Darek Mce: a Słowacja U18 - POLSKA U18 3:2
  • Darek Mce: https://www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/matches/1011/reprezentacia-sr/match/144146/Overview#matchDetailTabs
  • tombot64: Hokej w Spodku to czysta fantastyka, co tydzień jakaś impreza tam jest więc zapomnij, gramy tam gdzie gramy i jest OK, w sezonie chodziło po 500-800 osób taka prawda.
  • Darek Mce: w sezonie na Gieksę w piłce też chodziło 1-2 tys, teraz chcieli zgody UM Chorzów na cały stadion tj 7,5 tys, dostali na 6600. Zawsze tak jest, zainteresowanie rośnie na koniec sezonu, z tego sa przychody więc czemu nie. Ale zgadza się, Spodek wiecznie zarezerwowany na eventy.
  • AgniechaNT: Renata ja kiedyś kupiłam bilety na podhale dla siebie i męża bo obiecał że wreszcie ze mną po latach pójdzie a i tak na trybunach wylądowałam z kumpelą, bo mój facet zawsze jest zawalony robotą tyle z tego dobrego że od tamtej pory kumpela chodzi na mecze dość regularnie :)
  • Goral99.: Agniecha i o to chodzi by przyciagac nowych kibicow...ja jak 2 zabralem na.pamietny pilfinal z Tychami to zony do nich 2 dni nie gadaly ale od tamtej pory noe opuscili ani meczu
  • Szefu: Ja z moją poszedłem na mecz Unii ale no cóż ja chodzę dalej a moja już nie była na 3 meczach i wszystkie 3 przegraliśmy teraz ma bana😂
  • Szefu: A tak poważnie nie podoba jej się ten sport bo krążka nie widzi jest za szybki
  • Arma: Znany problem, lodowisko w Ośw też nie pomaga by przyciągać nowych kibiców którzy są na meczu pierwszy raz, przerabiałem to na własnej skórze
  • AgniechaNT: to chyba dlatego że odbiór hokeja na żywo jest dużo lepszy niż w tv Goral99
  • PanFan1: Aga pomódl się za swojego chłopa może Pan Bóg przywróci mu rozum 😉, chociaż z tym że ino robi i robi, to chyba go rozumiem.
  • PanFan1: Poza sosnowieckim i może tyskim, ewentualnie bytomskim - jakby jeszcze mieli THL - to chyba żadne inne w tym nie pomaga Armo, nasze nowotarskie to nawet umie przeszkadzać 😁
  • AgniechaNT: próbowałam Fanie ale Pon Bóg ma na to chyba jakiś inny plan :)
  • Renata BN: W Oświęcimiu chodzi na meczyki dużo fajnych lasek. Pozdro dziewczyny! Polski Hokej też dla kobiet!
  • emeryt: dzięki Reniu
  • hanysTHU: Proponuję puchary grać na Murckach.
  • hanysTHU: Ludzi wlezie że trzy razy tyle co do szatelyty
  • hanysTHU: Szatnie po remoncie , ogólnie fajny obiekt. Poważnie.
  • Darek Mce: Tylko zadaszenie i gramy
  • Darek Mce: Jest gdzieś transmisja Polska Węgry ??
  • lukasosw: https://www.youtube.com/watch?v=cilXwTd8z6c
  • S'75: Jak sytuacja pod lodowiskiem i na hali jeśli wpuszczają??
  • Andrzejek111: Chyba podejdę pod lodowosko, może ktoś z Chorzowa zachorował, to może wyproszę od L-ki jeden bilet.
  • uniaosw: To jest nie możliwe po prostu... Mamy takiego pecha :(
  • gieksa76: dawać ten mecz czas na Mistrzostwo
  • KubaKSU: uniaosw?
  • PanFan1: Chmielewski i Kolusz - mamy 2:0
  • Beta: gieksa76

    obejrzyj reprezentację to Ci czas prędzej zleci
  • Oświęcimianin_23: Co się stało?
  • ksu79: W Oświęcimiu 4 kolejki ok 100 m :)
  • Foxxy: Co by nie mówić wyniki robią frekwencje. Jak nam pluli w twarz to ludzie nie przychodzili. Bijemy się o awans ludzie chcą ich oglądać
  • Foxxy: A dziś życzę sobie zaciętego meczu. I niech wygra lepsza ekipa. Oby to była GieKSa
  • Paskal79: Najlepiej by Unia wygrała bo , wtedy nawet postronni kibice rzucą okiem na 7 mecz....i to zawszę jeden więcej na telewizji...
  • Paskal79: Ale pech.....!!!!!?
  • Passtor: Eeee nie prawda niech wygra sąsiad za wody biedniejszy a dywanom przydalo by się utrzeć nosa.
  • Jamer: Zawsze pod górę…!
  • Foxxy: Paskal może i masz rację ale wolę by to się dziś skończyło
  • Jamer: No nic gramy tym co mamy! Będzie dobrze!
  • Foxxy: Oświęcimianin nikt nie mówi że macie kiepski doping. Tylko wkurwia w tv że co chwilę wrzuty na gości a dopingu może tam jest 40 %
  • Foxxy: I tak wszędzie są wrzuty ale nie stanowią większosci dopingu
  • Simonn23: Kto wypadł ze składu?
  • KubaKSU: Kto nie gra.?
  • Paskal79: Krakowskim targiem Unia mistrzem a Katowice awansują do ekstraklasy .....:-)
  • Paskal79: Panowie gorzej nie mogło być.....no może z wyjątkiem bramkarza było by gorzej no cóż może zdarzy się cud.....
  • Simonn23: Czyli Ahopelto albo Heikkinen
  • Paskal79: Sukces rodzi się w bólach,czar się zbierać....
  • Simonn23: No ale jakim cudem? Na treningu?
  • szop: Foxy wez juz orzestan ok
  • szop: przestan
  • szop: dzis poznamy mistrza
  • Oświęcimianin_23: Kto?
  • m1chas: Ahopelto rano gorączka
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2024 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe