2023/24 2022/23 2021/22 2020/21 2019/20 2018/19 2017/18 2016/17 2014/15 2013/14 2012/13
1. kolejka PLH:
Zane Kalemba (HC GKS Katowice) - Jerzy Gabryś (Aksam Unia Oświęcim), Michał Kotlorz (GKS Tychy); Gleb Łucznikow (Aksam Unia Oświęcim), Justin Chwedoruk (HC GKS Katowice), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy).
2. kolejka PLH:
Dalibor Sedlarz (Aksam Unia Oświęcim) - Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Pavel Mojżisz (Ciarko PBS Bank Sanok); Jared Brown (HC GKS Katowice), Josef Vitek (Ciarko PBS Bank Sanok), Milan Baranyk (GKS Tychy).
3. kolejka PLH:
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia) - Filip Sztefanka (Zagłębie Sosnowiec), Zoltan Kubat (Ciarko PBS Bank); Michał Woźnica (GKS Tychy), Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank Sanok), Patrik Valczak (Comarch Cracovia).
4. kolejka PLH:
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia) - Nicolas Besch (Comarch Cracovia), Jakub Wanacki (GKS Tychy); Leszek Laszkiewicz (Comarch Cracovia), Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Jared Brown (HC GKS Katowice).
5. kolejka PLH:
Przemysław Odrobny (Ciarko PBS Bank) - Kamil Duszak (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Dronia (Ciarko PBS Bank Sanok); Jared Brown (HC GKS Katowice), Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Petr Lipina (JKH GKS Jastrzębie).
6. kolejka PLH:
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia) - Pavel Mojżisz (Ciarko PBS Bank Sanok), Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie); Nick Sucharski (HC GKS Katowice), Damian Słaboń (Comarch Cracovia), Jarosław Różański (Aksam Unia Oświęcim).
7. kolejka PLH:
Ramon Sopko (JKH GKS Jastrzębie) - Łukasz Sokół (GKS Tychy), Adrian Labryga (JKH GKS Jastrzębie); Teddy Da Costa (GKS Tychy), Peter Bartosz (Ciarko PBS Bank Sanok) i Siarhiej Chomko (Aksam Unia Oświęcim).
8. kolejka PLH:
Ramon Sopko (JKH GKS Jastrzębie) - Angel Nikolov (Aksam Unia Oświęcim), Pavel Mojżisz (Ciarko PBS Bank KH Sanok); Leszek Laszkiewicz (Comarch Cracovia), Siarhiej Chomko (Aksam Unia), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy).
9. kolejka PLH:
Zane Kalemba (HC GKS Katowice) - Paweł Dronia (Ciarko PBS Bank Sanok), Craig Cescon (HC GKS Katowice); Tomasz Malasiński (Ciarko PBS Bank Sanok), Petr Lipina (JKH GKS Jastrzębie), Filip Drzewiecki (HC GKS Katowice).
10. kolejka PLH:
Michal Fikrt (Aksam Unia) - Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Andrej Prokopczik (Aksam Unia); Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Petr Dvorzak (Comarch Cracovia), Peter Bartosz (Ciarko PBS Bank).
11. kolejka PLH:
Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim) - Bartłomiej Bychawski (HC GKS Katowice), Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie); Jarosław Dołęga (Zagłębie Sosnowiec), Jarosław Różański (Aksam Unia), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok).
12. kolejka PLH:
Przemysław Odrobny (Ciarko PBS Bank) - Pavel Mojżisz (Ciarko PBS Bank), Nicolas Besch (Comarch Cracovia); Leszek Laszkiewicz (Comarch Cracovia), Jared Brown (HC GKS Katowice), Kamil Kalinowski (Nesta Toruń).
Więcej>>>
13. kolejka PLH:
Przemysław Witek (GKS Tychy) - Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Rafał Cychowski (Zagłębie Sosnowiec); Mikołaj Łopuski (GKS Tychy), Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Josef Vitek (Ciarko PBS Bank Sanok).
14. kolejka PLH:
Kamil Kosowski (JKH GKS Jastrzębie) - Marian Csorich (GKS Tychy), Nicolas Besch (Comarch Cracovia); Leszek Laszkiewicz (Comarch Cracovia), Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie), Michał Woźnica (GKS Tychy).
15. kolejka PLH:
Przemysław Witek (GKS Tychy) - Jerzy Gabryś (Aksam Unia Oświęcim), Marian Csorich (GKS Tychy); Teddy Da Costa (GKS Tychy), Jarosław Rzeszutko (Aksam Unia Oświęcim), Marcin Kolusz (Ciarko PBS Bank Sanok).
16. kolejka PLH:
Przemysław Odrobny (Ciarko PBS Bank KH Sanok) - Marian Csorich (GKS Tychy), Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie); Dariusz Gruszka (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy).
17. kolejka PLH:
Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim) - Nicolas Besch (Comarch Cracovia), Jerzy Gabryś (Aksam Unia Oświęcim); Grzegorz Pasiut (GKS Tychy), Patrik Valczak (Comarch Cracovia), Jarosław Różański (Aksam Unia Oświęcim).
18. kolejka PLH:
Przemysław Odrobny (Ciarko PBS Bank Sanok) - Nicolas Besch (Comarch Cracovia), Craig Cescon (HC GKS Katowice); Leszek Laszkiewicz (Comarch Cracovia), Jarosław Rzeszutko (Aksam Unia Oświęcim), Peter Bartosz (Ciarko PBS Bank Sanok) .
19. kolejka PLH:
Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim) - Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Paweł Dronia (Ciarko PBS Bank Sanok); Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Peter Bartosz (Ciarko PBS Bank Sanok), Teddy Da Costa (GKS Tychy).
20. kolejka PLH:
Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim) - Martin Dudasz (Comarch Cracovia), Patryk Wajda (Ciarko PBS Bank Sanok); Daniel Laszkiewicz (Comarch Cracovia), Mariusz Jakubik (Aksam Unia Oświęcim), Sebastian Kowalówka (Comarch Cracovia).
Więcej>>>
21. kolejka PLH:
Tomasz Dzwonek (Zagłębie Sosnowiec) - Rafał Dutka (GKS Tychy), Jamie Milam (HC GKS Katowice); Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Pior Sarnik (Zagłębie Sosnowiec), Adam Bagiński (GKS Tychy).
Więcej>>>
22. kolejka PLH:
Przemysław Odrobny (Ciarko PBS Bank Sanok) - Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Ivo Kotaszka (Ciarko PBS Bank Sanok); Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie), Mariusz Jakubik (Aksam Unia Oświęcim), Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie).
Więcej>>>
23. kolejka PLH:
Zane Kalemba (HC GKS Katowice) - Pavel Mojżisz (Ciarko PBS Bank Sanok), Jamie Milam (HC GKS Katowice); Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Justin Chwedoruk (HC GKS Katowice), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank Sanok).
24. kolejka PLH:
Zane Kalemba (HC GKS Katowice) - Pavel Mojżisz (Ciarko PBS Bank Sanok), Jamie Milam (HC GKS Katowice); Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank Sanok), Peter Bartosz (Ciarko PBS Bank Sanok) i Mikołaj Łopuski (GKS Tychy).
Więcej>>>
25. kolejka PLH
Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim) - Paweł Dronia (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jerzy Gabryś (Aksam Unia Oświęcim); Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jarosław Różański (Aksam Unia Oświęcim) i Wojciech Wolski (Ciarko PBS Bank KH Sanok).
Więcej>>>
26. kolejka PLH
Zane Kalemba (HC GKS Katowice) - Jonathan Zion (GKS Tychy), Martin Dudasz (Comarch Cracovia); Dariusz Gruszka (Ciarko PBS Bank Sanok), Peter Bartosz (Ciarko PBS Bank Sanok), Patrik Valczak (Comarch Cracovia).
Więcej>>>
27. kolejka PLH
Kamil Kosowski (JKH GKS Jastrzębie) - Bogusław Rąpała (Ciarko PBS Bank Sanok) Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie); Adam Bagiński (GKS Tychy), Patrik Valczak (Comarch Cracovia) i Michał Woźnica (GKS Tychy).
Więcej>>>
28. kolejka PLH
Zane Kalemba (HC GKS Katowice) - Nicolas Besch (Comarch Cracovia), Jamie Milam (HC GKS Katowice); Marcin Jaros (Aksam Unia Oświęcim), Justin Chwedoruk (HC GKS Katowice) i Branislav Janosz (GKS Tychy).
Więcej>>>
29. kolejka PLH
Kamil Kosowski (JKH GKS Jastrzębie) - Jerzy Gabryś (Aksam Unia Oświęcim), Jamie Milam (HC GKS Katowice); Damian Piotrowicz (Aksam Unia Oświęcim), Justin Chwedoruk (HC GKS Katowice), Radosław Galant (GKS Tychy).
Więcej>>>
30. kolejka PLH
Arkadiusz Sobecki (GKS Tychy) - Adrian Labryga (JKH GKS Jastrzębie), Pavel Mojżisz (Ciarko PBS Bank KH Sanok); Radek Prochazka (JKH GKS Jastrzębie), Roman Szimiczek (GKS Tychy), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank).
Więcej>>>
31. kolejka PLH
Zane Kalemba (HC GKS Katowice) - Nicolas Besch (Comarch Cracovia), Jakub Wanacki (GKS Tychy); Damian Piotrowicz (Aksam Unia Oświęcim), Jarosław Rzeszutko (Aksam Unia Oświęcim), Adrian Parzyszek (GKS Tychy).
Więcej>>>
32. kolejka PLH
Zane Kalemba (HC GKS Katowice) - Ivo Kotaszka (Ciarko PBS Bank Sanok), Pavel Mojżisz (Ciarko PBS Bank Sanok); Leszek Laszkiewicz (Comarch Cracovia), Josef Vitek (Ciarko PBS Bank Sanok) i Nick Sucharski (HC GKS Katowice).
Więcej>>>
33. kolejka PLH
Ramon Sopko (JKH GKS Jastrzębie) - Tomasz Jakesz (GKS Tychy), Paweł Dronia (Ciarko PBS Bank Sanok); Milan Baranyk (GKS Tychy), Radek Prochazka (JKH GKS Jastrzębie) i Mariusz Jakubik (Aksam Unia Oświęcim).
Więcej>>>
34. kolejka PLH
Tomasz Dzwonek (Zagłębie Sosnowiec) - Pavel Mojżisz (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Marian Csorich (GKS Tychy); Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie), Roman Szimiczek (GKS Tychy), Radek Prochazka (JKH GKS Jastrzębie).
Więcej>>>
35. kolejka PLH
Arkadiusz Sobecki (GKS Tychy) - Rafał Dutka (GKS Tychy), Sebastian Witowski (Comarch Cracovia); Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Radosław Galant (GKS Tychy) i Michał Piotrowski (Comarch Cracovia).
Więcej>>>
36. kolejka PLH
Arkadiusz Sobecki (GKS Tychy) - Craig Cescon (HC GKS Katowice), Tomasz Pastryk (JKH GKS Jastrzębie); Mateusz Bepierszcz (HC GKS Katowice), Jarosław Rzeszutko (Aksam Unia Oświęcim), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy).
Więcej>>>
37. kolejka PLH
Przemysław Odrobny (Ciarko PBS Bank KH Sanok) - Paweł Dronia (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jamie Milam (HC GKS Katowice); Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Radek Prochazka (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Bepierszcz (HC GKS Katowice).
Więcej>>>
38. kolejka PLH
Bartłomiej Nowak (Zagłębie Sosnowiec) - Paweł Dronia (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Sebastian Witowski (Comarch Cracovia); Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Josef Fojtik (Comarch Cracovia) i Mateusz Bepierszcz (HC GKS Katowice).
39. kolejka PLH
Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim) - Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia); Justin Chwedoruk (HC GKS Katowice), Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Łukasz Zachariasz (Zagłębie Sosnowiec).
Więcej>>>
40. kolejka PLH
Daniel Kachniarz (Ciarko PBS Bank KH Sanok) - Tomasz Jakesz (GKS Tychy), Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie); Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie), Luke Popko (HC GKS Katowice).
Więcej>>>
41. kolejka PLH
Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim) - Jarosław Kłys (Comarch Cracovia), Patryk Wajda (Ciarko PBS Bank KH Sanok); Josef Fojtik (Comarch Cracovia), Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Adam Bagiński (GKS Tychy)
Więcej>>>
42. kolejka PLH
Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim) - Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Michał Kasperczyk (Aksam Unia Oświęcim); Petr Dvorzak (Comarch Cracovia), Samson Mahbod (HC GKS Katowice), Dawid Majoch (Zagłębie Sosnowiec)
Więcej>>>
1. mecz ćwierćfinału play-off
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia) - Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Jonathan Zion (GKS Tychy); Josef Fojtik (Comarch Cracovia), Jarosław Rzeszutko (Aksam Unia Oświęcim), Wojciech Wojtarowicz (Aksam Unia Oświęcim).
Więcej>>>
2. mecz ćwierćfinału play-off
Michał Kieler (Zagłębie Sosnowiec) - Jonathan Zion (GKS Tychy), Nicolas Besch (Comarch Cracovia); Teddy Da Costa (GKS Tychy), Samson Mahbod (HC GKS Katowice), Tobiasz Bernat (GKS Tychy).
Więcej>>>
3. mecz ćwierćfinału play-off
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia) - Jonathan Zion (GKS Tychy), Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie); Leszek Laszkiewicz (Comarch Cracovia), Mariusz Jakubik (Aksam Unia), Branislav Janosz (GKS Tychy)
Więcej>>>
1. mecz półfinału play-off
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia) - Paweł Dronia (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jonathan Zion (GKS Tychy); Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie), Josef Fojtik (Comarch Cracovia), Petr Lipina (JKH GKS Jastrzębie)
2. mecz półfinału play-off
Kamil Kosowski (JKH GKS Jastrzębie) - Paweł Dronia (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie); Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie), Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Josef Fojtik (Comarch Cracovia)
Więcej>>>
3. mecz półfinału play-off
Kamil Kosowski (JKH GKS Jastrzębie) - Martin Dudasz (Comarch Cracovia), Bartłomiej Pociecha (Ciarko PBS Bank KH Sanok); Josef Fojtik (Comarch Cracovia), Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy)
Więcej>>>
4. mecz półfinału play-off
Kamil Kosowski (JKH GKS Jastrzębie)- Paweł Dronia (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie); Marek Strzyżowski (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Petr Lipina (JKH GKS Jastrzębie).
Więcej>>>
1. mecze o medale
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia) - Jonathan Zion (GKS Tychy), Artur Zieliński (Comarch Cracovia); Leszek Laszkiewicz (Comarch Cracovia), Radek Prochazka (JKH GKS Jastrzębie), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy).
Więcej>>>
2. mecze o medale
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia) - Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia); Maciej Mermer (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Adrian Parzyszek (GKS Tychy), Josef Fojtik (Comarch Cracovia).
Więcej>>>
3. mecze o medale
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia) - Ivo Kotaszka (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Nicolas Besch (Comarch Cracovia); Marek Strzyżowski (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Patrik Valczak (Comarch Cracovia), Josef Fojtik (Comarch Cracovia).
Więcej>>>
4. mecze o medale
Kamil Kosowski (JKH GKS Jastrzębie) - Tomasz Jakesz (GKS Tychy), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie); Maciej Mermer (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Radek Prochazka (JKH GKS Jastrzębie), Josef Fojtik (Comarch Cracovia).
Więcej>>>
5. mecz finałowy
Kamil Kosowski (JKH GKS Jastrzębie) - Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Artur Zieliński (Comarch Cracovia); Radek Prochazka (JKH GKS Jastrzębie), Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Błażej Salamon (JKH GKS Jastrzębie).
Więcej>>>
6. mecz finałowy
Kamil Kosowski (JKH GKS Jastrzębie) - Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia); Petr Lipina (JKH GKS Jastrzębie), Radek Prochazka (JKH GKS Jastrzębie), Michał Piotrowski (Comarch Cracovia).
Więcej>>>
7. mecz finałowy
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia) - Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Artur Zieliński (Comarch Cracovia); Leszek Laszkiewicz (Comarch Cracovia), Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Michał Piotrowski (Comarch Cracovia)
Więcej>>>
Rywalizacja o miejsca 5-7
Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim) - Tobiasz Bigos (HC GKS Katowice), Krzysztof Śmiełowski (HC GKS Katowice); Jarosław Różański (Aksam Unia Oświęcim), Jarosław Rzeszutko (Aksam Unia Oświęcim), Mateusz Bepierszcz (HC GKS Katowice).
Więcej>>>
KLASYFIKACJA
Po 42 kolejkach sezonu zasadniczego, trzech spotkaniach ćwierćfinału, czterech półfinału play-off i siedmiu konfrontacjach o medale.
Bramkarze:
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia): 10
Michal Fikrt (Aksam Unia): 10
Kamil Kosowski (JKH GKS Jastrzębie): 9
Zane Kalemba (HC GKS Katowice): 8
Przemysław Odrobny (Ciarko PBS Bank): 6
Ramon Sopko (JKH GKS Jastrzębie): 3
Arkadiusz Sobecki (GKS Tychy): 3
Przemysław Witek (GKS Tychy): 2
Tomasz Dzwonek (Zagłębie Sosnowiec): 2
Dalibor Sedlarz (Aksam Unia): 1
Bartłomiej Nowak (Zagłebie Sosnowiec): 1
Daniel Kachniarz (Ciarko PBS Bank) 1.Michał Kieler (Zagłębie Sosnowiec) 1.
Obrońcy:
Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie): 17
Paweł Dronia (Ciarko PBS Bank Sanok): 10
Pavel Mojżisz (Ciarko PBS Bank Sanok): 9
Nicolas Besch (Comarch Cracovia): 9
Jamie Milam (HC GKS Katowice): 6
Jonathan Zion (GKS Tychy): 6
Jerzy Gabryś (Aksam Unia Oświęcim): 5
Patryk Noworyta (Comarch Cracovia): 5
Marian Csorich (GKS Tychy): 4
Craig Cescon (HC GKS Katowice): 3
Ivo Kotaszka (Ciarko PBS Bank Sanok): 3
Tomasz Jakesz (GKS Tychy): 3
Artur Zieliński (Comarch Cracovia) 3
Martin Dudasz (Comarch Cracovia): 2
Adrian Labryga (JKH GKS Jastrzębie): 2
Jakub Wanacki (GKS Tychy): 2
Rafał Dutka (GKS Tychy): 2
Sebastian Witowski (Comarch Cracovia) 2
Patryk Wajda (Ciarko PBS Bank): 2
Michał Kotlorz (GKS Tychy): 1
Filip Sztefanka (Zagłębie Sosnowiec): 1
Zoltan Kubat (Ciarko PBS Bank): 1
Kamil Duszak (Zagłębie Sosnowiec): 1
Łukasz Sokół (GKS Tychy): 1
Angel Nikolov (Aksam Unia Oświęcim): 1
Andrej Prokopczik (Aksam Unia): 1
Bartłomiej Bychawski (HC GKS Katowice): 1
Rafał Cychowski (Zagłębie Sosnowiec): 1
Bogusław Rąpała (Ciarko PBS Bank Sanok): 1
Tomasz Pastryk (JKH GKS Jastrzębie) 1
Jarosław Kłys (Comarch Cracovia) 1
Michał Kasperczyk (Aksam Unia Oświęcim) 1
Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie) 1
Bartłomiej Pociecha (Ciarko PBS Bank KH Sanok) 1
Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie) 1
Tobiasz Bigos (HC GKS Katowice) 1.
Krzysztof Śmiełowski (HC GKS Katowice) 1.
Napastnicy:
Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie): 10
Josef Fojtik (Comarch Cracovia) 9
Leszek Laszkiewicz (Comarch Cracovia): 9
Mikołaj Łopuski (GKS Tychy): 8
Radek Prochazka (JKH GKS Jastrzębie): 8
Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 7
Peter Bartosz (Ciarko PBS Bank Sanok): 6
Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie): 6
Jarosław Rzeszutko (Aksam Unia Oświęcim): 6
Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie): 5
Justin Chwedoruk (HC GKS Katowice): 5
Patrik Valczak (Comarch Cracovia): 5
Petr Lipina (JKH GKS Jastrzębie): 5
Jarosław Różański (Aksam Unia Oświęcim): 5
Jared Brown (HC GKS Katowice): 4
Teddy Da Costa (GKS Tychy): 4
Mariusz Jakubik (Aksam Unia Oświęcim): 4
Mateusz Bepierszcz (HC GKS Katowice) 4
Michał Woźnica (GKS Tychy): 3
Josef Vitek (Ciarko PBS Bank Sanok): 3
Adam Bagiński (GKS Tychy): 3
Michał Piotrowski (Comarch Cracovia) 3
Siarhiej Chomko (Aksam Unia Oświęcim): 2
Dariusz Gruszka (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 2
Damian Piotrowicz (Aksam Unia Oświęcim): 2
Nick Sucharski (HC GKS Katowice): 2
Milan Baranyk (GKS Tychy): 2
Roman Szimiczek (GKS Tychy): 2
Radosław Galant (GKS Tychy): 2
Petr Dvorzak (Comarch Cracovia): 2
Samson Mahbod (HC GKS Katowice) 2
Branislav Janosz (GKS Tychy): 2
Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank Sanok): 2
Adrian Parzyszek (GKS Tychy): 2
Marek Strzyżowski (Ciarko PBS Bank KH Sanok) 2
Maciej Mermer (Ciarko PBS Bank KH Sanok) 2
Gleb Łucznikow (Aksam Unia Oświęcim): 1
Damian Słaboń (Comarch Cracovia): 1
Tomasz Malasiński (Ciarko PBS Bank Sanok): 1
Filip Drzewiecki (HC GKS Katowice): 1
Jarosław Dołęga (Zagłębie Sosnowiec): 1
Kamil Kalinowski (Nesta Toruń): 1
Marcin Kolusz (Ciarko PBS Bank Sanok): 1
Grzegorz Pasiut (GKS Tychy): 1
Daniel Laszkiewicz (Comarch Cracovia): 1
Sebastian Kowalówka (Comarch Cracovia): 1
Piotr Sarnik (Zagłębie Sosnowiec): 1
Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie): 1
Wojciech Wolski (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 1
Marcin Jaros (Aksam Unia Oświęcim): 1
Łukasz Zachariasz (Zagłębie Sosnowiec) 1
Luke Popko (HC GKS Katowice) 1
Dawid Majoch (HC GKS Katowice) 1
Wojciech Wojtarowicz (Aksam Unia Oświęcim) 1
Tobiasz Bernat (GKS Tychy) 1
Błażej Salamon (JKH GKS Jastrzębie) 1.