Hokej.net Logo

2023/24   2022/23   2021/22   2020/21   2019/20   2018/19   2017/18   2016/17   2014/15   2013/14   2012/13

 

1. kolejka PHL
Patrik Spěšný (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń), Władysław Łysenko (Marma Ciarko STS Sanok), Ville Heikkinen (Marma Ciarko STS Sanok), Michael Cichy (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Dominik Nahunko (Zagłębie Sosnowiec).

2. kolejka PHL
Kevin Lindskoug (Tauron Podhale Nowy Targ), Jakub Wanacki (GKS Katowice), Saku Kinnunen (Comarch Cracovia), Martin Kasperlík (Comarch Cracovia), Radosław Galant (GKS Tychy), Bartosz Fraszko (GKS Katowice).

3. kolejka PHL
John Murray (GKS Katowice), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Patrik Husák (Comarch Cracovia), Christian Mroczkowski (GKS Tychy), Vojtěch Polák (Comarch Cracovia), Mark Viitanen (KH Energa Toruń).

4. kolejka PHL
John Murray (GKS Katowice), Patryk Wajda (GKS Katowice), Saku Kinnunen (Comarch Cracovia), Jakub Witecki (Zagłębie Sosnowiec), Michael Cichy (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Roman Rác (Comarch Cracovia).

5. kolejka PHL
John Murray (GKS Katowice), Adrian Jaworski (KH Energa Toruń), Władysław Łysenko (Marma Ciarko STS Sanok), Bartosz Fraszko (GKS Katowice), Krystian Dziubiński (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Sebastian Harila (Marma Ciarko STS Sanok).

6. kolejka PHL
Bence Bálizs (JKH GKS Jastrzębie), Kalle Valtola (Marma Ciarko STS Sanok), Karol Biłas (Marma Ciarko STS Sanok), Bartosz Fraszko (GKS Katowice), Łukasz Krzemień (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie).

7. kolejka PHL
Linus Lundin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Ondřej Volráb (Tauron Podhale Nowy Targ), Kalle Valtola (Marma Ciarko STS Sanok), Ville Heikkinen (Marma Ciarko STS Sanok), Krystian Dziubiński (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Martin Kasperlík (Comarch Cracovia).

8. kolejka PHL
Rok Stojanovič (Comarch Cracovia), Erik Němec (Comarch Cracovia), Aleksandrs Jerofejevs (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Alexander Szczechura (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Mark Kaleinikovas (JKH GKS Jastrzębie), Bartosz Fraszko (GKS Katowice).

9. kolejka PHL
John Murray (GKS Katowice), Marcin Kolusz (GKS Katowice), Kristaps Jākobsons (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Mark Kaleinikovas (JKH GKS Jastrzębie), Filip Komorski (GKS Tychy), Erik Ahopelto (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim).

10. kolejka PHL
Tomáš Fučík (GKS Tychy), Peter Bezuška (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Olli Kaskinen (GKS Tychy), Martin Kasperlík (Comarch Cracovia), Teddy Da Costa (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Mark Kaleinikovas (JKH GKS Jastrzębie)

11. kolejka PHL
Tomáš Fučík (GKS Tychy), Patryk Noworyta (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Patrik Husák (Comarch Cracovia), Jozef Švec (JKH GKS Jastrzębie), Krystian Dziubiński (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Radosław Sawicki (Comarch Cracovia).

12. kolejka PHL
Tomáš Fučík (GKS Tychy), Marcin Kolusz (GKS Katowice), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Patryk Kogut (Zagłębie Sosnowiec), Hampus Olsson (GKS Katowice), Aleksandr Pawlenko (Marma Ciarko STS Sanok).

13. kolejka PHL
Tomáš Fučík (GKS Tychy), Peter Bezuška (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Patrik Szécsi (KH Energa Toruń), Patryk Wronka (Comarch Cracovia), Roman Szturc (GKS Tychy), Mark Kaleinikovas (JKH GKS Jastrzębie).

14. kolejka PHL
Patrik Spěšný (Zagłębie Sosnowiec), Patrik Szécsi (KH Energa Toruń), Maciej Kruczek (GKS Katowice), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy), Brandon Magee (GKS Katowice), Illa Korenczuk (KH Energa Toruń).

15. kolejka PHL
Maciej Miarka (GKS Katowice), Maciej Kruczek (GKS Katowice), Saku Kinnunen (Comarch Cracovia), Raivo Freidenfelds (JKH GKS Jastrzębie), Roman Rác (Comarch Cracovia), Jozef Švec (JKH GKS Jastrzębie).

16. kolejka PHL
Rok Stojanovič (Comarch Cracovia), Aleš Ježek (Comarch Cracovia), Kamil Paszek (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Teddy Da Costa (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Grzegorz Pasiut (GKS Katowice), Damian Piotrowicz (Zagłębie Sosnowiec).

17. kolejka PHL
Bence Bálizs (JKH GKS Jastrzębie), Eduards Hugo Jansons (JKH GKS Jastrzębie), Roman Diukow (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Radosław Sawicki (Comarch Cracovia), Patryk Krężołek (GKS Katowice), Pawło Padakin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim).

18. kolejka PHL
Dominik Salama (Marma Ciarko STS Sanok), Niko Mikkola (GKS Katowice), Roman Diukow (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Christian Mroczkowski (GKS Tychy), Bartosz Fraszko (GKS Katowice), Jan Sołtys (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim).

19. kolejka PHL
Tomáš Fučík (GKS Tychy), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Damian Kapica (Comarch Cracovia), Patryk Pelaczyk (JKH GKS Jastrzębie), Alex Maunula (Tauron Podhale Nowy Targ)

20. kolejka PHL
Kamil Lewartowski (GKS Tychy), Alexander Younan (GKS Tychy), Patryk Noworyta (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Andrij Denyskin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Josef Mikyska (JKH GKS Jastrzębie), Elliot Lorraine (Marma Ciarko STS Sanok)

21. kolejka PHL
Dominik Salama (Marma Ciarko STS Sanok), Saku Kinnunen (Comarch Cracovia), Olli Kaskinen (GKS Tychy), Mark Kaleinikovas (JKH GKS Jastrzębie), Elliot Lorraine (Marma Ciarko STS Sanok), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie)

22. kolejka PHL
Bence Bálizs (JKH GKS Jastrzębie), August Nilsson (GKS Tychy), Saku Kinnunen (Comarch Cracovia), Patryk Kogut (Zagłębie Sosnowiec), Josef Mikyska (JKH GKS Jastrzębie, Christian Mroczkowski (GKS Tychy)

23. kolejka PHL
Rok Stojanovič (Comarch Cracovia), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Alexander Younan (GKS Tychy), Jean Dupuy (GKS Tychy), Johan Lorraine (Marma Ciarko STS Sanok), Illa Korenczuk (KH Energa Toruń)

24. kolejka PHL
Tomáš Fučík (GKS Tychy), Kalle Valtola (Marma Ciarko STS Sanok), Roman Diukow (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Andrij Denyskin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Filip Komorski (GKS Tychy), Bartosz Fraszko (GKS Katowice)

25. kolejka PHL
David Zabolotny (Comarch Cracovia), Patryk Wajda (GKS Katowice), Roman Graborenko (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim*), Damian Piotrowicz (Zagłębie Sosnowiec), Teddy Da Costa (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Vojtěch Polák (Comarch Cracovia)

26. kolejka PHL
Kevin Lindskoug (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Ēriks Ševčenko (JKH GKS Jastrzębie), Bartosz Fraszko (GKS Katowice), Filip Komorski (GKS Tychy), Mark Kaleinikovas (JKH GKS Jastrzębie)

27. kolejka PHL
Tomáš Fučík (GKS Tychy), Marcin Kolusz (GKS Katowice), Kristaps Jākobsons (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Jakub Bukowski (GKS Tychy), Josef Mikyska (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie)

28. kolejka PHL
David Zabolotny (Comarch Cracovia), Ondřej Volráb (Tauron Podhale Nowy Targ), Kalle Valtola (Marma Ciarko STS Sanok), Damian Kapica (Comarch Cracovia), Josef Mikyska (JKH GKS Jastrzębie), Ville Heikkinen (Marma Ciarko STS Sanok)

29. kolejka PHL
Kevin Lindskoug (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Arkadiusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie), Olaf Bizacki (GKS Tychy), Marek Račuk (Comarch Cracovia), Alexandre Boivin (GKS Tychy), Pawło Padakin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim)

30. kolejka PHL
Dominik Salama (Marma Ciarko STS Sanok), Emil Bagin (GKS Tychy), Eduards Hugo Jansons (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Wronka (Comarch Cracovia), Sami Tamminen (Marma Ciarko STS Sanok), Mark Kaleinikovas (JKH GKS Jastrzębie)

31. kolejka PHL
Markus Ekholm Rosén (KH Energa Toruń), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Filipp Pangiełow-Jułdaszew (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Andrij Denyskin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Aleš Ježek (Comarch Cracovia), Jean Dupuy (GKS Tychy)

32. kolejka PHL
Rok Stojanovič (Comarch Cracovia), Jakub Šaur (Comarch Cracovia), Kalle Valtola (Marma Ciarko STS Sanok), Illa Korenczuk (KH Energa Toruń), Jean Dupuy (GKS Tychy), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy)

33. kolejka PHL
Tomáš Fučík (GKS Tychy), August Nilsson (GKS Tychy), Maciej Kruczek (GKS Katowice), Pawło Padakin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Sami Tamminen (Marma Ciarko STS Sanok), Tuukka Rajamäki (JKH GKS Jastrzębie)

34. kolejka PHL
Patrik Spěšný (Zagłębie Sosnowiec), Kristaps Jākobsons (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Marcin Horzelski (JKH GKS Jastrzębie), Illa Korenczuk (KH Energa Toruń), Raivo Freidenfelds (JKH GKS Jastrzębie), Brandon Magee (GKS Katowice)

35. kolejka PHL
Kevin Lindskoug (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Kristaps Jākobsons (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Patryk Wronka (Comarch Cracovia), Niki Koskinen (KH Energa Toruń), Brandon Magee (GKS Katowice) 

36. kolejka PHL
Dominik Salama (Marma Ciarko STS Sanok), Kalle Valtola (Marma Ciarko STS Sanok), Filipp Pangiełow-Jułdaszew (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Andrij Denyskin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Brandon Magee (GKS Katowice), Jean Dupuy (GKS Tychy)

36. kolejka PHL
Maciej Miarka (GKS Katowice), Olli Kaskinen (GKS Tychy), Jouka Juhola (GKS Tychy), Jauhienij Kamienieu (JKH GKS Jastrzębie), Tuukka Rajamäki (JKH GKS Jastrzębie), Radosław Sawicki (Comarch Cracovia)

38. kolejka PHL
Bence Bálizs (JKH GKS Jastrzębie), August Nilsson (GKS Tychy), Jakub Wanacki (GKS Katowice), Bartosz Fraszko (GKS Katowice), Roman Rác (Comarch Cracovia), Tuukka Rajamäki (JKH GKS Jastrzębie)

39. kolejka PHL
Rok Stojanovič (Comarch Cracovia), August Nilsson (GKS Tychy), Kalle Valtola (Marma Ciarko STS Sanok), Illa Korenczuk (KH Energa Toruń), Alexandre Boivin (GKS Tychy), Patryk Wronka (Comarch Cracovia)

40. kolejka PHL
Tomáš Fučík (GKS Tychy), Saku Kinnunen (Comarch Cracovia), Bartosz Florczak (Marma Ciarko STS Sanok), Patryk Wronka (Comarch Cracovia), Alexandre Boivin (GKS Tychy), Dominik Jarosz (JKH GKS Jastrzębie)

41. kolejka PHL
John Murray (GKS Katowice), Maciej Kruczek (GKS Katowice), Władysław Łysenko (Marma Ciarko STS Sanok), Mark Kaleinikovas (JKH GKS Jastrzębie), Krystian Dziubiński (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Niki Koskinen (KH Energa Toruń)

42. kolejka PHL
Bence Bálizs (JKH GKS Jastrzębie), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Filipp Pangiełow-Jułdaszew (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie), Ołeksij Worona (TAURON Podhale Nowy Targ), Damian Kapica (Comarch Cracovia)

43. kolejka PHL
Bence Bálizs (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń), Kalle Valtola (Marma Ciarko STS Sanok), Erik Ahopelto (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie), Konrad Filipek (Marma Ciarko STS Sanok)

44. kolejka PHL
Mikołaj Szczepkowski (Zagłębie Sosnowiec), Eduards Hugo Jansons (JKH GKS Jastrzębie), Marcin Kolusz (GKS Katowice), Patryk Wronka (Comarch Cracovia), Michael Cichy (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Niko Ahoniemi (Marma Ciarko STS Sanok)

45. kolejka PHL
Rok Stojanovič (Comarch Cracovia), Adrian Jaworski (KH Energa Toruń), Alexander Younan (GKS Tychy), Sebastian Kowalówka (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Patryk Wronka (Comarch Cracovia), Elias Elomaa (KH Energa Toruń)

1. mecze ćwierćfinału
Kevin Lindskoug (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Mateusz Rompkowski (GKS Katowice), Filipp Pangiełow-Jułdaszew (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Jean Dupuy (GKS Tychy), Patryk Wronka (Comarch Cracovia), Juraj Šimek (GKS Katowice)

2. mecze ćwierćfinału
Kevin Lindskoug (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Arkadiusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Pawło Padakin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Filip Komorski (GKS Tychy), Alan Łyszczarczyk (Comarch Cracovia)

3. mecze ćwierćfinału
Bence Bálizs (JKH GKS Jastrzębie), Kalle Valtola (Marma Ciarko STS Sanok), Olli-Petteri Viinikainen (JKH GKS Jastrzębie), Pawło Padakin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Alexandre Boivin (GKS Tychy), Alan Łyszczarczyk (Comarch Cracovia)

4. mecze ćwierćfinału
John Murray (GKS Katowice), August Nilsson (GKS Tychy), Eryk Schafer (KH Energa Toruń), Mikałaj Syty (KH Energa Toruń), Grzegorz Pasiut (GKS Katowice), Mateusz Michalski (Comarch Cracovia)

1. mecze półfinału
Kevin Lindskoug (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Filipp Pangiełow-Jułdaszew (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Damian Kapica (Comarch Cracovia), Roman Rác (Comarch Cracovia), Erik Ahopelto (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim)

2. mecze półfinału
John Murray (GKS Katowice), Jakub Wanacki (GKS Katowice), Kristaps Jākobsons (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Teddy Da Costa (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Dariusz Wanat (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Hampus Olsson (GKS Katowice)

3. mecze półfinału
Rok Stojanovič (Comarch Cracovia), Jiří Gula (Comarch Cracovia), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Christian Mroczkowski (GKS Tychy), Vojtěch Polák (Comarch Cracovia), Roman Szturc (GKS Tychy)

4. mecze półfinału
Tomáš Fučík (GKS Tychy), Patryk Wajda (GKS Katowice), Aleksi Varttinen (GKS Katowice), Bartosz Fraszko (GKS Katowice), Andriej Denyskin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Roman Szutrc (GKS Tychy)

5. mecze półfinału
Kevin Lindskoug (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Roman Diukow (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Aleksi Varttinen (GKS Katowice), Bartosz Fraszko (GKS Katowice), Grzegorz Pasiut (GKS Katowice), Teddy Da Costa (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim)

6. mecze półfinału
Rok Stojanovič (Comarch Cracovia), Aleš Ježek (Comarch Cracovia), August Nilsson (GKS Tychy), Alan Łyszczarczyk (Comarch Cracovia), Filip Komorski (GKS Tychy), Tommi Laakso (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim)

7. mecze półfinału
John Murray (GKS Katowice), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Jakub Wanacki (GKS Katowice), Roman Szturc (GKS Tychy), Dariusz Wanat (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Hampus Olsson (GKS Katowice)

Mecze o brąz
Kevin Lindskoug (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Peter Bezuška (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Aleksandrs Jerofejevs (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Pawło Padakin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Krystian Dziubiński (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Roman Rác (Comarch Cracovia)




Podsumowanie nominacji:

 

Bramkarze:

Tomáš Fučík (GKS Tychy) – 10.

Kevin Lindskoug (TAURON Podhale Nowy Targ*/TAURON Re-Plast Unia Oświęcim) – 9.

John Murray (GKS Katowice), Rok Stojanovič (Comarch Cracovia) – po 8.

Bence Bálizs (JKH GKS Jastrzębie) – 7.

Dominik Salama (Marma Ciarko STS Sanok) – 4.

Patrik Spěšný (Zagłębie Sosnowiec) – 3.

Maciej Miarka (GKS Katowice), David Zabolotny (Comarch Cracovia) – po 2.

Linus Lundin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Kamil Lewartowski (GKS Tychy), Markus Ekholm Rosén (KH Energa Toruń), Mikołaj Szczepkowski (Zagłębie Sosnowiec) – po 1.


Obrońcy:

Kalle Valtola (Marma Ciarko STS Sanok) – 9.

Jiří Gula (Comarch Cracovia) – 7.

August Nilsson (GKS Tychy), Saku Kinnunen (Comarch Cracovia) – po 6.

Kristaps Jākobsons (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Filipp Pangiełow-Jułdaszew (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim) – po 5.

Jakub Wanacki (GKS Katowice), Marcin Kolusz (GKS Katowice), Maciej Kruczek (GKS Katowice), Roman Diukow (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy) – po 4.

Patryk Wajda (GKS Katowice), Peter Bezuška (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Eduards Hugo Jansons (JKH GKS Jastrzębie), Alexander Younan (GKS Tychy), Olli Kaskinen (GKS Tychy), Aleš Ježek (Comarch Cracovia), Władysław Łysenko (Marma Ciarko STS Sanok) – po 3.

Aleksi Varttinen (GKS Katowice), Aleksandrs Jerofejevs (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Patryk Noworyta (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Arkadiusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Patrik Husák (Comarch Cracovia), Adrian Jaworski (KH Energa Toruń), Patrik Szécsi (KH Energa Toruń), Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń), Ondřej Volráb (Tauron Podhale Nowy Targ) – po 2.

Niko Mikkola (GKS Katowice), Mateusz Rompkowski (GKS Katowice), Roman Graborenko (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim*), Kamil Paszek (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Marcin Horzelski (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Olli-Petteri Viinikainen (JKH GKS Jastrzębie), Ēriks Ševčenko (JKH GKS Jastrzębie), Emil Bagin (GKS Tychy), Olaf Bizacki (GKS Tychy), Erik Němec (Comarch Cracovia), Jakub Šaur (Comarch Cracovia), Eryk Schafer (KH Energa Toruń), Bartosz Florczak (Marma Ciarko STS Sanok), Karol Biłas (Marma Ciarko STS Sanok) – po 1.


Napastnicy:

Bartosz Fraszko (GKS Katowice) – 10.

Patryk Wronka (Comarch Cracovia) – 8.

Pawło Padakin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Mark Kaleinikovas (JKH GKS Jastrzębie) – po 6.

Teddy Da Costa (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Andrij Denyskin (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Krystian Dziubiński (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Filip Komorski (GKS Tychy), Jean Dupuy (GKS Tychy), Roman Rác (Comarch Cracovia), Illa Korenczuk (KH Energa Toruń) – po 5.

Brandon Magee (GKS Katowice), Josef Mikyska (JKH GKS Jastrzębie), Christian Mroczkowski (GKS Tychy), Roman Szturc (GKS Tychy), Alexandre Boivin (GKS Tychy), Damian Kapica (Comarch Cracovia) – po 4.

Hampus Olsson (GKS Katowice), Grzegorz Pasiut (GKS Katowice), Michael Cichy (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Erik Ahopelto (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Raivo Freidenfelds (JKH GKS Jastrzębie), Tuukka Rajamäki (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Vojtěch Polák (Comarch Cracovia), Alan Łyszczarczyk (Comarch Cracovia), Radosław Sawicki (Comarch Cracovia), Martin Kasperlík (Comarch Cracovia) – po 3.

Dariusz Wanat (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Mark Kaleinikovas (JKH GKS Jastrzębie), Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie), Jozef Švec (JKH GKS Jastrzębie), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy), Niki Koskinen (KH Energa Toruń), Elliot Lorraine (Marma Ciarko STS Sanok), Ville Heikkinen (Marma Ciarko STS Sanok), Sami Tamminen (Marma Ciarko STS Sanok), Damian Piotrowicz (Zagłębie Sosnowiec), Patryk Kogut (Zagłębie Sosnowiec) – po 2.

Patryk Krężołek (GKS Katowice), Juraj Šimek (GKS Katowice), Tommi Laakso (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Łukasz Krzemień (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Alexander Szczechura (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Jan Sołtys (TAURON Re-Plast Unia Oświęcim), Patryk Pelaczyk (JKH GKS Jastrzębie), Dominik Jarosz (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Bukowski (GKS Tychy), Radosław Galant (GKS Tychy), Marek Račuk (Comarch Cracovia), Mateusz Michalski (Comarch Cracovia), Mikałaj Syty (KH Energa Toruń), Mark Viitanen (KH Energa Toruń), Ville Heikkinen (Marma Ciarko STS Sanok), Konrad Filipek (Marma Ciarko STS Sanok), Johan Lorraine (Marma Ciarko STS Sanok), Aleksandr Pawlenko (Marma Ciarko STS Sanok*), Sebastian Harila (Marma Ciarko STS Sanok), Niko Ahoniemi (Marma Ciarko STS Sanok), Dominik Nahunko (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Witecki (Zagłębie Sosnowiec), Ołeksij Worona (TAURON Podhale Nowy Targ), Alex Maunula (Tauron Podhale Nowy Targ) – po 1.

Wypowiedz się o hokeju!
Shoutbox
  • PanFan1: A Buffalo poczuło krew i ciśnie
  • rawa: Muszą cisnąć bo 2 minuty zostały
  • PanFan1: Empty Net
  • PanFan1: nie jeszcze nie
  • rawa: Vegas rozjechało Liście 6:2
  • PanFan1: Koty prezesem na wschodzie po dzisiejszym
  • rawa: No i miodzio.
  • PanFan1: Czas lulu, dobrej nocy Bracie - do zaś
  • rawa: Ide troche przykimać.
    Do zaś Brachu
  • Padaka77: Już nie mogę się doczekać piątku. Nareszcie Podhale gra w play off :)
  • Oświęcimianin_23: Przy pełnej hali w NT, Tychy nie będą miały łatwo.
  • Padaka77: no myślę że będzie hala wypełniona do ostatniego miejsca
  • hanysTHU: Bilety zakupione. Czuwaj!
  • hanysTHU: Mam nadzieję na trzy tysie...
  • emeryt: dr.Rudi cwany lis,napewno przygotuje czarcio zapadke na Unie
  • Krakowski : Eeee tam, czym mógłby on Was zaskoczyć teraz?
  • emeryt: to bedzie bardzo trudna przeprawa
  • emeryt: jeszcze jedno -DOT liczba minut karnych-0
  • hanysTHU: Nie ma Dota we wsi nad Daniela.
  • hanysTHU: Cała hala robi falę...
  • emeryt: DOT-cie zwątpiłem,nie jestem godzien wymieniać imienia Twego...
  • unista55: DOT bez ani jednej kary w sezonie. Aż trudne do uwierzenia.
  • hanysTHU: #dotnextseasonsmustbe
  • Andrzejek111: Ściskałem kciuki żeby strzelił i nie złapał głupiej kary. Jedno się udało
  • Andrzejek111: Aaa, bilet kupiony.
  • Padaka77: Jak to jest że kibice z Tych do Nowego Targu są wpuszczani na mecz a dla nas nie będzie miejsca. Wstyd. Hokej dla kibiców!!!
  • Matteus: Katowice, Nowy Targ, Cracovia i Toruń. Ciekawe te półfinały będą.
  • Alex2023: Padaka77@a kto Ci broni przyjechać do Tychów ? Zakup sobie bilet i kibicuj , a nie płacz - co roku masz ten sam problem.
  • Padaka77: Alex2023 inaczej jest wejść grupa i kibicować tak żeby było nas słychać i widać :) I nie mów że płacze bo klub który zdobył troche medali w ostatnich latach, ma duży budżet itp nie był w stanie przyjąc kibiców drużyny przyjezdnych. Wstyd i tyle.
  • Luque: Dokładnie kup sobie bilet i usiądź w miejscu dla przyjezdnych, nikt Ci nie zabroni. Czasem byli kibice Podhala i jakoś nikt im krzywdy nie robił
  • Padaka77: Luque u nas krzywdy też nikt przyjezdnym nie robi i jak chcą to wchodza na nasze sektory. Wczoraj też byli ludzie z Jastrzebia między naszymi kibicami w kosuzlkach. To normalne. Jednak na play off żeby nie było miejsca to inna sprawa
  • Padaka77: ALex2023 i nie pieprz głupot że co roku mam ten sam problem bo jak interesujesz się hokejem to wiesz że ostatnimi czasy to Podhale o play off mogło tylko marzyć ;)
  • Alex2023: Padaka77@ Cieszę się w ocu gracie w Play Off. Ale Ty już nie perwszy raz poruszasz ten sam temat - wstępu kibiców przyjezdnych na naszą hale. Tak jest a nie inaczej. Skoro chce was przyjechać kilkaset osób ,to po prostu kupcie bilety i tyle , a na pewno wejdziecie. A zrobienie teraz sektora dla kibiców przyjezdnych i dostać wszystkie zgody i odbiory , to nie jest takie proste.
  • Luque: Tak ogólnie to szanujmy się bardziej jako zwykli obywatele, bo Ci sprzedajni politycy już przebierają rączkami jak Nas wcisnąć do wojny, bo ludzie zaczynają protestować przeciwko ich chęci urządzenia Nam "zielonego łagru"
  • Arma: Ale kto pytał ? To jest SB na stronie o hokeju, to dotrze kiedyś ?
  • Luque: Przyjdzie prawdziwa bieda to do Ciebie na pewno dotrze, a druga strona nie zrozumiałeś jak widać, bo napisałem o wzajemnym szacunku...
  • Arma: Ciebie nikt nie wciśnie do wojny bo już ją macie od 2 lat i dość słabo wam idzie. Zaraz PO więc skup się na sporcie a nie na polityce
  • Luque: Lecz się chłopie na nogi, na głowę już dawno za późno.
  • emeryt: kupia papużka Nimfa w stanie dobrym
  • Alex2023: Padaka77@ Cieszę się w końcu gracie w Play Off. Ale Ty już nie perwszy raz poruszasz ten sam temat - wstępu kibiców przyjezdnych na naszą hale. Tak jest a nie inaczej. Skoro chce was przyjechać kilkaset osób ,to po prostu kupcie bilety i tyle , a na pewno wejdziecie. A zrobienie teraz sektora dla kibiców przyjezdnych i dostać wszystkie zgody i odbiory , to nie jest takie proste.
  • emeryt: Św. Linus był drugim z kolei papieżem, bezpośrednim następcą św. Piotra Apostoła. Pochodził z Toskanii (Tuscii), być może z Volterry i był synem Herkulanusa. Nic jednak nie wiemy o nim do momentu objęcia urzędu po św. Piotrze. Legenda podaje, że to z jego rąk przyjął chrzest święty i prawdopodobnie przez św. Piotra został wskazany jako jego następca.
  • J_Ruutu: Cosik mi mówi że jeśli Cracovia gładko odpadnie z Unią, to dr Rudi dostatnie wypowiedzenie. Nie ma już profesora, który go najwyraźniej lubił i trzymał bez względu na wyniki.
    No chyba że w testamencie zapis zrobił gwarantujący Rudiemu posadę na x lat.
  • botanick: Na ctsport oglądam piłkarskie derby Pragi ..takiej murawy jak na Slavii nie widziałem w Polsce.Jak perski dywan.
  • botanick: Wracając do hokeja to Tychy będą miały ciężko w Nowym Targu,a Unia wbrała Cracovię? Hmm..
  • botanick: JKH też się pomęczy.
  • PanFan1: To zależy czy wróci do gry Damian Kapica, jak poważna jest kontuzja Szczechury i czy Themar zdąży się coś rozkręcić po kontuzji - botanicku - poza tym nawet jeżeli zagramy najlepszym obecnym naszym składem, rywalizacja skończy się co najwyżej 4:1 Tychy
  • botanick: Mistrzostwo wygrywa się bramkarzem oraz 3 i 4 piątką.Według mnie.No i gry w przewagach.
  • Luque: Bot umówmy się, że Nasi powinni prezentować formę z Pucharu Polski na PO
  • hanysTHU: #inZupa.we.trust
  • Polaczek1: Czy jest jeszcze jakiś podstawowy/kluczowy zawodnik w lidze który ma 0 powtarzam Zero minut karnych ? Bo jak dla mnie to aż niepojęte w tak kontaktowym sporcie
  • Luque: Z ciekawości sprawdziłem i Fraszko ma tylko 2min, więc też prawie na 0, a raczej sporo przebywa na tafli
  • Gleb_Łucznikow: https://gazetakrakowska.pl/comarch-cracovia-zaczyna-playoff-rudolf-rohaczek-zostaje/ar/c2-18345811
  • Polaczek1: Oki Dzięki Luq to i tak pewnie idzie policzyć na palcach jednej ręki
  • emeryt: Szwedzi w thl nie zawodzo,sprawdzajo sie w Polsce
  • emeryt: w Krakowie trza uważać na Berlinga i niechcianego w Tychach Younana
  • Gleb_Łucznikow: Za to Sanok w THLu zawodzi
  • PanFan1: Miał swoje problemy, przetrwał je i oby teraz było tylko lepiej z STSem
  • Gleb_Łucznikow: Niech im Bóg błogosławi
  • Gleb_Łucznikow: Z 13 graczami juniorami
  • Hrabouski_Oceanic: Sanok grał młodymi zawodnikami, bez obcokrajowców
  • Gleb_Łucznikow: Ty, Grabowski to napisz jak do tego doszło
  • Hrabouski_Oceanic: W ostatnim meczu mieli 3 piątki
  • Gleb_Łucznikow: I jak a dokładnie za co ściągną ich w nowym sezonie
  • Gleb_Łucznikow: Kasy nie mają
  • Hrabouski_Oceanic: Ambitnie grali do końca ;)
  • Gleb_Łucznikow: Szczególnie w Sosnowcu 8:0
  • Hrabouski_Oceanic: W Sosnowcu przegrali 0-8, a powinna być tam naprawdę dwucyfrówka
  • Hrabouski_Oceanic: *tak
  • Gleb_Łucznikow: Tak
  • Matteus: Niedoceniany Zorro ZZ powinien zostać Prezesem w Sanoku ;)
  • Oświęcimianin_23: Dawać już ten piątek:)
  • PanFan1: Tyś jednak zwykły złośliwiec jest Matteus ;)
  • PanFan1: ... tymu chłopu trza kupić ze śtyrek baranow niek chebie pod Giewont i tam se z nimi siedzi poźyro w koło i nie złazi
  • Goral99.: Pan fan prawda jest taka że gdyby nie ten Zaręba to dzisiaj w NT byloby g....a nie hokej...juz wszyscy zapomnieli jak powracający dzisiaj w glorii panowie Tomasz i Paweł w lipcu 2 lata temu zostawili Szarotki jak zużyta zabawkę?każdy wtedy mowil Zarębie zostaw to ....kukułcze jajo i zajmij się młodzieżą tylko ..i jak czas pokazał mieli racje ...dzisiaj wszyscy na niego plują ale prawda jest taka że dzisiaj możecie się emocjonowac Play-offem tylko dzięki niemu.
  • hanysTHU: Niesprawiedliwa sprawiedliwość.
  • Matteus: PanieFanie, śmiechu nam potrzeba w tej szarej rzeczywistości! ;)
  • PanFan1: ... i gdzie efekty jego pracy ?
  • emeryt: Mateusie popieram,życze nam wszystkim większego dystansu do życia na tym łez padole
  • emeryt: całe życie z wariatami x 8.55
  • Matteus: dokładnie eme!
  • mario.kornik1971: Zupa ostatni sezon bez względu na wynik w tym sezonie , pewne info 99,99% róbcie screeny.
  • PanFan1: Sama nędzna egzystencja to trochę mało nie uważasz Goral99 ? a skoro chłop nie ogarnia - bo nie ogarnia, rozwiązuje umowy na gębę, waśni wszystkich wokoło etc. - to może wreszcie miałby odrobinę rozumu i dał sobie i nam już święty spokój ??
  • PanFan1: ... popytaj ludzi którzy mają "przyjemność" bezpośrednio zcierać się ze Zdziniem, oni ci wyjaśnią w czym problem skoro jeszcze nie rozumiesz
  • PanFan1: ... do tego jego idiotyczne publiczne wypowiedzi: cytuję z pamięci "musimy się pogodzić że nie jesteśmy już tym silnym Podhalem z przed lat ... " naprawdę mamy mamy się z tym pogodzić ❓❗
  • PanFan1: ... skoro takie podejście prezentuje prezes od naszej młodzieży, to powtarzam, dać mu parę baranów i won w Gorce
  • Arma: To chyba dobrze że zamiast bić w tony wielkiego Podhala sprzed lat, twardo stąpa po ziemi i mówi że tamten etap już się zakończył, a teraz jest nowy w którym klub może aspirować do czołówki.
  • emeryt: mam mgłe pokovidowo...ile to lat temu Jeżek i ten drugi uciekli do Cracovii? chyba lata temu a w społeczeństwie jeszcze dużo jadu i agresji...
  • emeryt: ciekawe ilu z tych krzykaczy zmienił/uciekł z roboty z dnia na dzień za piniondzem wystawiając swojemu dotychczasowemu pracodawcy srodkowy palec...
  • kłapek: Góral tylko pasowaloby dowiedzieć się dlaczego odeszli jaka była przyczyna bo ktoś im kłody pod nogi rzucał min Zdzisek i jego sekretarka Natalia późniejsza prezes klubu przypadek ?
  • AgniechaNT: to że nie ma wielkiego Podhala teraz nie znaczy że nie ma Go być w przyszłości zaręba takiego nie zrobi
  • PanFan1: Nooo ja wiem Arma że ty byś wolał żeby Podhale nie wróciło na szczyty ;)
  • Arma: Szkoda że nie byleś taki oświecony jak groziłeś HN pozwem za artykuł który okazał się prawdą
  • hanysTHU: 26 godzin i dwadzieścia minut...
  • hanysTHU: ...i jadymy!
  • emeryt: Kev opuscił własnie 3 klub w tym sezonie Glasgov Clan
  • emeryt: 13-ty klub w karierze
  • Luque: Jak robił za podpieracza to co się dziwisz ;)
  • kłapek: Skh macie nieścisłość w podsumowaniu statystycznym Michał Kielergral w 12 spotkaniach ale nie rozegrał 30 % spotkań gdyż zagrał 583min a to daje ponad 9 meczów a 30 % to 12 w ostatnim meczu z Podhalem wszedł na 2 zmiany
  • kłapek: A Alex Horawski ma 623 min ale 11 spotkań i jest na dole stawki a grał więcej niż Michał
  • PanFan1: Bo problem taki z nim że ciężko każdemu kolejnemu jego klubowi na nowe bramki zarobić, szybko mu się poprzeczki krzywio
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2024 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe