Hokej.net Logo

2023/24   2022/23   2021/22   2020/21   2019/20   2018/19   2017/18   2016/17   2014/15   2013/14   2012/13

 

1. kolejka PHL: 

 

Robert Slipczenko (JKH GKS Jastrzębie), Martin Richter (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Rafał Ćwikła (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Krzysztof Zapała (1928 KTH), Kamil Kalinowski (Aksam Unia Oświęcim).

 

Więcej

 


 

2. kolejka PHL: 

 

Tomasz Witkowski (Polonia Bytom), Martin Richter (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Łukasz Podsiadło (HC GKS Katowice), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mateusz Bepierszcz (HC GKS Katowice), Damian Kapica (JKH GKS Jastrzębie).

 

Więcej

 


 

3. kolejka PHL: 

 

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Maciej Sulka (GKS Tychy), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Tomasz Malasiński (1928 KTH Krynica), Marcin Biały (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Leszek Laszkiewicz (1928 KTH Krynica).

 

Więcej

 


 

4. kolejka PHL: 

 

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Jarosław Kłys (Comarch Cracovia), Justin Chwedoruk (Ciarko PBS Bank), Grzegorz Pasiut (1928 KTH), Josef Vitek (GKS Tychy).

 

Więcej

 


 

5. kolejka PHL: 

 

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Nicolas Besch (1982 KTH Krynica), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Kasper Bryniczka (MMKS Podhale Nowy Targ), Radek Prochazka (JKH GKS Jastrzębie), Tomasz Malasiński (KTH 1928 Krynica).

 

Więcej

 


 

6. kolejka PHL:

 

Ondrzej Raszka (HC GKS Katowice), Ivo Kotaszka (JKH GKS Jastrzębie), Rafał Dutka (KTH 1928 Krynica), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Peter Tabaczek (Aksam Unia Oświęcim), Tomasz Malasński (1928 KTH Krynica).

 

Więcej

 


 

7. kolejka PHL:

 

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Kamil Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ), Maciej Kruczek (1928 KTH Krynica), Leszek Laszkiewicz (1928 KTH Krynica), Justin Chwedoruk (Ciarko PBS Bank), Michał Piotrowski (Comarch Cracovia).

 

Więcej

 


 

8. kolejka PHL:

 

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Adrian Kowalówka (Comarch Cracovia), Bartłomiej Pociecha (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Aron Chmielewski (Comarch Cracovia), Mateusz Wilusz (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Josef Vitek (GKS Tychy). 

 

Więcej

 


 

9. kolejka PHL:

 

Ondrzej Raszka (HC GKS Katowice), Martin Richter (Ciarko PBS Bank), Tobiasz Bigos (HC GKS Katowice), Leszek Laszkiewicz (1928 KTH), Sebastian Kowalówka (Comarch Cracovia), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank).

 

Więcej

 


 

10. kolejka PHL:

 

Przemysław Odrobny (1928 KTH Krynica), Tomasz Jakesz (Aksam Unia Oświęcim), Patryk Wajda (1928 KTH Krynica), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Wojciech Stachura (Aksam Unia Oświęcim), Petr Szinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok).

 

Więcej

 


 

11. kolejka PHL:

 

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Adrian Labryga (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Wanacki (GKS Tychy), Marek Strzyżowski (Ciarko PBS Bank), Radosław Galant (GKS Tychy), Milan Kostourek (Comarch Cracovia).

 

Więcej

 



12. kolejka PHL:

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Tomasz Połącarz (Aksam Unia Oświęcim), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Damian Piotrowicz (Aksam Unia Oświęcim), Aron Chmielewski (Comarch Cracovia), Leszek Laszkiewicz (1928 KTH Krynica) .

Więcej
 


 

13. kolejka PHL:

 

Ondrzej Raszka (HC GKS Katowice), Jakob Milovanović (1928 KTH Krynica), Jakub Wanacki (GKS Tychy), Leszek Laszkiewicz (1928 KTH Krynica), Sebastian Kowalówka (Comarch Cracovia), Robert Mikes (HC GKS Katowice).

 

Więcej

 


 

14. kolejka PHL:

 

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Tobiasz Bigos (HC GKS Katowice), Ladislav Havlik (GKS Tychy), Mateusz Bepierszcz (HC GKS Katowice), Branislav Fabry (Polonia Bytom), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy).

 

Więcej

 


 

15. kolejka PHL:


Ondrzej Raszka (HC GKS Katowice), Michał Kasperczyk (Aksam Unia Oświęcim), Adrian Labryga (JKH GKS Jastrzębie), Anthony Aquino (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Adrian Parzyszek (GKS Tychy), Milan Kostourek (Comarch Cracovia) 
Więcej
 


 

16. kolejka PHL:

 

Bartłomiej Niesłuchowski (MMKS Podhale Nowy Targ), Bogusław Rąpała (Ciarko PBS Bank), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Dariusz Gruszka (1928 KTH Krynica), Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank), Piotr Kmiecik (MMKS Podhale Nowy Targ).


Więcej
 


 

17. kolejka PHL:


Przemysław Odrobny (1928 KTH Krynica), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Rafał Dutka (1928 KTH Krynica), Leszek Laszkiewicz (1928 KTH Krynica), Marcin Frączek (HC GKS Katowice), Michał Piotrowski (Comarch Cracovia).
 

Więcej
 



18. kolejka PHL

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Rafał Dutka (1928 KTH Krynica), Michal Danko (HC GKS Katowice), Michał Piotrowski (Comarch Cracovia), Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Marcin Kolusz (1928 KTH Krynica).

Więcej
 



19. kolejka PHL

Bartłomiej Niesłuchowski (MMKS Podhale Nowy Targ), Jacob Milovanovic (1928 KTH Krynica), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Martin Przygodzki (HC GKS Katowice).

Więcej
 



20. kolejka PHL

Przemysław Witek (Aksam Unia Oświęcim), Szymon Marzec (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Marek Modrzejewski (Aksam Unia Oświęcim), Sebastian Kowalówka (Comarch Cracovia), Milan Baranyk (GKS Tychy).


Więcej
 



21. kolejka PHL
 

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Kasperczyk (Aksam Unia Oświęcim), Rafał Dutka (1928 KTH Krynica), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank), Peter Tabaczek (Aksam Unia Oświęcim), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy).

Więcej
 



22. kolejka PHL

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Michał Krokosz (HC GKS Katowice), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Petr Szinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Marcin Kolusz (1928 KTH Krynica).

 Więcej
 



23. kolejka PHL

 

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Adrian Labryga (JKH GKS Jastrzębie), Arkadiusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie), Peter Barinka (Aksam Unia Oświęcim), Drew Akins (Polonia Bytom), Jakub Witecki (GKS Tychy).

Więcej
 



24. kolejka PHL

Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie), Martin Richter (Ciarko PBS Bank), Tomasz Valeczko (Polonia Bytom), Aron Chmielewski (Comarch Cracovia), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Milan Baranyk (GKS Tychy).

Więcej
 



25. kolejka
 

Tomasz Witkowski (Polonia Bytom), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Adrian Kowalówka (Comarch Cracovia), Dawid Majoch (1928 KTH), Peter Tabaczek (Aksam Unia), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy).
 

Więcej

 



26. kolejka

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Michal Danko (HC GKS Katowice), Jacob Milovanović (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Milan Kostourek (Comarch Cracovia), Tomasz Malasiński (GKS Tychy). 

Więcej
 



27. kolejka
 

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim),  Martin Richter (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Kasper Bryniczka (MMKS Podhale Nowy Targ), Peter Tabaczek (Aksam Unia Oświęcim), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok) 

Więcej

 



28. kolejka
 

David Okoliczany (Polonia Bytom), Miroslav Durak (GKS Tychy), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Bepierszcz (Aksam Unia Oświęcim), Marcin Biały (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Woźnica (GKS Tychy).


Więcej
 



29. kolejka
 

Mateusz Skrabalak (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Michal Danko (HC GKS Katowice), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy), Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Damian Słaboń (Comarch Cracovia).


Więcej
 



30. kolejka

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Ladislav Havlik (GKS Tychy), Patryk Wajda (Comarch Cracovia), Aron Chmielewski (Comarch Cracovia), Peter Barinka (Aksam Unia Oświęcim), Filip Stoklasa (Polonia Bytom).
 

Więcej

 



31. kolejka
 

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Kamil Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ), Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Roman Tvrdoń (Aksam Unia Oświęcim).


Więcej

 



32. kolejka

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Filip Stoklasa (JKH GKS Jastrzębie), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Roman Tvrdoń (Aksam Unia Oświęcim).

Więcej
 


 

33. kolejka

 

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Roman Tvrdoń (Aksam Unia Oświęcim), Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Kacper Guzik (GKS Tychy).


Więcej
 



34. kolejka

 

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Łukasz Podsiadło (HC GKS Katowice), Marcin Jaros (Aksam Unia Oświęcim), Milan Kostourek (Comarch Cracovia), Marcin Kolusz (GKS Tychy).
 

Więcej
 



35. kolejka

 

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Jacob Milovanović (Ciarko PBS Bank), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Anthony Aquino (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Radosław Galant (GKS Tychy), Branislav Fabry (Polonia Bytom).

Więcej 

 



36. kolejka

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie), Tomasz Jakesz (Aksam Unia Oświęcim), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Marcin Słodczyk (HC GKS Katowice), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok).

Więcej
 



37. kolejka

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Martin Richter (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Ladislav  Havlik (GKS Tychy), Dariusz Gruszka (MMKS Podhale Nowy Targ), Kamil Kalinowski (Aksam Unia Oświęcim), Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie).

Więcej
 



38. kolejka

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia), Bartłomiej Pociecha (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzebie), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Milan Kostourek (Comarch Cracovia).


Więcej

 



39. kolejka
 

Tomasz Witkowski (Polonia Bytom), Jacob Milovanović (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Ladislav Gabrisz (Aksam Unia Oświęcim), Josef Vitek (GKS Tychy), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mateusz Bepierszcz (Aksam Unia Oświęcim).


Więcej
 



40. kolejka
 

Anton Janin (1928 KTH Krynica), Patrik Flaszar (JKH GKS Jastrzębie), Bartosz Ciura (Aksam Unia Oświęcim), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank), Radek Prochazka (JKH GKS Jastrzębie), Tomasz Malasiński (GKS Tychy).


Więcej

 



41. kolejka

 

Mateusz Skrabalak (HC GKS Katowice), Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Błażej Salamon (Polonia Bytom), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Kamil Kalinowski (Aksam Unia Oświęcim).

Więcej
 



42. kolejka
Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Tobiasz Bigos (HC GKS Katowice), Jarosław Kłys (Comarch Cracovia), Michał Woźnica (GKS Tychy), Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok).
 
Więcej
 



43. kolejka

 

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Maciej Kruczek (1928 KTH Krynica), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Mateusz Dubel (1928 KTH Krynica), Adam Rzehak (Comarch Cracovia), Mateusz Bepierszcz (Aksam Unia Oświęcim).


Więcej

 



44. kolejka

David Okoliczany (Polonia Bytom), Stanislav Hudec (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Aron Chmielewski (Comarch Cracovia), Adam Bagiński (GKS Tychy), Drew Akins (Polonia Bytom).

Więcej
 



45. kolejka

John Murray (Ciarko PBS Bank), Kamil Kapica (MMKS Podhale), Rafał Dutka (Ciarko PBS Bank), Michał Piotrowski (Comarch Cracovia), Sebastian Kowalówka (Comarch Cracovia), Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie).

Więcej
 



46. kolejka

Anton Janin (1928 KTH Krynica), Vojtech Kloz (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Damian Kapica (JKH GKS Jastrzębie), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Filip Drzewiecki (HC GKS Katowice).

Więcej 
 



47. kolejka

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie), Marek Strzyżowski (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy).

Więcej

 



48. kolejka

Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Stanislav Hudec (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Jan Steber (GKS Tychy), Gleb Łucznikow (Polonia Bytom).

Więcej
 



49. kolejka

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie), Nicolas Besch (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Aron Chmielewski (Comarch Cracovia), Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie), Milan Baranyk (GKS Tychy) .

Więcej
 



50. kolejka
 

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia), Kasper Bryniczka (MMKS Podhale Nowy Targ), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Gleb Łucznikow (Polonia Bytom).

 

Więcej

 



51. kolejka

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Szymon Urbańczyk (Aksam Unia Oświęcim), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Michał Piotrowski (Comarch Cracovia), Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Wojciech Stachura (Aksam Unia Oświęcim).

Więcej
 



52. kolejka

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Kamil Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ), Jarosław Kłys (Comarch Cracovia), Robert Mikesz (HC GKS Katowice), Krystian Dziubiński (MMKS Podhale Nowy Targ), Petr Szinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok).

Więcej
 



53. kolejka

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Bartłomiej Bychawski (Polonia Bytom), Ladislav Havlik (GKS Tychy), Josef Vitek (GKS Tychy), Milan Kostourek (Comarch Cracovia), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank)

Więcej
 



54. kolejka

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Tomasz Landowski (MMKS Podhale Nowy Targ), Ladislav Gabrisz (Aksam Unia Oświęcim), Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Peter Tabaczek (Aksam Unia Oświęcim), Mateusz Wilusz (Ciarko PBS Bank).

Więcej

 




1. mecz ćwierćfinału play-off

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Tomasz Valeczko (Polonia Bytom), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Damian Piotrowicz (Aksam Unia Oświęcim), Marek Strzyżowski (Ciaro PBS Bank KH Sanok), Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie)

 

Więcej

 



2. mecz ćwierćfinału play-off

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Adrian Labryga (JKH GKS Jastrzębie), Roman Tvrdoń (Aksam Unia Oświęcim), Marcin Kolusz (GKS Tychy), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok)

Więcej
 



3. mecz ćwierćfinału play-off

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Maciej Sulka (GKS Tychy), Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia), Aron Chmielewski (Comarch Cracovia), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie)

Więcej
 



1. mecz półfinału play-off

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim), Vojtech Kloz (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Adrian Labryga (JKH GKS Jastrzębie), Roman Tvrdoń (Aksam Unia Oświęcim), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Tomasz Malasiński (GKS Tychy) 

Więcej



2. mecz półfinału play-off

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Nicolas Besch (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Marek Strzyżowski (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Adam Bagiński (GKS Tychy), Filip Stoklasa (JKH GKS Jastrzębie) 

Więcej



3. mecz półfinału play-off
 

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Patrik Flaszar (JKH GKS Jastrzębie), Bogusław Rąpała (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Marcin Jaros (Aksam Unia Oświęcim), Filip Stoklasa (JKH GKS Jastrzębie), Josef Vitek (GKS Tychy)


Więcej



4. mecz półfinału play-off

 

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jerzy Gabryś (Aksam Unia Oświęcim), Rafał Dutka (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Roman Tvrdoń (Aksam Unia Oświęcim), Krzysztof Zapała (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Peter Tabaczek (Aksam Unia Oświęcim)


Więcej



5. mecz półfinału play-off

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Pavel Mojżisz (GKS Tychy), Vojtech Kloz (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mikołaj Łopuski (GKS Tychy), Petr Szinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Marcin Kolusz (GKS Tychy)

Więcej



1. mecze o medale

Sztefan Żigardy (GKS Tychy), Martin Richter (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Pavel Mojżisz (GKS Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Grzegorz Pasiut (JKH GKS Jastrzębie), Roman Tvrdoń (Aksam Unia Oświęcim).

 

Więcej



2. mecze o medale

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Martin Richter (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Rafał Ćwikła (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Adrian Parzyszek (GKS Tychy).

Więcej
 



3. mecze o medale
 

Przemysław Odrobny (JKH GKS Jastrzębie), Łukasz Sokół (GKS Tychy), Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie), Jan Steber (GKS Tychy), Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie), Milan Baranyk (GKS Tychy).


Więcej

 


 

4. mecz finału

 

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Martin Richter (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Stanislav Hudec (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Tomasz Malasiński (GKS Tychy).


Więcej
 



5. mecz finału

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Nicolas Besch (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Robert Kostecki (Ciarko PBS Bank KH Sanok).

Więcej

 



6. mecz finału

John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Vojtech Kloz (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Nicolas Besch (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Marek Strzyżowski (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok).

Więcej
 


 

 


KLASYFIKACJA (po sezonie zasadniczym, trzech meczach ćwierćfinału, pięciu półfinału i sześciu konfrontacjach o medale)

 

Bramkarze:



John Murray (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 15

Sztefan Żigardy (GKS Tychy): 13

Michal Fikrt (Aksam Unia Oświęcim): 12
 

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia): 6

Przemysław Odrobny (1928 KTH Krynica / JKH GKS Jastrzębie): 5
 

Ondrzej Raszka (HC GKS Katowice): 4

  

Tomasz Witkowski (Polonia Bytom): 3
 

Bartłomiej Niesłuchowski (MMKS Podhale Nowy Targ): 2
Mateusz Skrabalak (Ciarko PBS Bank KH Sanok / HC GKS Katowice): 2.
Anton Janin (1928 KTH Krynica): 2
David Okoliczany (Polonia Bytom): 2

Robert Slipczenko (JKH GKS Jastrzębie): 1

Przemysław Witek (Aksam Unia Oświęcim): 1

 

Obrońcy:


Pavel Mojżisz (GKS Tychy): 10

Martin Richter (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 9
Michał Kotlorz (GKS Tychy): 9
 

Patryk Noworyta (Comarch Cracovia): 7

Rafał Dutka (KTH 1928 Krynica/Ciarko PBS Bank KH Sanok): 6

Jakob Milovanović (1928 KTH Krynica / Ciarko PBS Bank KH Sanok): 5
Adrian Labryga (JKH GKS Jastrzębie): 5
Łukasz Sokół (GKS Tychy): 5
Miroslav Zatko (JKH GKS Jastrzębie): 5
Nicolas Besch (1982 KTH Krynica / Ciarko PBS Bank): 5

Kamil Kapica (MMKS Podhale Nowy Targ): 4
Ladislav Havlik (GKS Tychy): 4
Vojtech Kloz (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 4
 

Tobiasz Bigos (HC GKS Katowice): 3

Michal Danko (HC GKS Katowice): 3
Kamil Górny (JKH GKS Jastrzębie): 3
Jarosław Kłys (Comarch Cracovia): 3
Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia): 3
Stanislav Hudec (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 3
 

Jakub Wanacki (GKS Tychy): 2

Michał Kasperczyk (Aksam Unia Oświęcim): 2
Patryk Wajda (1928 KTH Krynica / Comarch Cracovia): 2
Łukasz Podsiadło (HC GKS Katowice): 2
Tomasz Jakesz (Aksam Unia Oświęcim): 2
Bartłomiej Pociecha (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 2
Adrian Kowalówka (Comarch Cracovia): 2
Maciej Kruczek (1928 KTH Krynica): 2 

Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzębie): 2

Ladislav Gabrisz (Aksam Unia Oświęcim): 2

Maciej Sulka (GKS Tychy): 2

Patrik Flaszar (JKH GKS Jastrzębie): 2

Ivo Kotaszka (JKH GKS Jastrzębie): 1

Tomasz Połącarz (Aksam Unia Oświęcim): 1

Bogusław Rąpała (Ciarko PBS Bank): 2
Szymon Marzec (JKH GKS Jastrzębie): 1
Michał Krokosz (HC GKS Katowice): 1
Arkadiusz Kostek (JKH GKS Jastrzębie): 1
Tomasz Valeczko (Polonia Bytom): 1

Miroslav Durak (GKS Tychy): 1
Mateusz Rompkowski (JKH GKS Jastrzębie): 1
Bartosz Ciura (Aksam Unia Oświęcim):1
Szymon Urbańczyk (Aksam Unia Oświęcim): 1
Bartłomiej Bychawski (Polonia Bytom): 1
Tomasz Landowski (MMKS Podhale Nowy Targ): 1
Jerzy Gabryś (Aksam Unia Oświęcim): 1.
 

 

Napastnicy:

 

Leszek Laszkiewicz (1928 KTH Krynica / JKH GKS Jastrzębie): 11
Samson Mahbod (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 11
 

Martin Vozdecky (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 10

Aron Chmielewski (Comarch Cracovia): 7
Roman Tvrdoń (Aksam Unia Oświęcim): 7

Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie): 6
Milan Kostourek (Comarch Cracovia): 6
Peter Tabaczek (Aksam Unia Oświęcim): 6
Krzysztof Zapała (1928 KTH Krynica / Ciarko PBS Bank KH Sanok): 6
Mikołaj Łopuski (GKS Tychy): 6
Tomasz Malasiński (1928 KTH Krynica / GKS Tychy): 6

Mateusz Bepierszcz (HC GKS Katowice / Aksam Unia Oświęcim): 5
Michał Piotrowski (Comarch Cracovia): 5
Josef Vitek (GKS Tychy): 5
Marcin Kolusz (1928 KTH Krynica): 5
Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy): 5
Marek Strzyżowski (Ciarko PBS Bank): 5
 

Sebastian Kowalówka (Comarch Cracovia): 4

Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie): 4

Filip Stoklasa (Polonia Bytom / JKH GKS Jastrzębie): 4
Petr Szinagl (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 4
Richard Kral (JKH GKS Jastrzębie): 4
Milan Baranyk (GKS Tychy): 4

Kamil Kalinowski (Aksam Unia Oświęcim): 3

Kasper Bryniczka (MMKS Podhale Nowy Targ): 3
 

Marcin Biały (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 2

Peter Barinka (Aksam Unia Oświęcim): 2
Anthony Aquino (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 2
Radosław Galant (GKS Tychy): 2
Branislav Fabry (Polonia Bytom): 2
Dariusz Gruszka (1928 KTH Krynica): 2
Justin Chwedoruk (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 2
Radek Prochazka (JKH GKS Jastrzębie): 2
Michał Woźnica (GKS Tychy): 2
Damian Kapica (JKH GKS Jastrzębie): 2 
Richard Bordowski (JKH GKS Jastrzębie): 2
Drew Akins (Polonia Bytom): 2
Gleb Łucznikow (Polonia Bytom): 2.
Wojciech Stachura (Aksam Unia Oświęcim): 2
Robert Mikesz (HC GKS Katowice): 2
Mateusz Wilusz (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 2
Damian Piotrowicz (Aksam Unia Oświęcim): 2
Adam Bagiński (GKS Tychy): 2
Marcin Jaros (Aksam Unia Oświęcim): 2
Grzegorz Pasiut (1928 KTH / JKH GKS Jastrzębie): 2
Rafał Ćwikła (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 2

Adrian Parzyszek (GKS Tychy): 2
Jan Steber (GKS Tychy): 2

 

Piotr Kmiecik (MMKS Podhale Nowy Targ): 1
Marcin Frączek (HC GKS Katowice): 1
Martin Przygodzki (HC GKS Katowice): 1
Marek Modrzejewski (Aksam Unia Oświęcim): 1 

Jakub Witecki (GKS Tychy): 1
Dawid Majoch (1928 KTH): 1
Marcin Słodczyk (HC GKS Katowice): 1

Błażej Salamon (Polonia Bytom): 1
Mateusz Dubel (1928 KTH Krynica): 1
Adam Rzehak (Comarch Cracovia): 1
Damian Słaboń (Comarch Cracovia): 1
Filip Drzewiecki (HC GKS Katowice): 1
Kacper Guzik (GKS Tychy): 1
Krystian Dziubiński (MMKS Podhale Nowy Targ): 1
Robert Kostecki (Ciarko PBS Bank KH Sanok): 1.

Wypowiedz się o hokeju!
Shoutbox
  • Paskal79: Jamer Tye zadaj to pytanie do Prezesa:-)
  • Paskal79: Na.polsat wspomnieli o LM i kto rywalem Uni,no no troszkę ten hokej ruszył do przodu....
  • born-for-unia: Bo Polsat ma prawa i występ polskiej drużyny jest okazją do promocji siebie
  • Oilers: Ale sie unii mega trafił ten trzyniec, kibicowsko maja okazje sie super pokazać, tymbardziej ze czesi nie specjalnie sie interesują chl
  • born-for-unia: I po trybunach będzie się niosło: "Gramy u siebie" xD
  • Kolega1946: Panowie, te gadki między Wami to jakiś dramat! :D za cholere nie idzie wykminić o co chodzi, kto jest kim i kto ma jakie info ;)
  • Paskal79: Sami agenci na SB...:-)
  • szop: ruscy? :D
  • PowrótKróla: Mirko Djumic witamy w Zagłębiu!
  • Paskal79: Panowie same dobre wiadomości.....:-) będą, choć jeszcze cza trochę poczekać z ogłoszeniem....:-)
  • Ixat: Tak Paskalu, ile to już razy słyszeliśmy że będą wiadomości, a póki co to ni ma...
    I jak co roku - domysły, spekulacje, teorie...
  • PEL52: Ixat,bo tak ma byc cisza,domysły a na koncu fajerwerki
  • Kolega1946: Pel52 tylko zanim nastąpi ten koniec z fajerwerkami to niektórzy tutaj osiwieją ;)
  • Ixat: Albo stracą resztki tego, co mogłoby osiwieć :)
  • Arma: Tak wygląda SB od dawna. Miasto jest małe i każdy wie kto sypie infem na lewo i prawo, a jednak co sezon ogórkowy spotykamy się tutaj by debatować nad plotkami. Taka tradycja
  • Paskal79: Ixat napisałbym wam więcej,ale to muszą ogłosić włodarze oficjalnie, ale to dobre wieści....:-) myślę że będziecie zadowoleni, jutro spotkanie to popytajcie prezesa o podpisy i dlaczego trzymają tak długo w niepewności.... kibiców:-)
  • Ixat: Niestety, jako że mieszkam ok 2 tyś od Oświęcimia to raczej nie popytam. A relacji, poza urywkami, pewnie jak zwykle nie będzie.
  • Ixat: I tu prośba do tych co będą obecni - jakiś czas temu ogłoszono na stronie Klubu informację o spotkaniu z UKH, mającym na celu zacieśnienie współpracy i budowę drużyny na sezon 24/25. Czy ktoś z obecnych mógłby zapytać co się dzieje w temacie?
  • szop: Bekgia Holandia Ixat?
  • Ixat: Pomidor :)
  • Paskal79: Tak piszę do tych co mogą przyjść....:-)
  • Prawdziwy Kibic Unii: Pytanie czy Dziubek sie odbuduje bo ten sezon ambitny ale mega nerwowy i sam sie ze to nie bylo tak jakby chcial szarpal denerwowal sie ale to nie byl rok zawodnika rok Kapiatana tak jak najbardziej za to wielkie 👏🏻
  • szop: :) pozdrowienia
  • Paskal79: Miał pewien problem w czasie przygotowań co wpłynęło na jego formę( wiedzą nie liczni ja się dowiedziałem nie dawno), potem kontuzja która też zrobiła swoję... teraz odpocznie i mam nadzieję że będzie Dziubkiem takim jak w pierwszych dwóch latach...
  • Paskal79: Dla każdego zawodnika to ważne żeby dobrze i spokojnie przepracować okres letni ,jak tam jestem wszystko ok to i forma będzie przynajmniej dobra....
  • Arma: Jamerze, zerkasz może na sb teraz ?
  • uniaosw: A ja mam nadzieje że Dziubek odpocznie i będzie sie tutaj przygotowywał razem ze wszystkimi
  • Prawdziwy Kibic Unii: Wlasnie moze by tak podnokiem naszej Pani Ani zechcial o ten sezon zawalczyc …
  • Prawdziwy Kibic Unii: Skoro bedzie Kapitanem tak zacnej Druzyny w mocniejszym skladzie jak piszecie to …
  • emeryt: Kolega1946: Panowie, te gadki między Wami to jakiś dramat! :D za cholere nie idzie wykminić o co chodzi, kto jest kim i kto ma jakie info ;)
  • Paskal79: Widzieliście jakie zmiany będą w LM gdy drużyna będzie grać w osłabieniu i straci goła zawodnik dalej siedzi na karze,kara się nie anuluje...
  • emeryt: Kolego daj sie ponieść,zluzuj stringi,sb ma swojo specyfike,pozdro dla nienormalnych
  • Paskal79: Gdy sędzia będzie sygnalizował karę a drużyna strzeli w tym czasie ,to i tak kara będzie odsiadywania...
  • Paskal79: Gdy drużyna broniąca osłabienia strzeli gola,to w tym momencie ukaranie zawodnik wracae do gry,a kara się anuluje....
  • Paskal79: Dobra pozdro
  • Prawdziwy Kibic Unii: Unia bedzie chciala, Tychy muszą, Katowice wściekłe, Cracovia z Markiem na czele uwierzcie mi ze tez bramke obsadzili murarzem mega Gosciem, a wciaz czekamy na ich armaty ktore beda, Zaglebie bedzie mocne i niewygodne, Jastrzebie agresywme ale mlode, Torun rowniez ale tylko agresywny, Podhale ….bedzie na papierze chociaz oby nie nadal bez zlosliwosci ale kibice ufaja papierom poki co jak zawodnicy oby sie udalo to maja mega Druzyne, Sanok tutaj nie wiem ale zycze jak najlepiej 👍🏻
  • Paskal79: Nic dodać nice ująć.....:-)
  • Ixat: Tak Paskalu, te zmiany przepisów są, przynajmniej dla mnie, dziwaczne.
    Ale oni chyba już tak w minionym sezonie.
  • Luque: PKU zapomniałeś jeszcze o Polsce U23 ;)
  • Jamer: Arma: Teraz tak :)
  • Arma: Kolega Ixat zgłasza pewną sprawę którą warto byłoby ruszyć. Mianowicie Ixat nie mieszka w Polsce i każde spotkanie go omija z racji odległości, to też można byłoby prezesowi nakreślić problem. Pewnie takich ludzi którzy śledzą poczynania Unii z dala od Oświęcimia jest całkiem dużo, strona klubu mogła by robić streszczenia takich spotkań bo są tak rzadko że spokojnie po takim spotkaniu mogło by pojawić się podsumowanie na parę zdań. Resztę plotek już wyczyta z sb po spotkaniu
  • Jamer: Arma: Dobry pomysł… Jutro wrócę do Ciebie z odpowiedzią… chociaż myśle że hokej.net zrobi podsumowanie spotkania…
  • Arma: Zrobi, nie zrobi. Nie można ciągle polegać na HN ze wszystkim. Warto zasugerować takie usprawnienia klubowi by był odrobinę bardziej przyjazny ludziom którzy wspierają klub a widzą go raz do roku lub rzadziej. Socjale poprawiły się i więcej osób zagląda na FB z nadzieją na ogłoszenie transferów to stronę klubową też można delikatnie podkręcić
  • Ixat: Dziękuję panowie. Przez ostatnie lata relacje bywały raczej pobieżne. Pierwsze spotkanie było nagrywane ale potem zaprzestano tej praktyki.
  • hanysTHU: Z Helsinek do Tappary trzy godziny jazdy zbiorkomem.
  • Jamer: Arma: Jutro sprawdzę możliwości i wrócę do Ciebie…
  • hanysTHU: Dawać terminarz już. Trzeba bukować.
  • hanysTHU: Do TAMPERE rzecz jasna...
  • Prawdziwy Kibic Unii: Luque moze swiadomie projekt …naszego dowodcy o tlustych wlosach sorry Panowie
  • Jamer: lxat: Damy radę… :) Jutro wrócę z informacjami…
  • emeryt: Pani Zuzo prosimy o nagranie jutrzejszego spotkania i publikacje
  • Arma: Może nie od razu nagranie bo czasu mało do spotkania ale takie sprawozdania będą całkiem niezłym początkiem, nie od razu zbudowano Rzym ale warto postawić chociaż fundamenty
  • rawa: Let's go Panthers!
    Finał wschodniej konferencji czas zacząć
  • rawa: Tkachuk otwiera wynik. Kocury trochę lepiej wyglądają w pierwszej tercji. 1:0
  • rawa: Rangersi słupek
  • rawa: Dobry początek Rangersów w drugiej tercji ale druga część tercji dla Kocurów.
  • rawa: Nieuznana bramka Ekmana - Larssona
  • rawa: Ale kocioł pod bramką Boba. Słupek Rangersów. Jeszcze kara teraz Kocurów za 6 na lodzie
  • rawa: Będzie się działo
  • rawa: 4:42 do końca.
  • rawa: Rangersi sami sobie wsadzili bramę. 2:0 Kocury. Brama na konto Verhaeghe
  • rawa: Pusta brama NYR. Bob daje radę
  • rawa: Bennett do pustaka na 3:0
  • rawa: Dobry mecz Panter w obronie, unikanie kar dało zwycięstwo. 1:0 w serii dla Kocurów🐀
  • Stars94: Rawa, I remembered this site you showed me, and since we are now both in the conference I thought I would say hello again
  • rawa: Hi Stars. My Panthers played good game. Great start of the series
  • rawa: 4 o'clock in UK. Time to take a nap before going to work at 6.00. Good luck in the conference.
  • Stars94: I hope we are both in the final, and you come back to Dallas for it!
  • rawa: Dallas is my second favorite team in NHL. I hope we are both in the final. I am going to Tampere in November for the global series game Stars - Panthers.
  • rawa: I'll be watching Stars tomorrow.
  • PanFan1: Pojechali Kocury z Klawiszami jak z juniorami
  • PanFan1: Bob pewny i solidny, dobrze że wrócił Lomberg
  • emeryt: Bób 25 zł ,zawsze pewny i solidny sklep Kartofelek Oświęcim
  • PanFan1: Ten gol Larssona chyba jednak był prawidłowy, Lomberga na Igora wepchnął obrońca Klawiszów
  • PanFan1: Zobaczymy czy Rangers się podniosą bo dziś wyglądali jakby ten sezon już im się znudził
  • Oświęcimianin_23: eme, a baba z targu była dzisiaj rozmowna?
  • rawa: PF1 siedziałem z gościem na meczu w Dallas. Pisałem na eSBeku w trakcie meczu. Gościowi pokazałem nasz portal. Poświęcił czas żeby się na nim zalogować i się odezwać. Nie znał mojego nicku. Tego właśnie nam brakuje polskim kibicom.
  • rawa: PF1 co do gola Olivera to podobieństwo do gola Bennetta z Bruins. Moim zdaniem wtedy też nie powinien być gol uznany.
  • emeryt: rawie opowiadałeś mu o babie z targu?
  • rawa: Jakbym mógł eme o babie z targu nie wspomnieć. To już jest legenda polskiego hokeja;)
  • emeryt: no ba rawie
  • Darson97: Droga redakcjo trochę nazwisk się pojawiło i zmieniło kluby a zakładka transfery leży od 6.05
  • PanFan1: Tak widziałem że pisałeś z kimś "in English", małymi kroczkami Rawa, pomalućku wszystko i u nas bedzie, sprawy idą w dobrym kierunku.
  • Arma: Ledwo się Elita skończyła, daj redakcji chwilę odpocząć, pewnie na dniach ogarną
  • PanFan1: ... przypomnij sobie jaki niegdyś tu na sbeku bywał muł i wodorosty, choć może i lepiej nie rozpamiętywać ;)
  • uniaosw: Ja już w bibliotece czekam z kawą i ciastkami na Pascala i Jamera ;)
  • uniaosw: Eme dla Ciebie też zająłem miejsce weźmiesz trochę bobu?
  • Paskal79: No to nie cza się spieszyć.....:-) kawunie z mleczkiem poproszę i eklerka bardzo lubię..:-)
  • Paskal79: Czar przemyśleć pytania i ,,przywalic '' z grubej rury,ciekawe czy czymś nas Prezes zaskoczy....?:-)
  • emeryt: uniaosw zobacz prosze do menu czy możnaby czymś mięsnym kiche zapchać,ledwo zejde z posterunku
  • Paskal79: Eme skocz na Orlean na hotdoga:-) całkiem całkiem....
  • Paskal79: uniaosw to trzymaj miejsce.....:-)
  • uniaosw: Suto wędlin eme czeka na stole wedle życzenia
  • uniaosw: A i coś na popitke się znajdzie także czekam z chlebem i solą
  • Paskal79: Szwecki stół załatw....uniaosw..:-)
  • uniaosw: Ale że były reprezentant Szwecji..
  • unista55: W czasie spotkania są ćwierćfinały, kto to wymyślał.... :)
  • Oświęcimianin_23: Mroczkowski NT, wciąż brak nowych twarzy w THL
  • emeryt: unista55 kto to planował zeby ćwierćfinał robić w porze spotkania sympatyków Unii
  • Paskal79: Ale szlagiery są o 20:20..:-)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2024 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe