Hokej.net Logo

2023/24   2022/23   2021/22   2020/21   2019/20   2018/19   2017/18   2016/17   2014/15   2013/14   2012/13

 

7. mecz finałowy
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Maciej Urbanowicz (Comarch Cracovia), Petr Šinágl (Comarch Cracovia), Josef Vitek (GKS Tychy).

6. mecz finałowy
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Mateusz Bryk (GKS Tychy), Tomáš Sýkora (Comarch Cracovia), Petr Kalus (Comarch Cracovia), Jakub Witecki (GKS Tychy).

5. mecz finałowy
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia), Tomáš Sýkora (Comarch Cracovia), Jan Semorád (GKS Tychy), Petr Kalus (Comarch Cracovia).

4. mecz finałowy
Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Petr Kuboš (GKS Tychy), Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia), Petr Kalus (Comarch Cracovia), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Michał Woźnica (GKS Tychy).

3. mecz finałowy

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Petr Kuboš (GKS Tychy), Oliver Paczkowski (Comarch Cracovia), Filip Komorski (GKS Tychy), Damian Kapica (Comarch Cracovia). 


2. mecz o medale
Filip Landsman (Tempish Polonia Bytom), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Petr Kuboš (GKS Tychy), Błażej Salamon (Tempish Polonia Bytom), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Filip Drzewiecki (Comarch Cracovia).

1. mecz o medale
Filip Landsman (Tempish Polonia Bytom), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia), Michael Kolarz (GKS Tychy), Mateusz Danieluk (Tempish Polonia Bytom), Jaroslav Kristek (GKS Tychy), Petr Šinágl (Comarch Cracovia).


4. mecz półfinału play-off
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia), Jakub Witecki (GKS Tychy), Kasper Bryniczka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Błażej Salamon (Tempish Polonia Bytom).

3. mecz półfinału play-off
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Maciej Sulka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Lukáš Zíb (Comarch Cracovia), Roman Maliník (Tempish Polonia Bytom), Jaroslav Kristek (GKS Tychy), Radosław Galant (GKS Tychy) 

2. mecz półfinału play-off
Māris Jučers (TatrySki Podhale Nowy Targ), David Turoň (Tempish Polonia Bytom), Lukáš Zíb (Comarch Cracovia), Josef Vitek (GKS Tychy), Andrei Makrov (GKS Tychy), Damian Kapica (Comarch Cracovia) 

1. mecz półfinału play-off
Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Lukáš Zíb (Comarch Cracovia), Petr Kuboš (GKS Tychy), Josef Vitek (GKS Tychy), Petr Kalus (Comarch Cracovia), Tomáš Sýkora (Comarch Cracovia)

5. mecz ćwierćfinału play-off
Ondřej Raszka (Tempish Polonia Bytom), Maciej Sulka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Edgars Dīķis (Tempish Polonia Bytom), Damian Kapica (Comarch Cracovia), Filip Wielkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Tomasz Kozłowski (Tempish Polonia Bytom).

 


4. mecz ćwierćfinału play-off
Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Mateusz Sordon (PGE Orlik Opole), Joni Haverinen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Maciej Urbanowicz (Comarch Cracovia), Radek Meidl (PGE Orlik Opole), Artem Iossafov (TatrySki Podhale Nowy Targ).

3. mecz ćwierćfinału play-off
Tomáš Fučík (JKH GKS Jastrzębie), Lubomir Vosatko (Unia Oświęcim), Petr Kuboš (GKS Tychy), Tomáš Komínek (JKH GKS Jastrzębie), Petr Šinágl (Comarch Cracovia), Martin Vozdecký (Tempish Polonia Bytom) 

2. mecz ćwierćfinału play-off
Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Damian Tomasik (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jerzy Gabryś (Unia Oświęcim), Tomasz Kozłowski (Tempish Polonia Bytom), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Kacper Guzik (PGE Orlik Opole).

1. mecz ćwierćfinału play-off
Māris Jučers (TatrySki Podhale Nowy Targ), Petr Kuboš (GKS Tychy), Lukáš Zib (Comarch Cracovia), Maciej Urbanowicz (Comarch Cracovia), Elvijs Biezais (Tempish Polonia Bytom), Jakub Witecki (GKS Tychy).

 

 

 

42. kolejka PHL

John Murray (PGE Orlik Opole), David Turoň (Tempish Polonia Bytom), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Filip Stopiński (PGE Orlik Opole), Andrei Makrov (GKS Tychy), Daniel Bogdziul (Tauron KH GKS Katowice).

 

41. kolejka PHL
Filip Landsman (Tempish Polonia Bytom), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Zachary Josepher (MH Automatyka Gdańsk), Tomasz Kozłowski (Tempish Polonia Bytom), Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie), Radek Meidl (PGE Orlik Opole).


40. kolejka PHL
John Murray (PGE Orlik Opole), Lubomir Vosatko (Unia Oświęcim), Edgars Dīķis (Tempish Polonia Bytom), Elvijs Biezais (Tempish Polonia Bytom), Michael Cichy (PGE Orlik Opole), Michał Woźnica (GKS Tychy) 


39. kolejka PHL
Štefan Žigárdy (GKS Tychy), David Turoň (Tempish Polonia Bytom), Petr Kuboš (GKS Tychy), Patryk Malicki (Unia Oświęcim), Artem Iossafov (TatrySki Podhale Nowy Targ), Martin Vozdecký (Tempish Polonia Bytom)

38. kolejka PHL
David Zabolotny (JKH GKS Jastrzębie), Edmunds Augstkalns (Tempish Polonia Bytom), Bartosz Skólmowski (Nesta Mires Toruń), Mateusz Danieluk (Tempish Polonia Bytom), Marcin Kolusz (GKS Tychy), Kamil Wróbel (JKH GKS Jastrzębie).

37. kolejka PHL 

John Murray (PGE Orlik Opole), Tobiasz Bigos (JKH GKS Jastrzębie), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie), Michael Cichy (PGE Orlik Opole), Jarosław Lorek (Tauron KH GKS Katowice). 

 

36. kolejka PHL

Robert Kowalówka (Comarch Cracovia), Lukáš Zíb (Comarch Cracovia), Matej Cunik (Tempish Polonia Bytom), Błażej Salamon (Tempish Polonia Bytom), Peter Tabaček (Unia Oświęcim), Uładzimir Michajłau (Nesta Mires Toruń)

 

35. kolejka PHL
Māris Jučers (TatrySki Podhale Nowy Targ), Patryk Wajda (Comarch Cracovia), Jan Látal (JKH GKS Jastrzębie), Tomáš Komínek (JKH GKS Jastrzębie), Krystian Dziubiński (Comarch Cracovia), Jarkko Hattunen (TatrySki Podhale Nowy Targ) 

 

34. kolejka PHL

Błażej Kapica (TatrySki Podhale Nowy Targ), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Petr Šinágl (Comarch Cracovia), Roman Malinik (Polonia Bytom), Kacper Guzik (PGE Orlik Opole).

 

33. kolejka PHL

Tomasz Witkowski (MH Automatyka Gdańsk), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Maciej Urbanowicz (Comarch Cracovia), Michael Cichy (PGE Orlik Opole), Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ).

 

32. kolejka PHL

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Anssi Rantanen (PGE Orlik Opole), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Oliver Paczkowski (Comarch Cracovia), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ) 

 

31. kolejka PHL

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Martin Parýzek (PGE Orlik Opole), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ), Damian Słaboń (Comarch Cracovia), Siarhiej Kukuszkin (Nesta Mires Toruń).

 

30. kolejka PHL

Tomáš Fučík (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Kubeš (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Bryk (GKS Tychy), Michał Woźnica (GKS Tychy), Krystian Dziubiński (Comarch Cracovia), Jan Daneček (Unia Oświęcim)

 

29. kolejka PHL

Błażej Kapica (TatrySki Podhale Nowy Targ), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Matej Cunik (Tempish Polonia Bytom), Damian Piotrowicz (Unia Oświęcim), Filip Komorski (GKS Tychy), Maksim Kartoszkin (Tempish Polonia Bytom).

 

28. kolejka PHL

Māris Jučers (TatrySki Podhale Nowy Targ), Zach Josepher (MH Automatyka Gdańsk), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy), Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ), Filip Drzewiecki (Comarch Cracovia).

 

27. kolejka PHL

Ondřej Raszka (Tempish Polonia Bytom), Petr Kuboš (GKS Tychy), Patryk Wajda (Comarch Cracovia), Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ), Łukasz Krzemień (Tempish Polonia Bytom), Josef Vitek (GKS Tychy).

 

26. kolejka PHL
Ondřej Raszka (Tempish Polonia Bytom), Daniel Kysela (Unia Oświęcim), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia), Michael Cichy (PGE Orlik Opole), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Piotr Naparło (Nesta Miress Toruń)

25. kolejka PHL
Filip Landsman (Tempish Polonia Bytom), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Alaksandr Syrej (TatrySki Podhale Nowy Targ), Patrik Svitana (Comarch Cracovia), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Dariusz Gruszka (TatrySki Podhale Nowy Targ).

24. kolejka PHL
John Murray (PGE Orlik Opole), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Daniel Kysela (Unia Oświęcim), Jared Brown (PGE Orlik Opole), Kasper Bryniczka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jakub Witecki (GKS Tychy).

23. kolejka PHL
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Miroslav Zatko (GKS Tychy), Matej Cunik (Tempish Polonia Bytom), Błażej Salamon (Tempish Polonia Bytom), Adam Bagiński (GKS Tychy), Bartosz Fraszko (Nesta Mires Toruń).

22. kolejka PHL
Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Alaksandr Syrej (TatrySki Podhale Nowy Targ), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Michael Cichy (PGE Orlik Opole).

21. kolejka PHL
Matúš Kostúr (Tauron KH GKS Katowice), Jakub Kubeš (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Wanacki (Tempish Polonia Bytom), Artem Iossafov (TatrySki Podhale Nowy Targ), Władisław Troszyn (Tauron KH GKS Katowice), Josef Vitek (GKS Tychy).

 


20. kolejka PHL
Tomáš Fučík (JKH GKS Jastrzębie), Bartosz Ciura (GKS Tychy), Martin Parýzek (PGE Orlik Opole), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy), Alex Szczechura (PGE Orlik Opole), Damian Kapica (Comarch Cracovia).

19. kolejka PHL
Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Joni Haverinen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Artur Kourach (Nesta Mires Toruń), Jaroslav Kristek (GKS Tychy), Maksim Kartoszkin (Tempish Polonia Bytom), Peter Tabaček (Unia Oświęcim).

18. kolejka PHL
Błażej Kapica (TatrySki Podhale Nowy Targ), Bogusław Rąpała (Tauron KH GKS Katowice), Rafał Dutka (Comarch Cracovia), Dariusz Gruszka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Krystian Dziubiński (Comarch Cracovia), Filip Komorski (GKS Tychy).

17. kolejka PHL
Māris Jučers (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jakub Peslar (JKH GKS Jastrzębie), Daniel Graca (Unia Oświęcim), Maciej Urbanowicz (Comarch Cracovia), Władisław Troszyn (KH GKS Katowice), Sebastian Kowalówka (Unia Oświęcim).

 

16. kolejka PHL

Michał Plaskiewicz (Nesta Mires Toruń), Miroslav Zaťko (GKS Tychy), Miłosz Lidtke (Nesta Mires Toruń), Marek Strzyżowski (KH GKS Katowice), Daniel Bogdziul (KH GKS Katowice), Filip Drzewiecki (Comarch Cracovia).

15. kolejka PHL
Māris Jučers (TatrySki Podhale Nowy Targ), Bartłomiej Bychawski (Orlik Opole), Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia), Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ), Władisław Troszyn (KH GKS Katowice), Tomáš Komínek (JKH GKS Jastrzębie),

14. kolejka PHL 
Matúš Kostúr (KH GKS Katowice), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Dienis Trachanow (Nesta Mires Toruń), Błażej Salamon (Tempish Polonia Bytom), Siarhiej Kukuszkin (Nesta Mires Toruń), Richard Jenčík (Comarch Cracovia).

13. kolejka PHL 
Štefan Žigárdy (GKS Tychy), Jakub Wanacki (Polonia Bytom), Jan Látal (JKH GKS Jastrzębie), Damian Piotrowicz (Unia Oświęcim), Adam Bagiński (GKS Tychy), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie).

12. kolejka PHL
John Murray (PGE Orlik Opole), Michał Działo (Tempish Polonia Bytom), Jan Látal (JKH GKS Jastrzębie), Łukasz Krzemień (Tempish Polonia Bytom), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Artem Iossafov (TatrySki Podhale Nowy Targ).

11. kolejka PHL
David Zabolotny (JKH GKS Jastrzębie), Bartłomiej Bychawski (PGE Orlik Opole), Arkadiusz Nowak (MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk), Kasper Bryniczka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Filip Komorski (GKS Tychy), Ned Lukacevic (KH GKS Katowice).

10. kolejka PHL
Filip Landsman (Tempish Polonia Bytom), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Błażej Salamon (Tempish Polonia Bytom), Tomáš Komínek (JKH GKS Jastrzębie), Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ).

9. kolejka PHL
John Murray (Orlik Opole), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia), Jakub Wanacki (Tempish Polonia Bytom), Mateusz Danieluk (Tempish Polonia Bytom), Kamil Kalinowski (GKS Tychy), Jan Booras (Orlik Opole).

8. kolejka PHL 
Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Mateusz Bryk (GKS Tychy), Jarosław Różański (TatrySki Podhale Nowy Targ), Radim Haas (Unia Oświęcim), Martin Vozdecký (GKS Tychy).

7. kolejka PHL 
Filip Landsman (Polonia Bytom), Patryk Wajda (Comarch Cracovia), Miroslav Zaťko (GKS Tychy), Jarkko Hattunen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Richard Jenčík (Comarch Cracovia), Radosław Sawicki (KH GKS Katowice) 

6. kolejka PHL 
Tomáš Fučík (JKH GKS Jastrzębie), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Remigiusz Gazda (GKS Tychy), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Jaroslav Kristek (GKS Tychy) i Radosław Sawicki (KH GKS Katowice) .

5. kolejka PHL 
Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia), Miroslav Zaťko (GKS Tychy), Dienis Trachanow (Nesta Mires Toruń), Josef Vítek (GKS Tychy), Matúš Chovan (Comarch Cracovia) i Alex Szczechura (Orlik Opole).

4. kolejka PHL 
Tomáš Fučík (JKH GKS Jastrzębie), Joni Haverinen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Rafał Dutka (Comarch Cracovia), Mateusz Danieluk (Tempish Polonia Bytom), Krzysztof Zapała (TatrySki Podhale Nowy Targ), Michael Cichy (Orlik Opole).

 

3. kolejka PHL 

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Łukasz Bułanowski (Unia Oświęcim), Peter Novajovský (Comarch Cracovia), Tomasz Kozłowski (Tempish Polonia Bytom), Michael Cichy (Orlik Opole), Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ).

2. kolejka PHL 
Kamil Kosowski (GKS Tychy), Sebastian Wachowski (MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk), Miroslav Zaťko (GKS Tychy), Marcin Słodczyk (Tempish Polonia Bytom), Peter Tabaček (Unia Oświęcim), Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie). 

1. kolejka PHL
Māris Jučers (TatrySki Podhale Nowy Targ), Matej Cunik (Tempish Polonia), Jan Látal (JKH GKS Jastrzębie), Maksim Kartoszkin (Tempish Polonia), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Michael Cichy (Orlik Opole).

 

 

Liczba nominacji:


Bramkarze:

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia) - 9.

Māris Jučers (TatrySki Podhale Nowy Targ) - 7.

John Murray (Orlik Opole), Filip Landsman (Polonia Bytom), , Štefan Žigárdy (GKS Tychy) - 6.

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Tomáš Fučík (JKH GKS Jastrzębie) - 5.

Błażej Kapica (TatrySki Podhale Nowy Targ), Ondřej Raszka (Tempish Polonia Bytom) - 3.

Matúš Kostúr (KH GKS Katowice), David Zabolotny (JKH GKS Jastrzębie) - 2.

Kamil Kosowski (GKS Tychy), Michał Plaskiewicz (Nesta Mires Toruń), Tomasz Witkowski (MH Automatyka Gdańsk), Robert Kowalówka (Comarch Cracovia) -  1.



Obrońcy

Petr Kuboš (GKS Tychy) - 8.

Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Peter Novajovský (Comarch Cracovia) - 6.

Miroslav Zaťko (GKS Tychy), Lukáš Zíb (Comarch Cracovia), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia)  - 5.

Jan Látal (JKH GKS Jastrzębie), Matej Cunik (Tempish Polonia), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia), Bartosz Ciura (GKS Tychy) - 4.

Jakub Wanacki (Tempish Polonia Bytom), Patryk Wajda (Comarch Cracovia), Joni Haverinen (TatrySki Podhale Nowy Targ), David Turoň (Tempish Polonia Bytom), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Bartosz Dąbkowski (Comarch Cracovia), Mateusz Bryk (GKS Tychy) - 3.

Dienis Trachanow (Nesta Mires Toruń), Bartłomiej Bychawski (PGE Orlik Opole), Rafał Dutka (Comarch Cracovia, Alaksandr Syrej (TatrySki Podhale Nowy Targ), Daniel Kysela (Unia Oświęcim), Jakub Kubeš (JKH GKS Jastrzębie), Martin Parýzek (PGE Orlik Opole), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Zach Josepher (MH Automatyka Gdańsk), Lubomir Vosatko (Unia Oświęcim),  Edgars Dīķis (Tempish Polonia Bytom),  Maciej Sulka (TatrySki Podhale Nowy Targ), - 2.

Sebastian Wachowski (MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk), Łukasz Bułanowski (Unia Oświęcim), Remigiusz Gazda (GKS Tychy), Arkadiusz Nowak (MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk), Michał Działo (Tempish Polonia Bytom), Miłosz Lidtke (Nesta Mires Toruń), Jakub Peslar (JKH GKS Jastrzębie), Daniel Graca (Unia Oświęcim), Bogusław Rąpała (Tauron KH GKS Katowice), Artur Kourach (Nesta Mires Toruń), Anssi Rantanen (PGE Orlik Opole), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Tobiasz Bigos (JKH GKS Jastrzębie), Edmunds Augstkalns (Tempish Polonia Bytom), Bartosz Skólmowski (Nesta Mires Toruń), Damian Tomasik (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jerzy Gabryś (Unia Oświęcim),  Mateusz Sordon (PGE Orlik Opole), Michael Kolarz (GKS Tychy) – 1.


Napastnicy:

Jarmo Jokila (TatrySki Podhale Nowy Targ), Michael Cichy (Orlik Opole) - 8.

Błażej Salamon (Tempish Polonia Bytom), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Josef Vítek (GKS Tychy) - 6. 

Maciej Urbanowicz (Comarch Cracovia) - 5.

Jan Daneček (Unia Oświęcim), Tomáš Komínek (JKH GKS Jastrzębie), Artem Iossafov (TatrySki Podhale Nowy Targ), Tomasz Kozłowski (Tempish Polonia Bytom), Mateusz Danieluk (Tempish Polonia Bytom), Jaroslav Kristek (GKS Tychy), Damian Kapica (Comarch Cracovia), Filip Komorski (GKS Tychy), Petr Kalus (Comarch Cracovia),  Jakub Witecki (GKS Tychy), Petr Šinágl (Comarch Cracovia) - 4.

Władisław Troszyn (KH GKS Katowice), Leszek Laszkiewicz (JKH GKS Jastrzębie), Maksim Kartoszkin (Tempish Polonia Bytom), Krystian Dziubiński (Comarch Cracovia), Peter Tabaček (Unia Oświęcim), Martin Vozdecký (GKS Tychy/Tempish Poloni Bytom), Kasper Bryniczka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Filip Drzewiecki (Comarch Cracovia), Michał Woźnica (GKS Tychy), Tomáš Sýkora (Comarch Cracovia) - 3.

Radosław Sawicki (KH GKS Katowice), Richard Jenčík (Comarch Cracovia), Alex Szczechura (Orlik Opole), Adam Bagiński (GKS Tychy), Dariusz Gruszka (TatrySki Podhale Nowy Targ), Łukasz Krzemień (Tempish Polonia Bytom), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy), Damian Piotrowicz (Unia Oświęcim), Siarhiej Kukuszkin (Nesta Mires Toruń), Jarkko Hattunen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie), Daniel Bogdziul (KH GKS Katowice), Elvijs Biezais (Tempish Polonia Bytom), Kacper Guzik (PGE Orlik Opole), Radek Meidl (PGE Orlik Opole), Andrei Makrov (GKS Tychy), Roman Malinik (Tempish Polonia Bytom), Oliver Paczkowski (Comarch Cracovia) – 2.

Marcin Słodczyk (Tempish Polonia Bytom), Dominik Paś (JKH GKS Jastrzębie), Matúš Chovan (Comarch Cracovia), Jarosław Różański (TatrySki Podhale Nowy Targ), Radim Haas (Unia Oświęcim), Kamil Kalinowski (GKS Tychy), Jan Booras (Orlik Opole), Ned Lukacevic (KH GKS Katowice), Krzysztof Zapała (TatrySki Podhale Nowy Targ), Marek Strzyżowski (KH GKS Katowice), Sebastian Kowalówka (Unia Oświęcim), Bartosz Fraszko (Nesta Mires Toruń), Jared Brown (PGE Orlik Opole), Patrik Svitana (Comarch Cracovia),  Piotr Naparło (Nesta Miress Toruń),  Damian Słaboń (Comarch Cracovia), Uładzimir Michajłau (Nesta Mires Toruń), Jarosław Lorek (Tauron KH GKS Katowice), Marcin Kolusz (GKS Tychy), Kamil Wróbel (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Malicki (Unia Oświęcim), Filip Stopiński (PGE Orlik Opole), Filip Wielkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Radosław Galant (GKS Tychy), Jan Semorád (GKS Tychy) – 1.

Wypowiedz się o hokeju!
Shoutbox
  • Oświęcimianin_23: hubalu, mi 10 w listopadzie stuknie:) może srebrny przycisk jak na YT?
  • Padaka77: PanFan1 jak z Wielkiewiczem? na play off się wyliże ?
  • uniaosw: Eme wróć
  • Jamer: Eme wracaj do zdrowia…!
  • Arma: Wróci silniejszy
  • PanFan1: Różnie może być, ostro walnął w bandę.
  • omgKsu: 19:30 finał CHL .
  • szop: 2009-03-03 14:12:53 pietnastak niebawem :)
  • szop: bramka ruszona ale gol jest Nasi sedziowie 100 lat do tylu
  • omgKsu: Dokładnie szopie
  • szop: omg w Naszej lidze nie byloby gola
  • szop: Podhale w Tychach takiego strzelilo i gola nie uznali he
  • szop: a potem jest zderzenie z gra cialem i zasadami hokeja ech
  • szop: czasem sie zastanawiam czy to aby nie sedziowie sa winni temu ze gramy tali archaiczny bezkontaktowy hokej i wszyscy glownie Nas leja
  • Luque: Szop oni na pewno dokładają swoją cegiełkę do tego...
  • Luque: Ale tak teraz patrzę na mecz MP juniorów Toruń-Janów i powiem, że tempo jest dobre i nawet fajnie się to ogląda
  • szop: Luq chyba cegłę musze sie zgodzic a moga grac cialem? czy tez nie?
  • Luque: Jakby tak każdy juniorski mecz wyglądał to Nasi juniorzy by grali znacznie, znacznie lepiej
  • szop: uwazam ze THL wspiera cenzurowanie hokeja przez sedziow oni robia wszystko by to nie bylo ciekawe i atrakcyjne nie dobrze Panie kolego
  • Luque: Kto może grać ciałem Szopie?
  • szop: no lodzież o ktorej piszesz Luq w meczu ktory zasysasz
  • Luque: Powiem szczerze to akurat sędziowie nie przeszkadzają i nawet chłopaki sobie sprzedają bodiki, ale takie czyste raczej bez chamstwa, pewnie mogli by lepiej
  • Luque: Kary raczej ewidentne np. za spowodowanie upadku
  • szop: ostra gra nie zawsze musi byc nie czysta mozna czysto i ostro sedziowie musza to zrozumiec moze w takim razie tylko Ci z ligi sa jacys nie tego juz sam nie wiem
  • Luque: Teraz zerknąłem na polskihokej eu i tam jest 5 na 5 kar i wszystkie za upadek przeciwnika heh
  • Luque: Ale ciekawe kto to sędziuje, nigdzie nie widzę tam tego info
  • szop: u Nas to kara za upadki powinna byc ha pamietasz Zdunka Luq? :D
  • Arma: Nam w hokeju przydałby się serial podobny do tego w CANAL+ o sędziach, jakby się posłuchało rozmów sędziów podczas meczu to by wyszło dlaczego to sędziowanie jest takie a nie inne
  • szop: ale Arma oni krzwde robia Nam i hokeistom
  • szop: popatrzymy tez na jakosc lodu reklam itp Panowie mamy przepasc a potem dziwimy sie ze nie ma tego w tv
  • Arma: I to wszystko będzie trwać, bo w sporcie doszliśmy do ściany. Następny krok jest po prostu olbrzymi i dla włodarzy ligi, włodarzy klubów i całego otoczenia jest zbyt duży. Następnym krokiem jest większa profesjonalizacja ligi a żeby tak się stało, środowisko musi się odmłodzić i dokształcić, poza tym miasta muszą przestać utrzymywać kluby. A to tylko dwa aspekty, gdzie tam reszta
  • szop: jest tego cala lista ale lod linie reklamy first z poczatku niech to raczej ladnie opakuja a potem sukcesywnie
  • PanFan1: Sędziowanie jest najsłabszym elementem THL, choć wypada też pamiętać że sędziowie również realizują wytyczne nakładane przez związek, stąd te kary meczów i karne absencje itd.
  • szop: Tobie Fanie chyba nie musze mowic ze to zabija piekno hokeja to gwalci idee piekna tej dyscyplny sportu to zwyczajnie ru..a hokej w d...e
  • PanFan1: dokładnie Szopie, obniża atrakcyjność widowiska, a jeszcze jak się trafi który pasiak chcący koniecznie być gwiazdą meczu, a często się tacy trafiają, to wychodzi z tego zupełna lipa
  • PanFan1: Będę w piątek z córką na meczu Szopie
  • szop: w ten weekend sie nie wyrobilem nie jestem w nt w tyg widzialem ze pisales dam znac
  • PanFan1: W zeszły piątek wyjeżdżam ci ja bracie po meczu Św. Anny w kierunku zakopianki, a tu mi człowiek szeryfa wciska przez szybę świecąca rureczkę i każe dmuchnąć, szkoda że właśnie wtedy sobie przypomniałem że po pierwszej tercji trachnąłem browarka, zapomniałem się zupełnie, w UK wolno, ale nic nie chuchałem ;)
  • PanFan1: Skelleftea goni
  • Luque: Od kiedy Nas wykolegowali z CHL to nie oglądam tego chłamu...
  • PanFan1: Mecz dobry, fajny komentarz w Polsacie, chyba bardziej mi się podoba niż w TVP
  • PanFan1: Servette już jedną ręka na pucharze
  • PanFan1: ... i już mają na pucharze obie łapy
  • PanFan1: Servette pierwszą szwajcarską drużyną ze zwycięstwem w CHL
  • szop: no to Fanie Ci sie upieklo choc nie powiem przezylem podobne zjawisko :D Geneva wygrywa kece dobrej nocki wariaci
  • rawa: Brady kontra Matthew. Czas na Tkachukowe „derby”.
  • rawa: 19 sekund meczu i mamy 1:0 Ekblad
  • rawa: PF1 ogladasz mecz czy zaś bede monolog prowadził
  • rawa: Dobry szybki wyrównany mecz pomimo prowadzenia Panter 2:0.
  • rawa: Brandon Montour wraca do swojej formy. Kolejna piękna bramka.
  • rawa: I Senatory wyrównały 2:2.
  • rawa: Lundell w dogrywce. Dobry mecz obu drużyn.
  • Padaka77: Szop jedno piwko w pierwszej tercji zdąży ulecieć do końca meczu :D Ja na mecze w piątek zazwyczaj jeżdżę w roli pasażera jak tylko jest taka możliwość :) Piwko i precelek na Nowotarskim lodowisku wchodzą wyjątkowo dobrze ;)
  • mario10: Jeśli Tychy wybiorą Toruń a Katowcie Sosnowiec to Unia będzie miała cięzko wybrać pare.
  • mario10: Katowicą i Unii się nie będzie chciało jechać aż do Torunia.
  • Padaka77: ja obstawiam że wybiorą jak rok temu z tabela
  • Padaka77: no chyba że Katowice wybiorą Podhale
  • uniaosw: Będzie jak rok temu każdy z tabeli weźmie bez wybierania
  • botanick: Genewa oddając 15 strzałów na bramkę AIK wygrywa finał LM...
  • mario10: Katowice-Podhale, Unia-Sosnowiec,
    Tychy-Toruń, Jastrzębie-Cracovia.
  • Oświęcimianin_23: Z jakiej paki Kato wybierze NT?
  • uniaosw: Emeryt trzymaj sie
  • PanFan1: O_23 zupełnie nie byłbym zdziwiony gdyby Gieksa wybrała Szarotki, nie przegrała z nami w tym sezonie ani jednego meczu.
  • PanFan1: Padaka77 na meczu w piątek ??.
  • Paskal79: Mario 10 jak na razie Unia wybiera jako druga, więc spokojnie Kato wybiorą Podhale, wątpię Sosnowiec słabsze i blisko
  • Paskal79: Zobaczymy jak powibieraja pierwsze 3 drużyny?
  • Paskal79: Myślę że jak rok temu Unia -Torun przy , złożeniu że Kato -Sosnowiec
  • Polaczek1: Katowice mocne na pewno wybiorą Sosnowiec po co się męczyć ( przy ewentualnej 1 porażce ) wyjazdem do Torunia ? Ten kto zajmie drugie miejsce moim zdaniem wezmie Toruń bo jednak Gorale nieobliczalni zwłaszcza u siebie
  • Paskal79: No raczej tak będzie
  • hanysTHU: Jakie wybory? Po wprowadzeniu tego bzdurnego przepisu kluby i tak "wybierają" według starego 1-8,2-7 itd. Czego nie rozumiecie? Chyba,że ktoś się wyłamie...
  • Ligota_GKS: Może wybierzemy Unię w 1/4 ;-) Baba na tym waszym targu osiwiałaby w kilka sekund.
  • Padaka77: PanFan1 jak najbardziej jak się nic nie wyspie to będę. Piwko można strzelić :)
  • emeryt: pogłoski o mojej śmierci so mocno przesadzone
  • emeryt: witajcie kochani
  • mario10: Policja nie wyraziła zgody żeby mecz Cracovia-Unia odbył się o 18:30 tylko o 20:15 bo po drugiej stronie Błoń gra Wisła z Tychami i muszą zabezpieczyć dwie imprezy. A spodziewają się kibiców przyjezdnych jak ich na hokej i piłkę.
  • Andrzejek111: O Twoim zejściu nikt tu nie pisał. Pisali za to o problemach z prawem i z płytkami krwi.
  • PanFan1: Padaka77 bar z pół godziny przed meczem, żółta koszulka, czapka Florida Panthers, będę z córką, do zobaczeia.
  • PanFan1: Serwus EME - popiłeś kiszonego ogórka kefirem, przyznaj się ;)
  • emeryt: Fanie ,jak to w lutym wybrałem sie na grzybobranie,wpadłem we wnyki,gajowy Marucha znalazł mnie półprzytomnego
  • Paskal79: Eme pić to,, cza umić'' :-) ,a potem wpada sie w wnyki:-)
  • PanFan1: Koniecznie zgłoś problem do komisarz Jurowej i Miłosza Motyki - niech się urzędy wykażą, będą mieć chwilę przerwy od rolników, jeszcze ci podziękują, a występ w TVN itd. masz pewny, EME nie zaprzepaść takiej szansy ;)
  • PanFan1: a tak na poważnie, to witamy spowrotem
  • Jamer: Witaj Eme :) Dbaj o siebie!
  • Padaka77: PanFan1 ja pewnie dotrę bliżej 18 ale to Cię znajdę na trybunie. Do zobaczenia
  • narut: witaj szanowny Emerycie, dzięki Bogu znowuż z nami (!)
  • rawa: Eme kajś Ty się stracił? Cały hokejnetpol Cię szukoł. Pozdro zgredku!
  • uniaosw: Eme gdzie Cię wywieźli Tarnów,Wadowice czy Wronki? Pozdro
  • hubal: eme niy godej kay kija moczyłeś , zaroz Ci miejscówka podpie3dolom
  • hanysTHU: W poszukiwaniu ostatniej torebki bobu.
  • hanysTHU: Tak to było.
  • hanysTHU: Kapitan Bober na tropie.
  • hanysTHU: Darz bób!
  • hanysTHU: Emeryt i partnerzy.
  • Simonn23: Ehh żeby na CT Sport była 1.liga czeska transmitowana, a u nas fazy play-off nawet nie będzie w TV...
  • Paskal79: No nie stety u nas to jedynie finał ( chyba że już nie?), Dobrze by było chociaż półfinały,bo te męczę obojętnie kto będzie w nich grał,to będzie wizytówka polskiego hokeja
  • RafałKawecki: A czego oczekujecie od TVPiS ?
  • PanFan1: PO-lsat też nie pokaże Rafał ;)
  • rawa: PF1 oglądasz mecz z Canes
  • rawa: Ale mecz. Przedsmak play off.
  • rawa: Niesamowity mecz. Canes strzelaja na 19 sekund przed końcem.l na 1:0. Wcześnie Pantery miały słupek. 44 -29 w strzałach dla Kocurów ale mecz bardzo wyrównany.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2024 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe