Hokej.net Logo

2023/24   2022/23   2021/22   2020/21   2019/20   2018/19   2017/18   2016/17   2014/15   2013/14   2012/13

 

3. mecz o medale: Szóstka Hokej.Netu 

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Niko Tuhkanen (Tauron KH GKS Katowice), Mateusz Bryk (GKS Tychy), Adam Domogała (Comarch Cracovia), Paweł Zygmunt (Comarch Cracovia), Bartosz Fraszko (Tauron KH GKS Katowice).

 

2. mecz o medale: Szóstka Hokej.Netu 

Miroslav Kopřiva (Comarch Cracovia), Jakub Wanacki (Tauron KH GKS Katowice), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Janne Laakkonen (Tauron KH GKS Katowice), Kasper Bryniczka (Comarch Cracovia), Marek Tvrdoň (Comarch Cracovia).

 

1. mecz o medale: Szóstka Hokej.Netu 

John Murray (GKS Tychy), Marcin Kolusz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Alexander Szczechura (GKS Tychy), Krystian Dziubiński (TatrySki Podhale Nowy Targ), Damian Kapica (Comarch Cracovia).

 

6. mecze półfinału play-off 

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice), Miloslav Jáchym (Comarch Cracovia), Alexander Szczechura (GKS Tychy), Krystian Dziubiński (TatrySki Podhale Nowy Targ), Paweł Zygmunt (Comarch Cracovia).

 

5. mecze półfinału play-off 

Kevin Lindskoug (Tauron KH GKS Katowice), Dušan Devečka (Tauron KH GKS Katowice), Joona Tolvanen (TatrySki Podhale Nowy Targ) Gleb Klimienko (GKS Tychy), Grzegorz Pasiut (Tauron KH GKS Katowice), Krzysztof Zapała (TatrySki Podhale Nowy Targ).

 

4. mecze półfinału play-off 

Kevin Lindskoug (Tauron KH GKS Katowice), Joona Tolvanen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Marcin Kolusz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Maciej Urbanowicz (Tauron KH GKS Katowice), Bartłomiej Neupauer (TatrySki Podhale Nowy Targ), Paweł Zygmunt (Comarch Cracovia).

 

3. mecze półfinału play-off 

Miroslav Kopřiva (Comarch Cracovia), Mateusz Bryk (GKS Tychy), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Alexander Szczechura (GKS Tychy), Krystian Dziubiński (TatrySki Podhale Nowy Targ), Mateusz Bepierszcz (Comarch Cracovia) 

 

2. mecze półfinału play-off 

Miroslav Kopřiva (Comarch Cracovia), Marcin Kolusz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Marek Tvrdoň (Comarch Cracovia), Michael Cichy (GKS Tychy), Emil Švec (Comarch Cracovia)

 

1. mecze półfinału play-off 

Miroslav Kopřiva (Comarch Cracovia), Aleš Ježek (Comarch Cracovia), Dušan Devečka (Tauron KH GKS Katowice), Tomáš Sýkora (GKS Tychy), Michael Cichy (GKS Tychy), Damian Kapica (Comarch Cracovia). 

 

6. mecze ćwierćfinału play-off

John Murray (GKS Tychy), Miro Hovinen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Maciej Urbanowicz (Tauron KH GKS Katowice), Grzegorz Pasiut (Tauron KH GKS Katowice), Jarosław Różański (TatrySki Podhale Nowy Targ). 

 

5. meczu ćwierćfinału play-off  

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Marcin Kolusz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Konstantin Tieslukiewicz (MH Automatyka Gdańsk), Martin Przygodzki (Unia Oświęcim), Siemion Garszyn (KH Energa Toruń), Mateusz Danieluk (MH Automatyka Gdańsk).

 

4. meczu ćwierćfinału play-off 

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia), Peter Bezuška (Unia Oświęcim), Mateusz Michalski (TatrySki Podhale Nowy Targ), Štěpán Csamangó (Comarch Cracovia), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy) 

 

3. meczu ćwierćfinału play-off 

Robert Kowalówka (Comarch Cracovia), Jan Krasowskij (MH Automatyka Gdańsk), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Mikołaj Łopuski (Tauron KH GKS Katowice), Aleksandr Gołowin (MH Automatyka Gdańsk), Daniił Oriechin (KH Energa Toruń).

 

2. meczu ćwierćfinału play-off 

Evan Cowley (MH Automatyka Gdańsk), Peter Bezuška (Unia Oświęcim), Matej Cunik (MH Automatyka Gdańsk), Patryk Malicki (Unia Oświęcim), Robert Karczocha (KH Energa Toruń), Michal Vachovec (Comarch Cracovia).

 

1. meczu ćwierćfinału play-off 

Miroslav Kopřiva (Comarch Cracovia), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Aleš Ježek (Comarch Cracovia), Oleg Jaszyn (Tauron KH GKS Katowice), Bartłomiej Neupauer (TatrySki Podhale Nowy Targ), Bartosz Fraszko (Tauron KH GKS Katowice).

 

44. kolejka PHL 

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Denis Akimoto (Zagłębie Sosnowiec), Jan Krasowskij (MH Automatyka Gdańsk), Tomasz Kozłowski (Zagłębie Sosnowiec), Aleksiej Trandin (Unia Oświęcim), Tomáš Komínek (JKH GKS Jastrzębie).

 

43. kolejka PHL 

Kevin Lindskoug (Tauron KH GKS Katowice), Miro Hovinen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Damian Tomasik (Tauron KH GKS Katowice), Aleksandr Gołowin (MH Automatyka Gdańsk), Aleksiej Trandin (Unia Oświęcim), Štěpán Csamangó (Comarch Cracovia).

 

42. kolejka PHL 

John Murray (GKS Tychy), Jan Krasowskij (MH Automatyka Gdańsk), Marcin Horzelski (Zagłębie Sosnowiec), Aleksandr Alimow (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Andrij Michnow (GKS Tychy), Martin Kasperlik (JKH GKS Jastrzębie)

 

41. kolejka PHL

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jan Krasowskij (MH Automatyka Gdańsk), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Tomáš Sýkora (GKS Tychy), Jan Sołtys (JKH GKS Jastrzębie), Daniił Oriechin (KH Energa Toruń).

 

40. kolejka PHL

John Murray (GKS Tychy), Iiro Vehmanen (Unia Oświęcim), Jesse Jyrkkiö (Tauron KH GKS Katowice), Jan Seber (MH Automatyka Gdańsk), Radosław Galant (GKS Tychy), Siemion Garszyn (KH Energa Toruń).

 

39. kolejka PHL

Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice), Dienis Trachanow (KH Energa Toruń), Jesse Rohtla (Tauron KH GKS Katowice), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Mateusz Bepierszcz (Comarch Cracovia). 

 

38. kolejka PHL

Evan Cowley (MH Automatyka Gdańsk), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Maksim Kamienkow (KH Energa Toruń), Tomasz Kozłowski (Zagłębie Sosnowiec), Aleksiej Jefimienko (GKS Tychy), Mikołaj Łopuski (Tauron KH GKS Katowice).

 

37. kolejka PHL

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice), Peter Novajovský (GKS Tychy), Damian Kapica (Comarch Cracovia), Władisław Jełakow (MH Automatyka Gdańsk), Jakub Worwa (TatrySki Podhale Nowy Targ).

 

36. kolejka PHL

Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Jesse Jyrkkiö (Tauron KH GKS Katowice), Miro Hovinen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Janne Laakkonen (Tauron KH GKS Katowice), Michael Cichy (GKS Tychy), Eetu Koski (TatrySki Podhale Nowy Targ).

 

35. kolejka PHL

Evan Cowley (MH Automatyka Gdańsk), Vladimír Lukáčik (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Tomáš Komínek (JKH GKS Jastrzębie), Michael Cichy (GKS Tychy), Josef Vitek (MH Automatyka Gdańsk).

 

34. kolejka PHL

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Ján Homer(JKH GKS Jastrzębie), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice), Mateusz Bepierszcz (Comarch Cracovia), Patryk Wronka (Tauron KH GKS Katowice), Jakub Witecki (GKS Tychy).

 

33. kolejka PHL

Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Ján Homer (JKH GKS Jastrzębie), Tomáš Pařízek (KH Energa Toruń), Tomáš Sýkora (GKS Tychy), Krystian Dziubiński (TatrySki Podhale Nowy Targ), Damian Kapica (Comarch Cracovia).

 

32. kolejka PHL

Evan Cowley (MH Automatyka Gdańsk), Vladimír Lukáčik (JKH GKS Jastrzębie), Robin Malý (MH Automatyka Gdańsk), Damian Kapica (Comarch Cracovia), Michael Cichy (GKS Tychy), Jarosław Różański (TatrySki Podhale Nowy Targ). 

 

31. kolejka PHL

Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Eetu Moksunen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jakub Šaur (Unia Oświęcim), Janne Laakkonen (Tauron KH GKS Katowice), Filip Komorski (GKS Tychy), Jan Daneček (Unia Oświęcim).

 

30. kolejka PHL

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Jan Homer (JKH GKS Jastrzębie), Michael Kolarz (GKS Tychy), Marek Strzyżowski (Tauron KH GKS Katowice), Krzysztof Zapała (TatrySki Podhala Nowy Targ), Mykyta Bucenko (Zagłębie Sosnowiec). 

 

29. kolejka PHL 

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Niko Tuhkanen (Tauron KH GKS Katowice), Robin Malý (MH Automatyka Gdańsk), Bartłomiej Neupauer (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Vladimír Luka (Zagłębie Sosnowiec) 

 

28. kolejka PHL

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Maksim Kamienkow (KH Energa Toruń), Joona Tolvanen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Aleksandr Gołowin (PGE Orlik Opole), Michael Cichy (GKS Tychy), Mikołaj Łopuski (Tauron KH GKS Katowice).

 

27. kolejka PHL

Sebastian Lipiński (Unia Oświęcim), Konstantin Tieslukiewicz (MH Automatyka Gdańsk), Aleš Ježek (Unia Oświęcim), Janne Laakkonen (Tauron KH GKS Katowice), Filip Komorski (GKS Tychy), Siemion Garszyn (KH Energa Toruń).

 

26. kolejka PHL

John Murray (GKS Tychy), Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS Katowice), Dienis Trachanow (KH Energa Toruń), Adam Bagiński (GKS Tychy), Peter Fabuš (JKH GKS Jastrzębie), Robert Karczocha (KH Energa Toruń).

 

25. kolejka PHL

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Michael Kolarz (GKS Tychy), Władisław Jełakow (PGE Orlik Opole), Juha Kiilholma (Unia Oświęcim), Tomáš Sýkora (GKS Tychy).

 

24. kolejka PHL

Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS Katowice), Jakub Kubeš (JKH GKS Jastrzębie), Łukasz Kamiński (Comarch Cracovia), Damian Słaboń (Zagłębie Sosnowiec), Andrej Themár (Unia Oświęcim).

 

23. kolejka PHL

Sebastian Lipiński (Unia Oświęcim), Jarosław Różański (TatrySki Podhale Nowy Targ), Iiro Vehmanen (Unia Oświęcim), Damian Kapica (Comarch Cracovia), Peter Fabuš (JKH GKS Jastrzębie), Filip Starzyński (Tauron KH GKS Katowice).

 

22. kolejka PHL

Michael Łuba (Comarch Cracovia), Aleš Ježek (Unia Oświęcim), Jakub Grof (JKH GKS Jastrzębie), Sebastian Kowalówka (Unia Oświęcim), Eetu Koski (TatrySki Podhale Nowy Targ), Tomasz Malasiński (Tauron KH GKS Katowice).

 

21. kolejka PHL

Jewgienij Cariegorodcew (MH Automatyka Gdańsk), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice), Peter Bezuška (Unia Oświęcim), Kacper Guzik (TatrySki Podhale Nowy Targ), Daniił Oriechin (KH Energa Toruń), Josef Vitek (MH Automatyka Gdańsk) 

 

20. kolejka PHL

Nick Vilardo (PGE Orlik Opole), Maksim Kamienkow (KH Energa Toruń), Iiro Vehmanen (Unia Oświęcim), Gleb Klimienko (GKS Tychy), Michal Vachovec (Comarch Cracovia), Andrej Themár (Unia Oświęcim) 

 

19. kolejka PHL

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia), Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS Katowice), Štěpán Csamangó (Comarch Cracovia), Aleksiej Trandin (PGE Orlik Opole), Bartosz Fraszko (Tauron KH GKS Katowice).

 

18. kolejka PHL

 

Kevin Lindskoug (Tauron KH GKS Katowice), Bartłomiej Bychawski (PGE Orlik Opole), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Siarhiej Kukuszkin (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Filip Komorski (GKS Tychy).

 

17. kolejka PHL

 

Michal Fikrt (Unia Oświęcim), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice), Lukáš Martinka (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Michalski (TatrySki Podhale Nowy Targ), Michał Kalinowski (KH Energa Toruń), Andrej Themár (Unia Oświęcim).

 

16. kolejka PHL

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń), Łukasz Podsiadło (Zagłębie Sosnowiec), Jesse Rohtla (Tauron KH GKS Katowice), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), Jakub Witecki (GKS Tychy).

 

15. kolejka PHL

Dominik Kraus (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Aleš Ježek (Unia Oświęcim), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice), Martin Kasperlik (JKH GKS Jastrzębie), Vladimir Luka (Zagłębie Sosnowiec), Andrej Themár (Unia Oświęcim).

 

 

14. kolejka PHL

Kevin Lindskoug (Tauron KH GKS Katowice), Dienis Trachanow (KH Energa Toruń), Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice), Mateusz Bepierszcz (Comarch Cracovia), Michael Cichy (GKS Tychy), Joonas Sammalmaa (TatrySki Podhale Nowy Targ).

 

 

13. kolejka PHL

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS Katowice), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Bartłomiej Neupauer (TatrySki Podhale Nowy Targ), Michal Vachovec (Comarch Cracovia), Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie).

 

 

12. kolejka PHL

Kevin Lindskoug (Tauron KH GKS Katowice), Joona Tolvanen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jakub Wanacki (Tauron KH GKS Katowice), Filip Stoklasa (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Peter Fabuš (JKH GKS Jastrzębie), Tomáš Sýkora (GKS Tychy).

 

 

11. kolejka PHL

Tuomas Tolonen (PGE Orlik Opole), Konstantin Tieslukiewicz (MH Automatyka Gdańsk), Bartłomiej Bychawski (PGE Orlik Opole), Štěpán Csamangó (Comarch Cracovia), Grzegorz Pasiut (Tauron KH GKS Katowice), Tomáš Sýkora (GKS Tychy).

 

 

10. kolejka PHL

Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Maciej Sulka (JKH GKS Jastrzębie), Damian Tomasik (Tauron KH GKS Katowice), Robert Karczocha (KH Energa Toruń), Jarosław Różański (TatrySki Podhale Nowy Targ), Martin Przygodzki (PGE Orlik Opole).

 

 

9. kolejka PHL

 

John Murray (GKS Tychy), Joona Tolvanen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Dušan Devečka (Tauron KH GKS Katowice), Vladimir Luka (Zagłębie Sosnowiec), Gleb Klimienko (GKS Tychy), Andrej Themár (Unia Oświęcim).

 

 

8. kolejka PHL

 

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia), Joona Tolvanen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Andrij Michnow (GKS Tychy), Grzegorz Pasiut (Tauron KH GKS Katowice), Michał Bernacki (Zagłębie Sosnowiec).

 

 

7. kolejka PHL

 

Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Dušan Devečka (Tauron KH GKS Katowice), Siergiej Dorofiejew (GKS Tychy), Janne Laakkonen (Tauron KH GKS Katowice), Mateusz Strużyk (MH Automatyka Gdańsk), Kacper Guzik (TatrySki Podhale Nowy Targ).

 

 

6. kolejka PHL

Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS Katowice), Marek Kaluža (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Michalski (TatrySki Podhale Nowy Targ), Radosław Galant (GKS Tychy), Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie).

 

 

5. kolejka PHL

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Maciej Sulka (JKH GKS Jastrzębie), Maksim Kamienkow (KH Energa Toruń), Štěpán Csamangó (Comarch Cracovia), Petr Polodna (MH Automatyka Gdańsk), Siemion Garszyn (KH Energa Toruń).

 

 

4. kolejka PHL

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), Tomáš Pařízek (KH Energa Toruń), Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS Katowice), Tomáš Sýkora (GKS Tychy), Władisław Jełakow (PGE Orlik Opole), Mikołaj Łopuski (Tauron KH GKS Katowice).

 

 

3. kolejka PHL

John Murray (GKS Tychy), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), David Turoň (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Andrij Michnow (GKS Tychy), Peter Fabuš (JKH GKS Jastrzębie), Josef Vitek (MH Automatyka Gdańsk). 

 

2. kolejka PHL

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), David Turoň (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Dienis Trachanow (KH Energa Toruń), Błażej Salamon (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Filip Komorski (GKS Tychy), Eetu Koski (TatrySki Podhale Nowy Targ).

 

1. kolejka PHL

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jakub Šaur (Unia Oświęcim), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Mikołaj Łopuski (Tauron KH GKS Katowice), Michal Vachovec (Comarch Cracovia), Martin Kasperlik (JKH GKS Jastrzębie). 

 

 

Bramkarze:

 

 

Przemysław Odrobny (TatrySki Podhale Nowy Targ) – 12.

 

Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie), John Murray (GKS Tychy) – po 7.

Kevin Lindskoug (Tauron KH GKS Katowice) - 6.

Miroslav Kopřiva (Comarch Cracovia) - 5. 

 

Patrik Spěšný (KH Energa Toruń), Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec), Evan Cowley (MH Automatyka Gdańsk) - po 4.

 

Sebastian Lipiński (Unia Oświęcim), Michal Fikrt (Unia Oświęcim) – po 2.

 

Tuomas Tolonen (PGE Orlik Opole), Dominik Kraus (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Nick Vilardo (PGE Orlik Opole), Jewgienij Cariegorodcew (MH Automatyka Gdańsk), Michael Łuba (Comarch Cracovia), Robert Kowalówka (Comarch Cracovia) – po 1. 

 

 

Obrońcy:

 

 

Martin Čakajík (Tauron KH GKS Katowice) - 8.

Eetu Heikkinen (Tauron KH GKS Katowice), Joona Tolvanen (TatrySki Podhale Nowy Targ) - 6.

Aleš Ježek (Unia Oświęcim / Comarch Cracovia), Patryk Noworyta (Comarch Cracovia) - 5.

 

Dienis Trachanow (KH Energa Toruń), Maksim Kamienkow (KH Energa Toruń), Jan Krasowskij (MH Automatyka Gdańsk), Jarosław Różański (TatrySki Podhale Nowy Targ), Oskar Jaśkiewicz (TatrySki Podhale Nowy Targ), Dušan Devečka (Tauron KH GKS Katowice), Marcin Kolusz (TatrySki Podhale Nowy Targ) – 4.

 

Iiro Vehmanen (Unia Oświęcim), Ján Homer (JKH GKS Jastrzębie), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Peter Bezuška (Unia Oświęcim), Konstantin Tieslukiewicz (MH Automatyka Gdańsk), Miro Hovinen (TatrySki Podhale Nowy Targ) – 3.

 

David Turoň (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Bartłomiej Bychawski (PGE Orlik Opole), Maciej Sulka (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Šaur (Unia Oświęcim), Robin Malý (MH Automatyka Gdańsk), Tomáš Pařízek (KH Energa Toruń), Jesse Jyrkkiö (Tauron KH GKS Katowice), Michael Kolarz (GKS Tychy), Damian Tomasik (Tauron KH GKS Katowice), Vladimír Lukáčik (JKH GKS Jastrzębie), Mateusz Rompkowski (Comarch Cracovia), Maciej Kruczek (Comarch Cracovia), Michał Kotlorz (GKS Tychy), Niko Tuhkanen (Tauron KH GKS Katowice), Mateusz Bryk (GKS Tychy) – po 2. 

 

Marek Kaluža (Zagłębie Sosnowiec), Siergiej Dorofiejew (GKS Tychy), Mateusz Zieliński (KH Energa Toruń), Łukasz Podsiadło (Zagłębie Sosnowiec), Lukáš Martinka (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Grof (JKH GKS Jastrzębie), Jakub Kubeš (JKH GKS Jastrzębie), Eetu Moksunen (TatrySki Podhale Nowy Targ), Peter Novajovský (GKS Tychy), Marcin Horzelski (Zagłębie Sosnowiec), Denis Akimoto (Zagłębie Sosnowiec), Matej Cunik (MH Automatyka Gdańsk), Miloslav Jáchym (Comarch Cracovia) – po 1. 

 

 

 

Napastnicy:

 

Michael Cichy (GKS Tychy) - 7.

 

Tomáš Sýkora (GKS Tychy), Damian Kapica (Comarch Cracovia) – 6.

Andrej Themár (Unia Oświęcim), Mikołaj Łopuski (Tauron KH GKS Katowice), Štěpán Csamangó (Comarch Cracovia), Janne Laakkonen (Tauron KH GKS Katowice) – 5.

 

Peter Fabuš (JKH GKS Jastrzębie), Filip Komorski (GKS Tychy), Michal Vachovec (Comarch Cracovia), Siemion Garszyn (KH Energa Toruń), Mateusz Bepierszcz (Comarch Cracovia), Bartłomiej Neupauer (TatrySki Podhale Nowy Targ), Grzegorz Pasiut (Tauron KH GKS Katowice), Krystian Dziubiński (TatrySki Podhale Nowy Targ) - po 4.

 

Vladimir Luka (Zagłębie Sosnowiec), Eetu Koski (TatrySki Podhale Nowy Targ), Władisław Jełakow (PGE Orlik Opole / MH Automatyka Gdańsk), Jarosław Rzeszutko (GKS Tychy), 

Andrij Michnow (GKS Tychy), Martin Kasperlik (JKH GKS Jastrzębie) Gdańsk), Aleksiej Trandin (PGE Orlik Opole / Unia Oświęcim), Josef Vitek (MH Automatyka Gdańsk), Robert Karczocha (KH Energa Toruń), Aleksandr Gołowin (PGE Orlik Opole / MH Automatyka) Daniił Oriechin (KH Energa Toruń),  Mateusz Michalski (TatrySki Podhale Nowy Targ), Gleb Klimienko (GKS Tychy), Alexander Szczechura (GKS Tychy), Paweł Zygmunt (Comarch Cracovia), Bartosz Fraszko (Tauron KH GKS Katowice) – po 3.

 

Radosław Nalewajka (JKH GKS Jastrzębie), Kacper Guzik (TatrySki Podhale Nowy Targ), Jan Daneček (Unia Oświęcim), Jakub Witecki (GKS Tychy), Jesse Rohtla (Tauron KH GKS Katowice), Radosław Galant (GKS Tychy), Tomáš Komínek (JKH GKS Jastrzębie), Tomasz Kozłowski (Zagłębie Sosnowiec), Martin Przygodzki (PGE Orlik Opole / Unia Oświęcim), Maciej Urbanowicz (Tauron KH GKS Katowice), Krzysztof Zapała (TatrySki Podhala Nowy Targ), Marek Tvrdoň (Comarch Cracovia) – po 2.

 

Błażej Salamon (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Petr Polodna (MH Automatyka Gdańsk), Mateusz Strużyk (MH Automatyka Gdańsk), Michał Bernacki (Zagłębie Sosnowiec), Joonas Sammalmaa (TatrySki Podhale Nowy Targ), Michał Kalinowski (KH Energa Toruń), Siarhiej Kukuszkin (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Filip Stoklasa (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Sebastian Kowalówka (Unia Oświęcim), Tomasz Malasiński (Tauron KH GKS Katowice), Filip Starzyński (Tauron KH GKS Katowice), Łukasz Kamiński (Comarch Cracovia), Damian Słaboń (Zagłębie Sosnowiec), Juha Kiilholma (Unia Oświęcim), Adam Bagiński (GKS Tychy), Patryk Wronka (Tauron KH GKS Katowice), Jakub Worwa (TatrySki Podhale Nowy Targ), Marek Strzyżowski (Tauron KH GKS Katowice), Mykyta Bucenko (Zagłębie Sosnowiec), Jan Seber (MH Automatyka Gdańsk), Jan Sołtys (JKH GKS Jastrzębie), Aleksandr Alimow (Węglokoks Kraj Polonia Bytom), Aleksiej Jefimienko (GKS Tychy), Oleg Jaszyn (Tauron KH GKS Katowice), Patryk Malicki (Unia Oświęcim), Bartłomiej Jeziorski (GKS Tychy), Mateusz Danieluk (MH Automatyka Gdańsk), Emil Švec (Comarch Cracovia), Kasper Bryniczka (Comarch Cracovia), Adam Domogała (Comarch Cracovia) – po 1.

Wypowiedz się o hokeju!
Shoutbox
  • PanFan1: A Buffalo poczuło krew i ciśnie
  • rawa: Muszą cisnąć bo 2 minuty zostały
  • PanFan1: Empty Net
  • PanFan1: nie jeszcze nie
  • rawa: Vegas rozjechało Liście 6:2
  • PanFan1: Koty prezesem na wschodzie po dzisiejszym
  • rawa: No i miodzio.
  • PanFan1: Czas lulu, dobrej nocy Bracie - do zaś
  • rawa: Ide troche przykimać.
    Do zaś Brachu
  • Padaka77: Już nie mogę się doczekać piątku. Nareszcie Podhale gra w play off :)
  • Oświęcimianin_23: Przy pełnej hali w NT, Tychy nie będą miały łatwo.
  • Padaka77: no myślę że będzie hala wypełniona do ostatniego miejsca
  • hanysTHU: Bilety zakupione. Czuwaj!
  • hanysTHU: Mam nadzieję na trzy tysie...
  • emeryt: dr.Rudi cwany lis,napewno przygotuje czarcio zapadke na Unie
  • Krakowski : Eeee tam, czym mógłby on Was zaskoczyć teraz?
  • emeryt: to bedzie bardzo trudna przeprawa
  • emeryt: jeszcze jedno -DOT liczba minut karnych-0
  • hanysTHU: Nie ma Dota we wsi nad Daniela.
  • hanysTHU: Cała hala robi falę...
  • emeryt: DOT-cie zwątpiłem,nie jestem godzien wymieniać imienia Twego...
  • unista55: DOT bez ani jednej kary w sezonie. Aż trudne do uwierzenia.
  • hanysTHU: #dotnextseasonsmustbe
  • Andrzejek111: Ściskałem kciuki żeby strzelił i nie złapał głupiej kary. Jedno się udało
  • Andrzejek111: Aaa, bilet kupiony.
  • Padaka77: Jak to jest że kibice z Tych do Nowego Targu są wpuszczani na mecz a dla nas nie będzie miejsca. Wstyd. Hokej dla kibiców!!!
  • Matteus: Katowice, Nowy Targ, Cracovia i Toruń. Ciekawe te półfinały będą.
  • Alex2023: Padaka77@a kto Ci broni przyjechać do Tychów ? Zakup sobie bilet i kibicuj , a nie płacz - co roku masz ten sam problem.
  • Padaka77: Alex2023 inaczej jest wejść grupa i kibicować tak żeby było nas słychać i widać :) I nie mów że płacze bo klub który zdobył troche medali w ostatnich latach, ma duży budżet itp nie był w stanie przyjąc kibiców drużyny przyjezdnych. Wstyd i tyle.
  • Luque: Dokładnie kup sobie bilet i usiądź w miejscu dla przyjezdnych, nikt Ci nie zabroni. Czasem byli kibice Podhala i jakoś nikt im krzywdy nie robił
  • Padaka77: Luque u nas krzywdy też nikt przyjezdnym nie robi i jak chcą to wchodza na nasze sektory. Wczoraj też byli ludzie z Jastrzebia między naszymi kibicami w kosuzlkach. To normalne. Jednak na play off żeby nie było miejsca to inna sprawa
  • Padaka77: ALex2023 i nie pieprz głupot że co roku mam ten sam problem bo jak interesujesz się hokejem to wiesz że ostatnimi czasy to Podhale o play off mogło tylko marzyć ;)
  • Alex2023: Padaka77@ Cieszę się w ocu gracie w Play Off. Ale Ty już nie perwszy raz poruszasz ten sam temat - wstępu kibiców przyjezdnych na naszą hale. Tak jest a nie inaczej. Skoro chce was przyjechać kilkaset osób ,to po prostu kupcie bilety i tyle , a na pewno wejdziecie. A zrobienie teraz sektora dla kibiców przyjezdnych i dostać wszystkie zgody i odbiory , to nie jest takie proste.
  • Luque: Tak ogólnie to szanujmy się bardziej jako zwykli obywatele, bo Ci sprzedajni politycy już przebierają rączkami jak Nas wcisnąć do wojny, bo ludzie zaczynają protestować przeciwko ich chęci urządzenia Nam "zielonego łagru"
  • Arma: Ale kto pytał ? To jest SB na stronie o hokeju, to dotrze kiedyś ?
  • Luque: Przyjdzie prawdziwa bieda to do Ciebie na pewno dotrze, a druga strona nie zrozumiałeś jak widać, bo napisałem o wzajemnym szacunku...
  • Arma: Ciebie nikt nie wciśnie do wojny bo już ją macie od 2 lat i dość słabo wam idzie. Zaraz PO więc skup się na sporcie a nie na polityce
  • Luque: Lecz się chłopie na nogi, na głowę już dawno za późno.
  • emeryt: kupia papużka Nimfa w stanie dobrym
  • Alex2023: Padaka77@ Cieszę się w końcu gracie w Play Off. Ale Ty już nie perwszy raz poruszasz ten sam temat - wstępu kibiców przyjezdnych na naszą hale. Tak jest a nie inaczej. Skoro chce was przyjechać kilkaset osób ,to po prostu kupcie bilety i tyle , a na pewno wejdziecie. A zrobienie teraz sektora dla kibiców przyjezdnych i dostać wszystkie zgody i odbiory , to nie jest takie proste.
  • emeryt: Św. Linus był drugim z kolei papieżem, bezpośrednim następcą św. Piotra Apostoła. Pochodził z Toskanii (Tuscii), być może z Volterry i był synem Herkulanusa. Nic jednak nie wiemy o nim do momentu objęcia urzędu po św. Piotrze. Legenda podaje, że to z jego rąk przyjął chrzest święty i prawdopodobnie przez św. Piotra został wskazany jako jego następca.
  • J_Ruutu: Cosik mi mówi że jeśli Cracovia gładko odpadnie z Unią, to dr Rudi dostatnie wypowiedzenie. Nie ma już profesora, który go najwyraźniej lubił i trzymał bez względu na wyniki.
    No chyba że w testamencie zapis zrobił gwarantujący Rudiemu posadę na x lat.
  • botanick: Na ctsport oglądam piłkarskie derby Pragi ..takiej murawy jak na Slavii nie widziałem w Polsce.Jak perski dywan.
  • botanick: Wracając do hokeja to Tychy będą miały ciężko w Nowym Targu,a Unia wbrała Cracovię? Hmm..
  • botanick: JKH też się pomęczy.
  • PanFan1: To zależy czy wróci do gry Damian Kapica, jak poważna jest kontuzja Szczechury i czy Themar zdąży się coś rozkręcić po kontuzji - botanicku - poza tym nawet jeżeli zagramy najlepszym obecnym naszym składem, rywalizacja skończy się co najwyżej 4:1 Tychy
  • botanick: Mistrzostwo wygrywa się bramkarzem oraz 3 i 4 piątką.Według mnie.No i gry w przewagach.
  • Luque: Bot umówmy się, że Nasi powinni prezentować formę z Pucharu Polski na PO
  • hanysTHU: #inZupa.we.trust
  • Polaczek1: Czy jest jeszcze jakiś podstawowy/kluczowy zawodnik w lidze który ma 0 powtarzam Zero minut karnych ? Bo jak dla mnie to aż niepojęte w tak kontaktowym sporcie
  • Luque: Z ciekawości sprawdziłem i Fraszko ma tylko 2min, więc też prawie na 0, a raczej sporo przebywa na tafli
  • Gleb_Łucznikow: https://gazetakrakowska.pl/comarch-cracovia-zaczyna-playoff-rudolf-rohaczek-zostaje/ar/c2-18345811
  • Polaczek1: Oki Dzięki Luq to i tak pewnie idzie policzyć na palcach jednej ręki
  • emeryt: Szwedzi w thl nie zawodzo,sprawdzajo sie w Polsce
  • emeryt: w Krakowie trza uważać na Berlinga i niechcianego w Tychach Younana
  • Gleb_Łucznikow: Za to Sanok w THLu zawodzi
  • PanFan1: Miał swoje problemy, przetrwał je i oby teraz było tylko lepiej z STSem
  • Gleb_Łucznikow: Niech im Bóg błogosławi
  • Gleb_Łucznikow: Z 13 graczami juniorami
  • Hrabouski_Oceanic: Sanok grał młodymi zawodnikami, bez obcokrajowców
  • Gleb_Łucznikow: Ty, Grabowski to napisz jak do tego doszło
  • Hrabouski_Oceanic: W ostatnim meczu mieli 3 piątki
  • Gleb_Łucznikow: I jak a dokładnie za co ściągną ich w nowym sezonie
  • Gleb_Łucznikow: Kasy nie mają
  • Hrabouski_Oceanic: Ambitnie grali do końca ;)
  • Gleb_Łucznikow: Szczególnie w Sosnowcu 8:0
  • Hrabouski_Oceanic: W Sosnowcu przegrali 0-8, a powinna być tam naprawdę dwucyfrówka
  • Hrabouski_Oceanic: *tak
  • Gleb_Łucznikow: Tak
  • Matteus: Niedoceniany Zorro ZZ powinien zostać Prezesem w Sanoku ;)
  • Oświęcimianin_23: Dawać już ten piątek:)
  • PanFan1: Tyś jednak zwykły złośliwiec jest Matteus ;)
  • PanFan1: ... tymu chłopu trza kupić ze śtyrek baranow niek chebie pod Giewont i tam se z nimi siedzi poźyro w koło i nie złazi
  • Goral99.: Pan fan prawda jest taka że gdyby nie ten Zaręba to dzisiaj w NT byloby g....a nie hokej...juz wszyscy zapomnieli jak powracający dzisiaj w glorii panowie Tomasz i Paweł w lipcu 2 lata temu zostawili Szarotki jak zużyta zabawkę?każdy wtedy mowil Zarębie zostaw to ....kukułcze jajo i zajmij się młodzieżą tylko ..i jak czas pokazał mieli racje ...dzisiaj wszyscy na niego plują ale prawda jest taka że dzisiaj możecie się emocjonowac Play-offem tylko dzięki niemu.
  • hanysTHU: Niesprawiedliwa sprawiedliwość.
  • Matteus: PanieFanie, śmiechu nam potrzeba w tej szarej rzeczywistości! ;)
  • PanFan1: ... i gdzie efekty jego pracy ?
  • emeryt: Mateusie popieram,życze nam wszystkim większego dystansu do życia na tym łez padole
  • emeryt: całe życie z wariatami x 8.55
  • Matteus: dokładnie eme!
  • mario.kornik1971: Zupa ostatni sezon bez względu na wynik w tym sezonie , pewne info 99,99% róbcie screeny.
  • PanFan1: Sama nędzna egzystencja to trochę mało nie uważasz Goral99 ? a skoro chłop nie ogarnia - bo nie ogarnia, rozwiązuje umowy na gębę, waśni wszystkich wokoło etc. - to może wreszcie miałby odrobinę rozumu i dał sobie i nam już święty spokój ??
  • PanFan1: ... popytaj ludzi którzy mają "przyjemność" bezpośrednio zcierać się ze Zdziniem, oni ci wyjaśnią w czym problem skoro jeszcze nie rozumiesz
  • PanFan1: ... do tego jego idiotyczne publiczne wypowiedzi: cytuję z pamięci "musimy się pogodzić że nie jesteśmy już tym silnym Podhalem z przed lat ... " naprawdę mamy mamy się z tym pogodzić ❓❗
  • PanFan1: ... skoro takie podejście prezentuje prezes od naszej młodzieży, to powtarzam, dać mu parę baranów i won w Gorce
  • Arma: To chyba dobrze że zamiast bić w tony wielkiego Podhala sprzed lat, twardo stąpa po ziemi i mówi że tamten etap już się zakończył, a teraz jest nowy w którym klub może aspirować do czołówki.
  • emeryt: mam mgłe pokovidowo...ile to lat temu Jeżek i ten drugi uciekli do Cracovii? chyba lata temu a w społeczeństwie jeszcze dużo jadu i agresji...
  • emeryt: ciekawe ilu z tych krzykaczy zmienił/uciekł z roboty z dnia na dzień za piniondzem wystawiając swojemu dotychczasowemu pracodawcy srodkowy palec...
  • kłapek: Góral tylko pasowaloby dowiedzieć się dlaczego odeszli jaka była przyczyna bo ktoś im kłody pod nogi rzucał min Zdzisek i jego sekretarka Natalia późniejsza prezes klubu przypadek ?
  • AgniechaNT: to że nie ma wielkiego Podhala teraz nie znaczy że nie ma Go być w przyszłości zaręba takiego nie zrobi
  • PanFan1: Nooo ja wiem Arma że ty byś wolał żeby Podhale nie wróciło na szczyty ;)
  • Arma: Szkoda że nie byleś taki oświecony jak groziłeś HN pozwem za artykuł który okazał się prawdą
  • hanysTHU: 26 godzin i dwadzieścia minut...
  • hanysTHU: ...i jadymy!
  • emeryt: Kev opuscił własnie 3 klub w tym sezonie Glasgov Clan
  • emeryt: 13-ty klub w karierze
  • Luque: Jak robił za podpieracza to co się dziwisz ;)
  • kłapek: Skh macie nieścisłość w podsumowaniu statystycznym Michał Kielergral w 12 spotkaniach ale nie rozegrał 30 % spotkań gdyż zagrał 583min a to daje ponad 9 meczów a 30 % to 12 w ostatnim meczu z Podhalem wszedł na 2 zmiany
  • kłapek: A Alex Horawski ma 623 min ale 11 spotkań i jest na dole stawki a grał więcej niż Michał
  • PanFan1: Bo problem taki z nim że ciężko każdemu kolejnemu jego klubowi na nowe bramki zarobić, szybko mu się poprzeczki krzywio
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2024 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe