2 i 3 września na lodowisku Tor-Tor rozegrane zostaną dwa spotkania międzypaństwowe pomiędzy reprezentacjami Polski i Francji.
Oba te sportowe wydarzenia stanowić będą główny punkt obchodów 85-lecia narodzin hokeja na lodzie w Toruniu.
Zarząd Toruńskiego Klubu Hokejowego zaplanował z tej okazji szereg skromnych imprez związanych z tą uroczystością. Najważniejszą z nich ma być spotkanie środowiskowe byłych hokeistów, którzy w przeszłości uprawiali hokej na lodzie w seniorskich drużynach wszystkich toruńskich klubów, na przestrzeni ostatnich 85 lat.
- W związku z tym, korzystając z pomocy redakcji toruńskiego dziennika Nowości, zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich byłych hokeistów o skontaktowanie się z naszym klubem - mówi Paweł Gurtowski, dyrektor biura Toruńskiego Klubu Hokejowego. - Uprzejmie prosimy o kontakt: osobisty, listowny, telefoniczny lub mailowy.
Dariusz Łopatka - Nowości
Czytaj także: