Aktualności: WSZYSTKIE

Znaleziono: 99

Wystarczyły cztery mecze. Mistrzostwo Polski zostaje w Katowicach!

Podobnie, jak w poprzednim sezonie GKS Katowice potrzebował zaledwie czterech spotkań do zdobycia tytułu mistrzowskiego. GieKSa pierwszy raz w swojej historii zdołała obronić złote medale z poprzedniej kampanii.

Do obrony tytułu mistrzowskiego jeden krok! [FOTO, WIDEO]

Trzecie spotkanie finałowe padło łupem GKS-u Katowice. Mistrzowie Polski są o jedno zwycięstwo od obrony tytułu mistrzowskiego i ponownie staną przed szansą zamknięcia serii finałowej w czterech meczach.

Unia odwróciła wynik i wygrała pierwszy mecz o brąz! [FOTO]

Pierwsze spotkanie o najniższy stopień podium padło łupem TAURON Re-Plast Unii Oświęcim, która odwróciła losy meczu w Krakowie i wygrała 3:2. Sygnał do odrabiania strat dał Peter Bezuška, który popisał się dubletem.

GieKSa w finale! [FOTO, WIDEO]

Bezbłędni w siódmym spotkaniu, które decydowało o awansie do finału byli hokeiści GKS-u Katowice. Mistrzowie Polski stają teraz przed ogromną szansą na obronę tytułu z poprzedniego sezonu.

Złoty gol Wronki w dogrywce i Cracovia doprowadza do siódmego meczu! [WIDEO]

Trzykrotnie na prowadzenie w szóstej rywalizacji wychodzili gracze Comarch Cracovii, ale za każdym razem hokeiści GKS-u Katowice odrabiali straty. Później role się odwróciły i to "Pasy" musiały gonić wynik. Ostatecznie czwarty raz końcowy rezultat musiała rozstrzygnąć dogrywka.

GieKSa o krok od finału po emocjonującym starciu! [WIDEO]

Emocjonujące piąte spotkanie w serii pomiędzy Comarch Cracovią a GKS-em Katowice trzeci raz musiała rozstrzygnąć dogrywka. W dodatkowym czasie gry lepsi okazali się katowiczanie, którzy za sprawą znakomitej akcji Bartosza Fraszki są o krok od finału.

Katowiczanie odwracają wynik spotkania i wyrównują stan rywalizacji! [WIDEO]

Czwarte spotkanie półfinałowej serii pomiędzy GKS-em Katowice a Comarch Cracovią zakończyło się wygraną aktualny mistrzów Polski, co oznacza, że katowiczanie tym samym wyrównali stan rywalizacji.

Cracovia ponownie na prowadzeniu w serii! Złoty gol Guli w dogrywce [WIDEO]

W trzecim spotkaniu serii pomiędzy GKS-em Katowice a Comarch Cracovią ponownie do wyłonienia wygranej drużyny była potrzebna dogrywka. W dodatkowych dwudziestu minutach lepsi okazali się krakowianie, którzy tym razem wykorzystali przewagę w dogrywce, a gola na wagę zwycięstwa zdobył Jiří Gula.

"Pasy" rozpoczynają serię od zwycięstwa! [WIDEO]

Pierwsze półfinałowe spotkanie pomiędzy Comarch Cracovią a GKS-em Katowice padło łupem gospodarzy, którzy doszli do głosu w trzeciej tercji i rozstrzygnęli to starcie na swoją korzyść.

Obrońca tytułu mistrzowskiego ostatnim półfinalistą! [WIDEO]

Siedem meczów trwała seria pomiędzy GKS Katowice a JKH Jastrzębiem. W decydującej batalii lepsi okazali się katowiczanie, którzy jako ostatni zameldowali się w półfinale. Dubletem na wagę awansu w siódmym spotkaniu popisali się Brandon Magee i Mateusz Bepierszcz.

Wszystko rozstrzygnie siódme spotkanie! Złoty gola Pasiuta w dogrywce [WIDEO]

GKS Katowice wygrał z JKH Jastrzębiem, co oznacza, że o rozstrzygnięciu w tej parze będzie musiało zadecydować siódme starcie. Gola na wagę wygranej zdobył Grzegorz Pasiut po ponad dziesięciu minutach dogrywki.

Dublet Pasiuta i katowiczanie wyrównują stan rywalizacji! [WIDEO]

Czwarte spotkanie serii pomiędzy JKH Jastrzębiem a GKS-em Katowice zakończyło się wygraną aktualnego mistrza Polski. Gospodarze, jako pierwsi wyszli na prowadzenie w tym meczu, ale goście zdołali odwrócić wynik tej rywalizacji.

Cracovia melduje się w półfinale po nerwowej końcówce! [WIDEO]

"Pasy" w czwartym meczu serii przeciwko Zagłębiu Sosnowiec przypieczętowały awans do półfinału. Znakomita gra w przewagach Cracovii przyczyniła się do wygranej, ale gospodarze w końcówce zdołali napsuć jeszcze sporo krwi krakowianom.

Jastrzębianie wyciągnęli wnioski i zrewanżowali się GieKSie! [WIDEO]

W drugim meczu najciekawiej zapowiadającej się serii JKH Jastrzębie doprowadziło do wyrównania, wygrywając w katowickiej "Satelicie" z GKS-em Katowice. Teraz rywalizacja przenosi się do Jastrzębia-Zdroju, więc w lepszej sytuacji na ten moment wydają się być jastrzębianie.

Drugie jeszcze wyższe zwycięstwo Cracovii nad Zagłębiem! [WIDEO]

W drugim spotkaniu serii pomiędzy Comarch Cracovią a Zagłębiem Sosnowiec ponownie popis w ofensywie dali podopieczni Rudolfa Roháčka. Kolejna pewna wygra sprawiła, że do Sosnowca krakowianie udadzą się z dwumeczową zaliczką.

Rywalizacja rozgrzana do czerwoności [Zapowiedź i szczegółowe statystyki]

GKS Tychy do końca walczył o miejsce w pierwszej trójce i ostatecznie ta sztuka im się udała. Za ćwierćfinałowego rywala wybrał sobie ekipę Marmy Ciarko STS-u Sanok, z którym zmierzyli się w ostatnim meczu sezonu zasadniczego. Po tym spotkaniu między oboma zespołami jest sporo złej krwi, a ona zawsze dodaje pikanterii.

Kompletna dominacja Cracovii, która wychodzi na prowadzenie w serii z Zagłębiem! [WIDEO]

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym pomiędzy Comarch Cracovią a Zagłębiem Sosnowiec żadnych szans nie dali krakowianie sosnowiczanom, którzy dzielnie walczyli tylko w pierwszej tercji.

Torunianie strącili katowiczan z podium! [WIDEO]

W ostatniej kolejce Polskiej Hokej Ligi rozgrywanej w Toruniu miejscowa KH Energa wygrała z GKS-em Katowice w dogrywce, pozbawiając go tym samym prawa wyboru przeciwnika w play-off.

GieKSa wskakuje na najniższy stopień podium po wygranej za dwa punkty z Zagłębiem! [WIDEO]

Zagłębie Sosnowiec postawiło trudne warunki GKS-owi Katowice. W regulaminowym czasie gry mieliśmy remis, a o końcowym rezultacie rozstrzygnęła seria najazdów, w której lepsi okazali się katowiczanie po trafieniach Marcina Kolusza i Grzegorza Pasiuta.

Mistrz Polski ograny w Sanoku! [WIDEO]

Mistrz Polski z Katowic dość niespodziewanie przegrał na wyjeździe z Marmą Ciarko STS Sanok, która do tego spotkania przystępowała bez kilku kluczowych zawodników. Duży udział w tym zwycięstwie miał Konrad Filipek, który brał udział przy wszystkich bramkach zdobytych przez gospodarzy.