Hokej.net Logo

Terminarz: 2017/18 - Ekstraliga: Regularny

1 runda – sezon zasadniczy
1 kolejka
2017-09-10 17:00 GKS Tychy - SMS PZHL Katowice 16:0 (4:0, 8:0, 4:0)
2017-09-10 18:00 TMH Polonia Bytom - Anteo Naprzód Janów 6:1 (2:1, 2:0, 2:0)
2017-09-10 18:00 TatrySki Podhale - MH Automatyka 7:4 (2:1, 2:1, 3:2)
2017-09-10 18:00 JKH GKS Jastrzębie - KS Unia Oświęcim 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
2017-09-11 18:30 PGE Orlik Opole - Tauron KH GKS 3:4 k. (1:0, 0:1, 2:2, d. 0:0, k. 0:1)
2 kolejka
2017-09-13 13:00 SMS PZHL Katowice - TMH Polonia Bytom 0:8 (0:2, 0:4, 0:2)
2017-09-13 18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3:7 (0:1, 2:4, 1:2)
2017-09-13 18:30 MH Automatyka - PGE Orlik Opole 4:3 (0:1, 2:2, 2:0)
2017-09-13 19:00 Anteo Naprzód Janów - TatrySki Podhale 3:4 (0:1, 2:1, 1:2)
2017-10-03 19:00 Tauron KH GKS - JKH GKS Jastrzębie 3:4 d. (0:1, 2:2, 1:0, d. 0:1)
3 kolejka
2017-09-15 18:00 KS Unia Oświęcim - Tauron KH GKS 1:6 (1:1, 0:4, 0:1)
2017-09-15 18:00 JKH GKS Jastrzębie - MH Automatyka 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
2017-09-15 18:00 TatrySki Podhale - SMS PZHL Katowice 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)
2017-09-15 18:00 TMH Polonia Bytom - Comarch Cracovia 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
2017-09-15 18:30 PGE Orlik Opole - Anteo Naprzód Janów 4:5 (1:0, 1:1, 2:4)
4 kolejka
2017-09-17 13:00 SMS PZHL Katowice - PGE Orlik Opole 1:7 (0:4, 1:2, 0:1)
2017-09-17 15:00 Comarch Cracovia - TatrySki Podhale 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
2017-09-17 17:00 MH Automatyka - KS Unia Oświęcim 2:3 d. (0:0, 2:1, 0:1, d. 0:1)
2017-09-17 18:00 Anteo Naprzód Janów - JKH GKS Jastrzębie 3:2 d. (1:2, 1:0, 0:0, d. 1:0)
2017-09-17 18:00 GKS Tychy - TMH Polonia Bytom 6:2 (4:1, 2:0, 0:1)
5 kolejka
2017-09-22 18:00 TatrySki Podhale - GKS Tychy 3:5 (0:1, 2:2, 1:2)
2017-09-22 18:00 KS Unia Oświęcim - Anteo Naprzód Janów 6:2 (3:0, 2:1, 1:1)
2017-09-22 18:00 JKH GKS Jastrzębie - SMS PZHL Katowice 7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
2017-09-22 18:30 Tauron KH GKS - MH Automatyka 8:1 (3:1, 4:0, 1:0)
2017-09-22 18:30 PGE Orlik Opole - Comarch Cracovia 1:6 (0:2, 0:3, 1:1)
6 kolejka
2017-09-24 16:00 SMS PZHL Katowice - KS Unia Oświęcim 0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
2017-09-24 17:00 GKS Tychy - PGE Orlik Opole 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
2017-09-24 18:00 TMH Polonia Bytom - TatrySki Podhale 2:5 (0:3, 1:2, 1:0)
2017-09-24 18:00 Anteo Naprzód Janów - Tauron KH GKS 3:9 (2:2, 1:3, 0:4)
2017-09-24 18:30 Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 2:3 k. (0:1, 1:0, 1:1, d. 0:0, k. 1:2)
7 kolejka
2017-09-19 18:00 SMS PZHL Katowice - Tauron KH GKS 1:11 (1:4, 0:1, 0:6)
2017-09-19 18:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
2017-09-19 18:30 PGE Orlik Opole - TMH Polonia Bytom 4:3 d. (3:0, 0:1, 0:2, d. 1:0)
2017-09-20 18:00 KS Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 3:7 (1:2, 1:3, 1:2)
2017-09-26 18:30 MH Automatyka - Anteo Naprzód Janów 6:3 (2:0, 2:1, 2:2)
8 kolejka
2017-10-06 18:00 TatrySki Podhale - PGE Orlik Opole 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
2017-10-06 18:00 TMH Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)
2017-10-06 18:00 GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 2:1 k. (0:1, 0:0, 1:0, d. 0:0, k. 3:2)
2017-10-06 18:30 Comarch Cracovia - Tauron KH GKS 6:2 (2:0, 2:2, 2:0)
2017-10-12 18:30 SMS PZHL Katowice - MH Automatyka 0:7 (0:2, 0:1, 0:4)
9 kolejka
2017-10-08 15:30 Tauron KH GKS - GKS Tychy 2:4 (0:0, 1:4, 1:0)
2017-10-08 16:00 KS Unia Oświęcim - TMH Polonia Bytom 4:2 (2:1, 2:0, 0:1)
2017-10-08 20:15 JKH GKS Jastrzębie - TatrySki Podhale 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
2017-10-09 19:00 Anteo Naprzód Janów - SMS PZHL Katowice 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
2017-10-17 18:30 MH Automatyka - Comarch Cracovia 2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
10 kolejka
2017-10-13 18:00 GKS Tychy - MH Automatyka 1:2 k. (0:0, 1:0, 0:1, d. 0:0, k. 2:3)
2017-10-13 18:00 TMH Polonia Bytom - Tauron KH GKS 3:8 (1:1, 1:3, 1:4)
2017-10-13 18:00 TatrySki Podhale - KS Unia Oświęcim 4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
2017-10-13 18:30 PGE Orlik Opole - JKH GKS Jastrzębie 2:1 k. (0:0, 0:0, 1:1, d. 0:0, k. 1:0)
2017-10-13 18:30 Comarch Cracovia - Anteo Naprzód Janów 9:0 (2:0, 2:0, 5:0)
11 kolejka
2017-10-15 13:00 SMS PZHL Katowice - Comarch Cracovia 3:10 (1:1, 1:6, 1:3)
2017-10-15 17:00 MH Automatyka - TMH Polonia Bytom 7:4 (1:0, 3:1, 3:3)
2017-10-15 17:00 Tauron KH GKS - TatrySki Podhale 5:4 (3:1, 0:3, 2:0)
2017-10-15 17:00 KS Unia Oświęcim - PGE Orlik Opole 2:5 (1:3, 0:1, 1:1)
2017-10-15 18:00 Anteo Naprzód Janów - GKS Tychy 3:6 (1:0, 0:4, 2:2)
2 runda - sezon zasadniczy
12 kolejka
2017-10-03 15:30 SMS PZHL Katowice - GKS Tychy 1:12 (1:4, 0:3, 0:5)
2017-10-20 18:00 KS Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 2:6 (0:2, 1:3, 1:1)
2017-10-20 18:30 MH Automatyka - TatrySki Podhale 2:8 (1:1, 0:3, 1:4)
2017-10-20 18:30 Tauron KH GKS - PGE Orlik Opole 4:5 d. (2:1, 1:1, 1:2, d. 0:1)
2017-10-20 19:00 Anteo Naprzód Janów - TMH Polonia Bytom 3:6 (0:3, 2:2, 1:1)
13 kolejka
2017-10-22 17:00 PGE Orlik Opole - MH Automatyka 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
2017-10-22 18:00 TatrySki Podhale - Anteo Naprzód Janów 6:1 (4:1, 0:0, 2:0)
2017-10-22 18:00 JKH GKS Jastrzębie - Tauron KH GKS 5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
2017-10-25 18:00 GKS Tychy - Comarch Cracovia 3:4 k. (2:0, 1:2, 0:1, d. 0:0, k. 0:3)
2017-11-14 18:00 TMH Polonia Bytom - SMS PZHL Katowice 8:3 (2:1, 4:1, 2:1)
14 kolejka
2017-10-26 18:00 SMS PZHL Katowice - TatrySki Podhale 0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
2017-10-27 18:30 Tauron KH GKS - KS Unia Oświęcim 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
2017-10-27 18:30 MH Automatyka - JKH GKS Jastrzębie 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
2017-10-27 18:30 Comarch Cracovia - TMH Polonia Bytom 6:0 (2:0, 0:0, 4:0)
2017-10-27 19:00 Anteo Naprzód Janów - PGE Orlik Opole 3:5 (1:2, 0:3, 2:0)
15 kolejka
2017-10-29 17:00 KS Unia Oświęcim - MH Automatyka 3:4 (2:2, 1:1, 0:1)
2017-10-29 17:00 PGE Orlik Opole - SMS PZHL Katowice 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)
2017-10-29 18:00 JKH GKS Jastrzębie - Anteo Naprzód Janów 5:2 (3:0, 1:2, 1:0)
2017-10-29 18:00 TatrySki Podhale - Comarch Cracovia 2:5 (2:2, 0:1, 0:2)
2017-10-29 18:00 TMH Polonia Bytom - GKS Tychy 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
16 kolejka
2017-10-31 12:00 SMS PZHL Katowice - JKH GKS Jastrzębie 0:9 (0:3, 0:3, 0:3)
2017-10-31 18:00 GKS Tychy - TatrySki Podhale 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
2017-10-31 18:30 MH Automatyka - Tauron KH GKS 1:6 (0:2, 1:4, 0:0)
2017-10-31 18:30 Comarch Cracovia - PGE Orlik Opole 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
2017-10-31 19:00 Anteo Naprzód Janów - KS Unia Oświęcim 5:7 (0:1, 2:4, 3:2)
17 kolejka
2017-11-03 18:00 KS Unia Oświęcim - SMS PZHL Katowice 12:1 (5:0, 3:0, 4:1)
2017-11-03 18:00 TatrySki Podhale - TMH Polonia Bytom 4:6 (0:2, 1:3, 3:1)
2017-11-03 18:30 PGE Orlik Opole - GKS Tychy 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)
2017-11-03 18:30 Tauron KH GKS - Anteo Naprzód Janów 7:2 (1:0, 3:2, 3:0)
2017-11-03 20:15 JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
18 kolejka
2017-11-05 17:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
2017-11-05 17:00 Tauron KH GKS - SMS PZHL Katowice 7:1 (0:1, 5:0, 2:0)
2017-11-05 18:00 Anteo Naprzód Janów - MH Automatyka 2:3 (2:0, 0:2, 0:1)
2017-11-05 18:00 TMH Polonia Bytom - PGE Orlik Opole 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
2017-11-05 18:30 Comarch Cracovia - KS Unia Oświęcim 7:3 (2:0, 4:2, 1:1)
19 kolejka
2017-10-23 16:00 SMS PZHL Katowice - MH Automatyka 1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
2017-11-17 18:00 KS Unia Oświęcim - GKS Tychy 3:6 (2:1, 1:3, 0:2)
2017-11-17 18:00 JKH GKS Jastrzębie - TMH Polonia Bytom 7:4 (1:3, 3:1, 3:0)
2017-11-17 18:30 PGE Orlik Opole - TatrySki Podhale 2:1 d. (0:0, 1:0, 0:1, d. 1:0)
2017-11-17 18:30 Tauron KH GKS - Comarch Cracovia 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
20 kolejka
2017-11-19 17:00 GKS Tychy - Tauron KH GKS 3:2 d. (0:0, 0:1, 2:1, d. 1:0)
2017-11-19 18:00 TMH Polonia Bytom - KS Unia Oświęcim 4:5 d. (2:2, 1:1, 1:1, d. 0:1)
2017-11-19 18:00 SMS PZHL Katowice - Anteo Naprzód Janów 2:4 (0:0, 1:1, 1:3)
2017-11-19 18:00 TatrySki Podhale - JKH GKS Jastrzębie 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
2017-11-19 18:30 Comarch Cracovia - MH Automatyka 3:4 (2:1, 1:2, 0:1)
21 kolejka
2017-11-24 18:00 KS Unia Oświęcim - TatrySki Podhale 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
2017-11-24 18:00 JKH GKS Jastrzębie - PGE Orlik Opole 2:5 (1:1, 0:1, 1:3)
2017-11-24 18:30 MH Automatyka - GKS Tychy 5:6 (1:1, 3:3, 1:2)
2017-11-24 18:30 Tauron KH GKS - TMH Polonia Bytom 5:4 k. (0:2, 2:2, 2:0, d. 0:0, k. 3:2)
2017-11-24 19:00 Anteo Naprzód Janów - Comarch Cracovia 1:7 (0:1, 0:4, 1:2)
22 kolejka
2017-11-21 18:30 Comarch Cracovia - SMS PZHL Katowice 9:1 (5:1, 2:0, 2:0)
2017-11-26 17:00 PGE Orlik Opole - KS Unia Oświęcim 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
2017-11-26 17:00 GKS Tychy - Anteo Naprzód Janów 9:2 (1:1, 4:1, 4:0)
2017-11-26 18:00 TatrySki Podhale - Tauron KH GKS 6:3 (1:1, 3:1, 2:1)
2017-11-26 18:00 TMH Polonia Bytom - MH Automatyka 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
3 runda - sezon zasadniczy
23 kolejka
2017-12-01 18:00 TatrySki Podhale - KS Unia Oświęcim 3:4 k. (1:1, 2:1, 0:1, d. 0:0, k. 2:3)
2017-12-01 18:00 TMH Polonia Bytom - Tauron KH GKS 4:3 d. (1:1, 2:1, 0:1, d. 1:0)
2017-12-01 18:00 GKS Tychy - MH Automatyka 4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
2017-12-01 18:30 Comarch Cracovia - Anteo Naprzód Janów 10:2 (3:1, 4:1, 3:0)
2017-12-01 18:30 PGE Orlik Opole - JKH GKS Jastrzębie 1:5 (0:3, 1:2, 0:0)
24 kolejka
2017-12-03 17:00 MH Automatyka - TMH Polonia Bytom 7:2 (4:1, 1:1, 2:0)
2017-12-03 17:00 Tauron KH GKS - TatrySki Podhale 5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
2017-12-03 18:00 KS Unia Oświęcim - PGE Orlik Opole 4:2 (0:0, 1:0, 3:2)
2017-12-03 18:00 Anteo Naprzód Janów - JKH GKS Jastrzębie 1:7 (0:2, 0:0, 1:5)
2017-12-03 18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:3 (0:2, 0:1, 2:0)
25 kolejka
2018-01-09 18:00 GKS Tychy - Anteo Naprzód Janów 8:0 (4:0, 1:0, 3:0)
2018-01-09 18:00 TMH Polonia Bytom - Comarch Cracovia 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
2018-01-09 18:00 TatrySki Podhale - MH Automatyka 6:3 (1:1, 2:0, 3:2)
2018-01-09 18:00 JKH GKS Jastrzębie - KS Unia Oświęcim 4:5 (2:1, 2:2, 0:2)
2018-01-09 18:30 PGE Orlik Opole - Tauron KH GKS 3:5 (1:1, 0:3, 2:1)
26 kolejka
2017-12-19 18:00 GKS Tychy - TMH Polonia Bytom 9:0 (4:0, 1:0, 4:0)
2017-12-19 18:30 Tauron KH GKS - JKH GKS Jastrzębie 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
2017-12-19 18:30 MH Automatyka - PGE Orlik Opole 5:1 (0:0, 2:0, 3:1)
2017-12-19 18:30 Comarch Cracovia - TatrySki Podhale 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
2017-12-19 19:00 Anteo Naprzód Janów - KS Unia Oświęcim 5:4 k. (0:0, 3:2, 1:2, d. 0:0, k. 1:0)
27 kolejka
2017-12-21 18:30 Comarch Cracovia - PGE Orlik Opole 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)
2017-12-22 18:00 TatrySki Podhale - GKS Tychy 3:2 d. (1:1, 1:1, 0:0, d. 1:0)
2017-12-22 18:00 KS Unia Oświęcim - Tauron KH GKS 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
2017-12-22 18:00 TMH Polonia Bytom - Anteo Naprzód Janów 3:4 (0:1, 2:1, 1:2)
2017-12-22 18:00 JKH GKS Jastrzębie - MH Automatyka 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
28 kolejka
2018-01-04 18:00 Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 3:4 k. (2:1, 0:1, 1:1, d. 0:0, k. 0:2)
2018-01-05 18:00 GKS Tychy - PGE Orlik Opole 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
2018-01-05 18:00 TMH Polonia Bytom - TatrySki Podhale 0:7 (0:2, 0:3, 0:2)
2018-01-05 18:30 MH Automatyka - KS Unia Oświęcim 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
2018-01-05 19:00 Anteo Naprzód Janów - Tauron KH GKS 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
29 kolejka
2018-01-07 13:15 MH Automatyka - Tauron KH GKS 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
2018-01-07 17:00 PGE Orlik Opole - TMH Polonia Bytom 5:1 (3:0, 2:1, 0:0)
2018-01-07 17:00 KS Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 3:2 (3:0, 0:2, 0:0)
2018-01-07 18:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 3:2 d. (1:0, 1:1, 0:1, d. 1:0)
2018-01-07 18:00 TatrySki Podhale - Anteo Naprzód Janów 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
30 kolejka
2018-01-11 18:00 TatrySki Podhale - PGE Orlik Opole 2:5 (0:0, 1:4, 1:1)
2018-01-12 18:00 GKS Tychy - KS Unia Oświęcim 2:3 k. (1:1, 1:0, 0:1, d. 0:0, k. 0:2)
2018-01-12 18:00 TMH Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie 2:3 d. (0:1, 1:0, 1:1, d. 0:1)
2018-01-12 18:30 Comarch Cracovia - Tauron KH GKS 5:4 k. (2:1, 1:1, 1:2, d. 0:0, k. 3:0)
2018-01-12 19:00 Anteo Naprzód Janów - MH Automatyka 3:8 (0:5, 2:1, 1:2)
31 kolejka
2018-01-14 13:15 Tauron KH GKS - GKS Tychy 4:3 k. (1:2, 0:1, 2:0, d. 0:0, k. 3:2)
2018-01-14 17:00 MH Automatyka - Comarch Cracovia 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
2018-01-14 17:00 KS Unia Oświęcim - TMH Polonia Bytom 13:3 (3:0, 4:2, 6:1)
2018-01-14 17:00 PGE Orlik Opole - Anteo Naprzód Janów 3:4 (1:2, 1:0, 1:2)
2018-01-14 18:00 JKH GKS Jastrzębie - TatrySki Podhale 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
4 runda - sezon zasadniczy
32 kolejka
2018-01-19 18:00 KS Unia Oświęcim - TatrySki Podhale 0:4 (0:0, 0:2, 0:2)
2018-01-19 18:00 JKH GKS Jastrzębie - PGE Orlik Opole 3:4 k. (1:0, 2:3, 0:0, d. 0:0, k. 1:2)
2018-01-19 18:30 MH Automatyka - GKS Tychy 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
2018-01-19 18:30 Tauron KH GKS - TMH Polonia Bytom 7:2 (2:1, 2:1, 3:0)
2018-01-19 19:00 Anteo Naprzód Janów - Comarch Cracovia 4:11 (1:6, 1:3, 2:2)
33 kolejka
2018-01-21 13:15 GKS Tychy - Comarch Cracovia 6:2 (2:0, 1:2, 3:0)
2018-01-21 17:00 PGE Orlik Opole - KS Unia Oświęcim 4:2 (0:0, 4:1, 0:1)
2018-01-21 18:00 TatrySki Podhale - Tauron KH GKS 3:6 (0:3, 1:2, 2:1)
2018-01-21 18:00 TMH Polonia Bytom - MH Automatyka 1:4 (1:3, 0:0, 0:1)
2018-01-21 18:00 JKH GKS Jastrzębie - Anteo Naprzód Janów 4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
34 kolejka
2018-01-26 18:00 KS Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
2018-01-26 18:30 Tauron KH GKS - PGE Orlik Opole 3:2 d. (0:0, 1:1, 1:1, d. 1:0)
2018-01-26 18:30 MH Automatyka - TatrySki Podhale 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
2018-01-26 18:30 Comarch Cracovia - TMH Polonia Bytom 6:1 (2:0, 0:0, 4:1)
2018-01-26 19:00 Anteo Naprzód Janów - GKS Tychy 0:12 (0:3, 0:4, 0:5)
35 kolejka
2018-01-28 12:30 TatrySki Podhale - Comarch Cracovia 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
2018-01-28 17:00 KS Unia Oświęcim - Anteo Naprzód Janów 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
2018-01-28 17:00 PGE Orlik Opole - MH Automatyka 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
2018-01-28 18:00 JKH GKS Jastrzębie - Tauron KH GKS 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
2018-01-28 18:00 TMH Polonia Bytom - GKS Tychy 1:7 (0:3, 0:2, 1:2)
36 kolejka
2018-01-30 18:00 GKS Tychy - TatrySki Podhale 6:1 (3:1, 1:0, 2:0)
2018-01-30 18:30 PGE Orlik Opole - Comarch Cracovia 2:1 d. (1:1, 0:0, 0:0, d. 1:0)
2018-01-30 18:30 MH Automatyka - JKH GKS Jastrzębie 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
2018-01-30 18:30 Tauron KH GKS - KS Unia Oświęcim 7:3 (1:0, 3:2, 3:1)
2018-01-30 19:00 Anteo Naprzód Janów - TMH Polonia Bytom 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
37 kolejka
2018-02-01 18:00 KS Unia Oświęcim - MH Automatyka 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
2018-02-02 18:00 TatrySki Podhale - TMH Polonia Bytom 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
2018-02-02 18:00 JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
2018-02-02 18:30 PGE Orlik Opole - GKS Tychy 3:6 (1:4, 0:2, 2:0)
2018-02-02 18:30 Tauron KH GKS - Anteo Naprzód Janów 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
38 kolejka
2018-02-04 17:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
2018-02-04 17:00 Tauron KH GKS - MH Automatyka 10:2 (4:0, 4:2, 2:0)
2018-02-04 18:00 Anteo Naprzód Janów - TatrySki Podhale 2:5 (0:0, 0:1, 2:4)
2018-02-04 18:00 TMH Polonia Bytom - PGE Orlik Opole 2:5 (1:0, 1:4, 0:1)
2018-02-04 18:30 Comarch Cracovia - KS Unia Oświęcim 4:3 k. (1:1, 1:0, 1:2, d. 0:0, k. 2:1)
39 kolejka
2018-02-08 18:00 Tauron KH GKS - Comarch Cracovia 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
2018-02-09 18:00 KS Unia Oświęcim - GKS Tychy 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
2018-02-09 18:00 JKH GKS Jastrzębie - TMH Polonia Bytom 5:2 (0:2, 3:0, 2:0)
2018-02-09 18:30 PGE Orlik Opole - TatrySki Podhale 3:4 (2:1, 1:2, 0:1)
2018-02-09 20:00 MH Automatyka - Anteo Naprzód Janów 3:2 k. (1:0, 0:1, 1:1, d. 0:0, k. 3:2)
40 kolejka
2018-02-11 18:30 Anteo Naprzód Janów - PGE Orlik Opole 2:4 (2:0, 0:2, 0:2)
2018-02-11 18:30 TatrySki Podhale - JKH GKS Jastrzębie 3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
2018-02-11 18:30 TMH Polonia Bytom - KS Unia Oświęcim 4:3 d. (0:1, 0:1, 3:1, d. 1:0)
2018-02-11 18:30 GKS Tychy - Tauron KH GKS 4:2 (0:0, 0:0, 4:2)
2018-02-11 18:30 Comarch Cracovia - MH Automatyka 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
© Copyright 2003 - 2022 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe