Hokej.net Logo

Terminarz: 2016/17 - Ekstraliga: Regularny

I runda - sezon zasadniczy
1 kolejka
2016-09-11 17:00 GKS Tychy - SMS PZHL 13:2 (4:0, 4:1, 5:1)
2016-09-11 17:00 KS Unia - Nesta Mires Toruń 7:1 (2:0, 2:1, 3:0)
2016-09-11 18:00 TatrySki Podhale - Tauron KH GKS 3:2 (0:1, 3:0, 0:1)
2016-09-11 18:00 JKH GKS - MH Automatyka Gdańsk 5:2 (3:1, 2:0, 0:1)
2016-09-11 18:00 Tempish Polonia - PGE Orlik Opole 5:4 d. (2:0, 0:2, 2:2, d. 1:0)
2 kolejka
2016-09-13 18:00 JKH GKS - Tauron KH GKS 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
2016-09-13 18:00 KS Unia - MH Automatyka Gdańsk 4:2 (3:0, 1:0, 0:2)
2016-09-13 18:30 Nesta Mires Toruń - Tempish Polonia 1:3 (0:3, 1:0, 0:0)
2016-09-13 18:30 SMS PZHL - TatrySki Podhale 4:7 (3:3, 0:2, 1:2)
2016-09-13 18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
3 kolejka
2016-09-16 18:00 TatrySki Podhale - Comarch Cracovia 3:4 (1:0, 1:3, 1:1)
2016-09-16 18:00 JKH GKS - SMS PZHL 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
2016-09-16 18:00 KS Unia - Tauron KH GKS 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
2016-09-16 18:00 Tempish Polonia - MH Automatyka Gdańsk 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
2016-09-16 18:30 PGE Orlik Opole - Nesta Mires Toruń 8:2 (2:1, 3:1, 3:0)
4 kolejka
2016-09-23 18:00 GKS Tychy - TatrySki Podhale 2:3 d. (0:1, 0:0, 2:1, d. 0:1)
2016-09-23 18:30 PGE Orlik Opole - MH Automatyka Gdańsk 6:2 (0:1, 4:1, 2:0)
2016-09-23 18:30 Comarch Cracovia - JKH GKS 4:2 (1:0, 3:1, 0:1)
2016-09-23 18:45 SMS PZHL - KS Unia 2:8 (0:3, 2:3, 0:2)
2016-10-18 18:30 Tauron KH GKS - Tempish Polonia 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
5 kolejka
2016-09-25 15:30 Nesta Mires Toruń - MH Automatyka Gdańsk 4:3 (2:2, 2:0, 0:1)
2016-09-25 17:00 KS Unia - Comarch Cracovia 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
2016-09-25 17:00 PGE Orlik Opole - Tauron KH GKS 4:2 (1:0, 0:2, 3:0)
2016-09-25 18:00 Tempish Polonia - SMS PZHL 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
2016-09-25 18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:9 (0:0, 0:5, 2:4)
6 kolejka
2016-09-27 18:00 TatrySki Podhale - JKH GKS 1:2 d. (0:0, 1:0, 0:1, d. 0:1)
2016-09-27 18:00 GKS Tychy - KS Unia 9:1 (3:0, 5:0, 1:1)
2016-09-27 18:30 Tauron KH GKS - Nesta Mires Toruń 5:2 (0:0, 4:1, 1:1)
2016-09-27 18:30 Comarch Cracovia - Tempish Polonia 5:3 (1:0, 2:1, 2:2)
2016-09-27 19:00 SMS PZHL - PGE Orlik Opole 0:10 (0:6, 0:4, 0:0)
7 kolejka
2016-09-30 18:00 KS Unia - TatrySki Podhale 2:5 (1:1, 0:3, 1:1)
2016-09-30 18:00 Tempish Polonia - GKS Tychy 1:2 d. (0:1, 1:0, 0:0, d. 0:1)
2016-09-30 18:30 MH Automatyka Gdańsk - Tauron KH GKS 2:3 d. (0:0, 1:0, 1:2, d. 0:1)
2016-09-30 18:30 Nesta Mires Toruń - SMS PZHL 7:2 (2:1, 3:1, 2:0)
2016-09-30 18:30 PGE Orlik Opole - Comarch Cracovia 3:5 (2:2, 1:1, 0:2)
8 kolejka
2016-10-02 17:00 SMS PZHL - MH Automatyka Gdańsk 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
2016-10-02 17:00 GKS Tychy - PGE Orlik Opole 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
2016-10-02 18:00 TatrySki Podhale - Tempish Polonia 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
2016-10-02 18:00 JKH GKS - KS Unia 0:1 d. (0:0, 0:0, 0:0, d. 0:1)
2016-10-02 18:30 Comarch Cracovia - Nesta Mires Toruń 7:4 (4:1, 1:2, 2:1)
9 kolejka
2016-10-07 18:00 Tempish Polonia - JKH GKS 3:2 d. (1:0, 1:0, 0:2, d. 1:0)
2016-10-07 18:30 Tauron KH GKS - SMS PZHL 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
2016-10-07 18:30 PGE Orlik Opole - TatrySki Podhale 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
2016-10-07 18:30 MH Automatyka Gdańsk - Comarch Cracovia 0:5 (0:0, 0:3, 0:2)
2016-10-07 19:30 Nesta Mires Toruń - GKS Tychy 4:5 d. (1:0, 2:2, 1:2, d. 0:1)
10 kolejka
2016-10-09 17:00 GKS Tychy - MH Automatyka Gdańsk 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
2016-10-09 17:15 KS Unia - Tempish Polonia 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
2016-10-09 18:00 TatrySki Podhale - Nesta Mires Toruń 7:1 (2:0, 3:0, 2:1)
2016-10-09 18:00 JKH GKS - PGE Orlik Opole 3:4 k. (0:0, 1:2, 2:1, d. 0:0, k. 0:2)
2016-10-09 18:30 Comarch Cracovia - Tauron KH GKS 9:1 (2:0, 5:1, 2:0)
11 kolejka
2016-10-11 18:30 Tauron KH GKS - GKS Tychy 2:4 (2:2, 0:1, 0:1)
2016-10-11 18:30 MH Automatyka Gdańsk - TatrySki Podhale 5:7 (2:1, 2:3, 1:3)
2016-10-11 18:30 PGE Orlik Opole - KS Unia 4:2 (2:0, 1:0, 1:2)
2016-10-11 19:00 SMS PZHL - Comarch Cracovia 2:9 (0:4, 1:3, 1:2)
2016-10-12 18:30 Nesta Mires Toruń - JKH GKS 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)
II runda - sezon zasadniczy
12 kolejka
2016-10-13 18:30 MH Automatyka Gdańsk - JKH GKS 4:3 (3:0, 0:2, 1:1)
2016-10-14 18:30 PGE Orlik Opole - Tempish Polonia 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
2016-10-14 18:30 Nesta Mires Toruń - KS Unia 3:6 (3:0, 0:3, 0:3)
2016-10-14 18:30 Tauron KH GKS - TatrySki Podhale 2:7 (2:3, 0:0, 0:4)
2016-10-14 19:00 SMS PZHL - GKS Tychy 3:5 (1:1, 1:2, 1:2)
13 kolejka
2016-10-15 17:00 MH Automatyka Gdańsk - KS Unia 4:5 k. (2:0, 1:2, 1:2, d. 0:0, k. 2:3)
2016-10-16 17:00 Tauron KH GKS - JKH GKS 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
2016-10-16 17:15 GKS Tychy - Comarch Cracovia 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
2016-10-16 18:00 Tempish Polonia - Nesta Mires Toruń 5:4 (1:3, 1:0, 3:1)
2016-11-08 18:00 TatrySki Podhale - SMS PZHL 8:2 (1:2, 4:0, 3:0)
14 kolejka
2016-10-21 18:30 Nesta Mires Toruń - PGE Orlik Opole 2:1 k. (1:0, 0:0, 0:1, d. 0:0, k. 1:0)
2016-10-21 18:30 MH Automatyka Gdańsk - Tempish Polonia 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
2016-10-21 18:30 Tauron KH GKS - KS Unia 1:0 k. (0:0, 0:0, 0:0, d. 0:0, k. 3:2)
2016-10-21 18:30 Comarch Cracovia - TatrySki Podhale 4:3 (1:0, 1:3, 2:0)
2016-10-21 19:00 SMS PZHL - JKH GKS 1:15 (0:5, 0:3, 1:7)
15 kolejka
2016-10-04 18:30 TatrySki Podhale - GKS Tychy 4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
2016-10-23 17:00 KS Unia - SMS PZHL 7:2 (3:0, 1:2, 3:0)
2016-10-23 18:00 JKH GKS - Comarch Cracovia 2:1 k. (1:1, 0:0, 0:0, d. 0:0, k. 2:1)
2016-10-23 18:00 MH Automatyka Gdańsk - PGE Orlik Opole 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
2016-10-23 18:00 Tempish Polonia - Tauron KH GKS 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
16 kolejka
2016-10-25 18:30 MH Automatyka Gdańsk - Nesta Mires Toruń 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
2016-10-25 18:30 Tauron KH GKS - PGE Orlik Opole 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)
2016-10-25 18:30 Comarch Cracovia - KS Unia 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
2016-10-25 19:00 SMS PZHL - Tempish Polonia 1:8 (0:4, 1:3, 0:1)
2016-10-26 18:00 GKS Tychy - JKH GKS 6:2 (2:0, 3:1, 1:1)
17 kolejka
2016-10-28 18:00 JKH GKS - TatrySki Podhale 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
2016-10-28 18:00 KS Unia - GKS Tychy 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
2016-10-28 18:00 Tempish Polonia - Comarch Cracovia 0:9 (0:5, 0:1, 0:3)
2016-10-28 18:30 PGE Orlik Opole - SMS PZHL 8:1 (1:0, 4:0, 3:1)
2016-10-28 18:30 Nesta Mires Toruń - Tauron KH GKS 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
18 kolejka
2016-11-11 17:00 GKS Tychy - Tempish Polonia 4:0 (0:0, 0:0, 4:0)
2016-11-11 17:00 Tauron KH GKS - MH Automatyka Gdańsk 6:2 (1:0, 3:1, 2:1)
2016-11-11 18:00 Comarch Cracovia - PGE Orlik Opole 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
2016-11-11 18:00 TatrySki Podhale - KS Unia 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
2016-11-11 19:00 SMS PZHL - Nesta Mires Toruń 3:5 (0:2, 2:1, 1:2)
19 kolejka
2016-11-13 17:00 KS Unia - JKH GKS 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
2016-11-13 17:00 PGE Orlik Opole - GKS Tychy 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
2016-11-13 17:00 Nesta Mires Toruń - Comarch Cracovia 5:7 (1:2, 0:4, 4:1)
2016-11-13 17:00 MH Automatyka Gdańsk - SMS PZHL 7:2 (2:1, 1:1, 4:0)
2016-11-13 18:00 Tempish Polonia - TatrySki Podhale 3:2 (2:0, 0:0, 1:2)
20 kolejka
2016-11-09 18:00 GKS Tychy - Nesta Mires Toruń 12:2 (3:1, 7:1, 2:0)
2016-11-18 18:00 JKH GKS - Tempish Polonia 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
2016-11-18 18:00 TatrySki Podhale - PGE Orlik Opole 3:4 (1:1, 2:2, 0:1)
2016-11-18 19:00 SMS PZHL - Tauron KH GKS 2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
2016-11-18 20:30 Comarch Cracovia - MH Automatyka Gdańsk 7:2 (2:2, 3:0, 2:0)
21 kolejka
2016-11-20 15:00 Tauron KH GKS - Comarch Cracovia 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
2016-11-20 17:00 Nesta Mires Toruń - TatrySki Podhale 2:3 (2:0, 0:1, 0:2)
2016-11-20 17:00 PGE Orlik Opole - JKH GKS 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
2016-11-20 18:00 Tempish Polonia - KS Unia 3:2 d. (1:0, 1:1, 0:1, d. 1:0)
2016-11-23 18:30 MH Automatyka Gdańsk - GKS Tychy 2:7 (1:3, 0:2, 1:2)
22 kolejka
2016-11-25 18:00 GKS Tychy - Tauron KH GKS 6:2 (4:2, 2:0, 0:0)
2016-11-25 18:00 TatrySki Podhale - MH Automatyka Gdańsk 7:1 (1:0, 2:0, 4:1)
2016-11-25 18:00 JKH GKS - Nesta Mires Toruń 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
2016-11-25 18:00 KS Unia - PGE Orlik Opole 3:2 k. (1:0, 0:2, 1:0, d. 0:0, k. 2:1)
2016-11-25 20:30 Comarch Cracovia - SMS PZHL 13:0 (4:0, 4:0, 5:0)
III Runda – sezon zasadniczy (1-6)
23 kolejka
2016-11-27 17:00 GKS Tychy - PGE Orlik Opole 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
2016-11-27 17:15 TatrySki Podhale - Tempish Polonia 2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
2016-11-27 18:30 Comarch Cracovia - JKH GKS 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
24 kolejka
2016-12-02 18:00 JKH GKS - TatrySki Podhale 4:7 (2:3, 0:1, 2:3)
2016-12-02 18:30 GKS Tychy - Comarch Cracovia 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
2016-12-02 18:30 PGE Orlik Opole - Tempish Polonia 5:0 (3:0, 0:0, 2:0)
25 kolejka
2016-12-04 18:00 TatrySki Podhale - GKS Tychy 3:2 d. (1:0, 0:2, 1:0, d. 1:0)
2016-12-04 18:00 Tempish Polonia - JKH GKS 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
2016-12-04 18:30 Comarch Cracovia - PGE Orlik Opole 5:3 (1:2, 1:1, 3:0)
26 kolejka
2016-12-06 18:00 GKS Tychy - Tempish Polonia 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
2016-12-06 18:30 Comarch Cracovia - TatrySki Podhale 4:2 (1:1, 3:1, 0:0)
2016-12-06 18:30 PGE Orlik Opole - JKH GKS 6:2 (2:0, 1:1, 3:1)
27 kolejka
2016-12-09 18:00 JKH GKS - GKS Tychy 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)
2016-12-09 18:00 Tempish Polonia - Comarch Cracovia 3:2 k. (0:0, 0:1, 2:1, d. 0:0, k. 1:0)
2016-12-09 18:00 TatrySki Podhale - PGE Orlik Opole 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
III Runda – sezon zasadniczy (7-11)
23 kolejka
2016-11-27 17:00 Tauron KH GKS - SMS PZHL 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
2016-11-27 17:00 Nesta Mires Toruń - MH Automatyka Gdańsk 5:4 k. (2:1, 1:0, 1:3, d. 0:0, k. 1:0)
24 kolejka
2016-12-02 18:00 KS Unia - Tauron KH GKS 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
2016-12-02 18:30 SMS PZHL - Nesta Mires Toruń 4:5 d. (2:2, 1:1, 1:1, d. 0:1)
25 kolejka
2016-12-04 17:00 SMS PZHL - MH Automatyka Gdańsk 1:7 (0:2, 1:1, 0:4)
2016-12-04 18:00 Nesta Mires Toruń - KS Unia 5:6 (0:1, 2:3, 3:2)
26 kolejka
2016-12-05 18:00 KS Unia - MH Automatyka Gdańsk 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
2016-12-06 18:30 Tauron KH GKS - Nesta Mires Toruń 2:3 d. (0:1, 0:0, 2:1, d. 0:1)
27 kolejka
2016-12-09 18:00 MH Automatyka Gdańsk - Tauron KH GKS 3:5 (0:1, 1:2, 2:2)
2016-12-09 19:00 SMS PZHL - KS Unia 2:13 (0:3, 0:4, 2:6)
IV runda - sezon zasadniczy (1-6)
28 kolejka
2016-12-20 18:00 Tempish Polonia - TatrySki Podhale 2:3 (0:1, 2:2, 0:0)
2016-12-20 18:00 JKH GKS - Comarch Cracovia 2:5 (0:2, 1:3, 1:0)
2016-12-20 18:30 PGE Orlik Opole - GKS Tychy 3:5 (1:2, 2:0, 0:3)
29 kolejka
2016-12-22 18:00 Tempish Polonia - PGE Orlik Opole 3:2 d. (1:0, 1:2, 0:0, d. 1:0)
2016-12-22 18:00 TatrySki Podhale - JKH GKS 2:1 d. (0:0, 1:0, 0:1, d. 1:0)
2016-12-22 18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:5 (0:1, 0:2, 2:2)
30 kolejka
2017-01-03 18:00 GKS Tychy - TatrySki Podhale 8:5 (1:2, 4:0, 3:3)
2017-01-03 18:30 JKH GKS - Tempish Polonia 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
2017-01-03 18:30 PGE Orlik Opole - Comarch Cracovia 2:7 (1:3, 1:1, 0:3)
31 kolejka
2017-01-06 16:00 TatrySki Podhale - Comarch Cracovia 4:5 d. (1:0, 2:3, 1:1, d. 0:1)
2017-01-06 18:00 Tempish Polonia - GKS Tychy 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
2017-01-06 18:00 JKH GKS - PGE Orlik Opole 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
32 kolejka
2017-01-08 17:00 GKS Tychy - JKH GKS 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
2017-01-08 17:00 PGE Orlik Opole - TatrySki Podhale 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
2017-01-08 18:30 Comarch Cracovia - Tempish Polonia 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
IV runda - sezon zasadniczy (7-11)
28 kolejka
2016-12-20 18:30 MH Automatyka Gdańsk - Nesta Mires Toruń 7:6 (3:3, 3:2, 1:1)
2016-12-20 19:00 SMS PZHL - Tauron KH GKS 0:7 (0:2, 0:1, 0:4)
29 kolejka
2016-12-22 18:30 Tauron KH GKS - KS Unia 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
2016-12-22 18:30 Nesta Mires Toruń - SMS PZHL 12:2 (3:0, 4:0, 5:2)
30 kolejka
2017-01-03 18:00 KS Unia - Nesta Mires Toruń 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)
2017-01-03 18:30 MH Automatyka Gdańsk - SMS PZHL 10:0 (5:0, 3:0, 2:0)
31 kolejka
2017-01-06 17:00 Nesta Mires Toruń - Tauron KH GKS 6:5 d. (1:1, 2:2, 2:2, d. 1:0)
2017-01-06 18:30 MH Automatyka Gdańsk - KS Unia 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
32 kolejka
2017-01-08 17:00 KS Unia - SMS PZHL 8:2 (3:0, 3:1, 2:1)
2017-01-10 18:30 Tauron KH GKS - MH Automatyka Gdańsk 4:3 (1:1, 1:0, 2:2)
V runda - sezon zasadniczy (1-6)
33 kolejka
2017-01-13 18:00 TatrySki Podhale - Tempish Polonia 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
2017-01-13 18:30 Comarch Cracovia - JKH GKS 10:3 (2:0, 4:2, 4:1)
2017-01-13 19:30 GKS Tychy - PGE Orlik Opole 4:3 d. (1:1, 2:0, 0:2, d. 1:0)
34 kolejka
2017-01-15 17:00 PGE Orlik Opole - Tempish Polonia 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
2017-01-15 17:00 GKS Tychy - Comarch Cracovia 3:5 (2:1, 0:0, 1:4)
2017-01-15 18:00 JKH GKS - TatrySki Podhale 2:5 (0:2, 2:0, 0:3)
35 kolejka
2017-01-20 18:00 Tempish Polonia - JKH GKS 3:4 k. (2:0, 1:1, 0:2, d. 0:0, k. 0:1)
2017-01-20 18:30 Comarch Cracovia - PGE Orlik Opole 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
2017-01-20 19:30 TatrySki Podhale - GKS Tychy 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
36 kolejka
2017-01-22 17:00 GKS Tychy - Tempish Polonia 3:4 d. (1:0, 0:2, 2:1, d. 0:1)
2017-01-22 17:00 PGE Orlik Opole - JKH GKS 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
2017-01-22 18:30 Comarch Cracovia - TatrySki Podhale 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
37 kolejka
2017-01-27 18:00 JKH GKS - GKS Tychy 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
2017-01-27 18:00 Tempish Polonia - Comarch Cracovia 2:4 (0:0, 1:1, 1:3)
2017-01-27 18:00 TatrySki Podhale - PGE Orlik Opole 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
V runda - sezon zasadniczy (7-11)
33 kolejka
2017-01-13 18:30 MH Automatyka Gdańsk - Nesta Mires Toruń 8:1 (4:0, 1:0, 3:1)
2017-01-13 18:30 Tauron KH GKS - SMS PZHL 6:1 (2:1, 1:0, 3:0)
34 kolejka
2017-01-15 14:00 SMS PZHL - Nesta Mires Toruń 0:12 (0:5, 0:3, 0:4)
2017-01-15 17:00 KS Unia - Tauron KH GKS 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
35 kolejka
2017-01-20 18:30 Nesta Mires Toruń - KS Unia 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
2017-01-21 20:00 SMS PZHL - MH Automatyka Gdańsk 0:11 (0:3, 0:3, 0:5)
36 kolejka
2017-01-22 17:00 KS Unia - MH Automatyka Gdańsk 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
2017-01-22 17:00 Tauron KH GKS - Nesta Mires Toruń 3:4 k. (1:0, 2:1, 0:2, d. 0:0, k. 1:2)
37 kolejka
2017-01-27 18:30 MH Automatyka Gdańsk - Tauron KH GKS 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
2017-01-27 19:00 SMS PZHL - KS Unia 2:10 (0:2, 1:4, 1:4)
VI runda - sezon zasadniczy (1-6)
38 kolejka
2017-01-29 17:00 PGE Orlik Opole - GKS Tychy 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
2017-01-29 18:00 JKH GKS - Comarch Cracovia 6:1 (4:1, 1:0, 1:0)
2017-01-29 18:00 Tempish Polonia - TatrySki Podhale 7:3 (3:1, 2:1, 2:1)
39 kolejka
2017-02-03 18:00 TatrySki Podhale - JKH GKS 7:6 k. (2:1, 2:2, 2:3, d. 0:0, k. 2:1)
2017-02-03 18:00 Tempish Polonia - PGE Orlik Opole 2:1 d. (0:0, 0:1, 1:0, d. 1:0)
2017-02-03 20:15 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
40 kolejka
2017-02-05 17:00 GKS Tychy - TatrySki Podhale 4:3 (3:0, 0:2, 1:1)
2017-02-05 17:00 PGE Orlik Opole - Comarch Cracovia 4:3 k. (2:3, 1:0, 0:0, d. 0:0, k. 2:1)
2017-02-05 18:00 JKH GKS - Tempish Polonia 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
41 kolejka
2017-02-15 18:00 JKH GKS - PGE Orlik Opole 4:3 k. (1:0, 1:2, 1:1, d. 0:0, k. 1:0)
2017-02-15 18:00 TatrySki Podhale - Comarch Cracovia 3:5 (2:2, 0:1, 1:2)
2017-02-15 18:00 Tempish Polonia - GKS Tychy 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
42 kolejka
2017-02-17 18:30 Comarch Cracovia - Tempish Polonia 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
2017-02-17 18:30 GKS Tychy - JKH GKS 6:1 (3:1, 2:0, 1:0)
2017-02-17 18:30 PGE Orlik Opole - TatrySki Podhale 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
VI runda - sezon zasadniczy (7-11)
38 kolejka
2017-01-31 18:30 Nesta Mires Toruń - MH Automatyka Gdańsk 7:1 (2:0, 2:0, 3:1)
2017-01-31 19:00 SMS PZHL - Tauron KH GKS 3:6 (2:3, 1:2, 0:1)
39 kolejka
2017-02-03 16:00 Tauron KH GKS - KS Unia 3:4 k. (1:2, 1:0, 1:1, d. 0:0, k. 0:2)
2017-02-03 18:30 Nesta Mires Toruń - SMS PZHL 12:2 (3:1, 8:1, 1:0)
40 kolejka
2017-02-02 18:30 MH Automatyka Gdańsk - SMS PZHL 5:2 (1:2, 1:0, 3:0)
2017-02-05 17:00 KS Unia - Nesta Mires Toruń 7:2 (3:2, 2:0, 2:0)
41 kolejka
2017-02-15 18:30 Nesta Mires Toruń - Tauron KH GKS 5:2 (3:1, 0:1, 2:0)
2017-02-15 18:30 MH Automatyka Gdańsk - KS Unia 8:4 (3:3, 3:1, 2:0)
42 kolejka
2017-02-17 18:00 KS Unia - SMS PZHL 8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
2017-02-17 18:30 Tauron KH GKS - MH Automatyka Gdańsk 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
© Copyright 2003 - 2022 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe